Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [Unblock weapons]Jack Corvar

• Please log in to reply
4 replies to this topic

albi14475 12/08/2009 - 17:49

albi144
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Jack Corvar
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Mickul
Powód uznany przez administratora:Wyciagnięcie broni w miejscu publicznym.
Wyjaśnienie poszkodowanego:Zacznę od tego ,iż wyrok o zablokowaniu mi broni został wydany tylko jedynie na podstawie Scrennów,oczywiście przychylam się do tego ,że wyciagniecie broni pod Chata Wuja Freda było jak najbardziej nie na miejscu.Administrator nie znał dokładnie całej sytuacji ,która niestety nie była udowodniona Scrennami,przez co ucierpiałem ja,osoba zarządzająca charakterem Jack Corvar.Pragnę zauważyć ,że bron wyciągnołem w skutek afektu wywołany non-rperowym działaniem Osobnika o nazwie Tony_Farley.
Wysłanie /report w tym przypadku nie odniosło sukcesu,przez co zostałem pokrzywdzony przez non-rpera 350 dollarami(Nie jestem Stasiarz,nie pragne ich zwrotu).Chcąc uświadomić go o błedzie który popełnił ,wyjołem broń.
Z własnego doświadczenia wiem ,że jak człowiek prowokuje do awantury ,po czym bije pięsciami w auto ,szybkie działanie jest niezbedne.
Oczywiście przyznaje się tak jak wczesniej napisałem ,że akcja była nie na miejscu,lecz zostałem sprowokowany przez non-rpera.Za co bardzo załuje.Na postaci Jack Corvar która prowadze od dawna ,dałem BW 1 osobie podczas pracy w ochronie.Nie jestem typem osoby która nie sprawiedliwość rozwiązuje przemocą,lecz tym razem naprawde nie wytrzymałem,to był mój pierwszy i ostatni raz.Myślę ,że administracja postara się mnie zrozumieć.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 12/08/2009 - 17:53

kubus96
  • Świeżak
Ja Cie rozumiem... :) I jestem za un /bron.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 12/08/2009 - 18:25

Olekx
  • Gracz
No to chyba nastepnym razem tego błędu nie popełnisz. Za unblockweaponem.
  • Back to top
    • 0

B M62155 14/08/2009 - 11:22

B M
  • Zarząd
A cóż to za zbanowana postać na Twoim koncie?
  • Back to top
    • 0

albi14475 14/08/2009 - 23:59

albi144
  • Świeżak
Nie mam pojęcia.Jak zacząłem tutaj grać to przydzieliłem sobie starą postać na której nie miałem bana tylko ze postać była nie aktywna.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic