Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[unblock]Bart_Thorne

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Kozaq0 11/08/2009 - 10:40

Kozaq
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Bart_Thorne
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Nie pamietam to było dawno
Powód uznany przez administratora:Bawienie się w gang.
Wyjaśnienie poszkodowanego:Dawno temu gdy miał być gang red's razem z David Thompson czekaliśmy na ten gang bo HU i GUP usuwali admini i miał być gang Red's ale liderem miał być David Thompson.
On nas na to na mówił, żebyśmy się uczyli jak gang się zachowuje i on nas na to na mówił żeby bawić się w gang.Barry Thorne miał dom więc tam ludzi brał David Thompson jako mieszkańców.Po tym jak spalili mu Mercury Klub zrobił się nie normalny i bluzgał na forum dostał bloka itp.Teraz bardzo żałuje, że dałem się na mówić, przepraszam za wszystko i mam nadzieje, że administracja mi wybaczy i zdejmie blokade postaci ponieważ wróciłem na hrp i powstanowiłem przeprosić. Jeszcze raz bardzo przepraszam.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Raczej nie potrzebne.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 11/08/2009 - 10:48

Lemonss
  • Gracz
Pamietam Mercury Club nową postacią tam zaczynałem, z Bryan Fire itp...
Troche tam robiłem, ale potem do HU odszedłem a oni się na ochroniaży z Mercury Clubu pogniewali, więc z latynosami się kręciłem, z GUP też było ciężko.
Według mnie Panie @UP to nie o to chodziło, lecz o coś innego.
I wracasz jak ludzi zapomnieli o tym...
No nie wiem, ale pamiętam żę niezły fajfus był z tego Davida, i myślę że razem z nim coś wrzucałeś, były skargi i wogle...
a twoja bajeczka z przeprosinami mnie nie przekonuje.
Nie masz Bana to się ciesz, jestem narazie Na zostaniem z blokadą.
lecz myślę że w panelu gracza cie coś korci, aby pisać, to bo wiele tam nie osiągnołeś.
  • Back to top
    • 0

Kozaq0 11/08/2009 - 10:50

Kozaq
  • Świeżak
Właśnie, że wiele osiągnałem :)
I dlatego tak proszę.Mało mam przegranych godzin bo nie no lajfiłem i trochę mi się kasy zebrało i mam auto fajne.
Dlatego tak bardzo żałuje, że dałem się tak wrobić przez tego nooba.Nie bądz taki surowy dla ludzi każdy powinien mieć 2 szanse nie? :D
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 11/08/2009 - 10:54

Lemonss
  • Gracz
no wiele osiągnołeś i pewnie chcesz se wbić, i przerzucić z jednej na drugą postać, żeby mieć więcej, to już nie jeden raz tak było...
  • Back to top
    • 0

Kozaq0 11/08/2009 - 10:55

Kozaq
  • Świeżak
Nie będę się narażać na drugiego bloka chcę poprostu po grać tą postacią.Skąd wiesz jakie mam zamiary ?
  • Back to top
    • 0

Wulkan 1 11/08/2009 - 11:03

Wulkan
  • Zbanowani
Kozaq, a masz?
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 11/08/2009 - 11:07

Lemonss
  • Gracz
nie wiem.
ale przewiduje...
  • Back to top
    • 0

Kozaq0 11/08/2009 - 11:29

Kozaq
  • Świeżak
Wulkan
Mam zamiar grać znów bart thorne jeśli będzie unblock :)
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 11/08/2009 - 14:30

ksiomal
  • Zbanowani
Lemonss zostaw ten enter w spokoju.
  • Back to top
    • 0

B M62154 11/08/2009 - 23:00

B M
  • Zarząd
[15:01:33] [CASH] Mike Thorne (9491:55 / 82h, globalne 1736) podaje $496  Louis Caver (11200:14 / 1h, globalne 1736)
Żegnam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic