Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Lucjan Grucha - Prośba o UnBlocka

• This topic is locked This topic is locked
38 replies to this topic

Jindor 0 07/08/2009 - 20:43

Jindor
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Lucjan Grucha

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Philipphe Moreau

Powód uznany przez administratora: "Kolejny Grucha."

Wyjaśnienie poszkodowanego: Jest tak... Grałem sobie pierwszy, na nazwisku Lucjan Grucha, lecz po prostu... Narobiło się innych Gruch, i ja zostałem zablokowany, z powodem "Kolejny Grucha", a ja byłem pierwszym takim na serwerze. Początkowo grałem na nicku Euzebiusz Grucha, lecz dałem sobie (Dodam że nie przemyślanie) CK, w sposób RP. Potem, odegrałem przybycie Lucjana, ojca Euzebiusza. Chce po prostu dostać UnBlocka, bo JA nie byłem tym kolejnym Gruchom i powód wydaje się dla mnie nie poprawny, i mnie nie dotyczący, bo "kolejnym" nie jestem. Grałem sam od początku. Co mają inne Gruchy do powiedzenia to już nie moja sprawa. To tyle.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Mam, choć sądze że nie zbyt potrzebny.
  • Back to top
    • 0

Jen165 07/08/2009 - 20:51

Jen
  • Gracz
Mowisz, ze byles pierwszym grucha lecz to jest twoj pierwsyz napisany post na tym forum? W T F
  • Back to top
    • 0

Ganges 65 07/08/2009 - 20:54

Ganges
  • Gracz
Olekx, ale jeśli jedna postać jest zablokowana (block, ck czy coś tam innego)postacie mogą być spokrewnione.
  • Back to top
    • 0

VOLTAGEE2815 07/08/2009 - 20:57

VOLTAGEE
  • Gracz

Postacie nie mogą być w żaden sposób spokrewnione. Daaaleki kuzyn to jeszcze, ale ojciec Euzeba? Block słuszny. Załóż se postać "Euzebiusz_Kutas".

Sam sobie załóż.
  • Back to top
    • 0

Jindor 0 07/08/2009 - 21:01

Jindor
  • Zbanowani
Olekx, to tak samo jakbym ja do Ciebie powiedział, załóż sobie postać Ian Volksvagen :)
  • Back to top
    • 0

JacU 1 07/08/2009 - 21:08

JacU
  • Zbanowani
Lol ale na tamtej postaci maił CK nie mogą razem grać lol UnBlock 

Postacie nie mogą być w żaden sposób spokrewnione. Daaaleki kuzyn to jeszcze, ale ojciec Euzeba? Block słuszny. Załóż se postać "Euzebiusz_Kutas".

Albo zrób sobie Ian Wiercipinta
Albo jakiś cipas
  • Back to top
    • 0

MuertosRulez319 07/08/2009 - 21:20

MuertosRulez
  • Gracz

Załóż se postać "Euzebiusz_Kutas".

A ty se napisz na czole "Idiota". Pomyśl zanim coś napiszesz.
  • Back to top
    • 0

Darius 2 07/08/2009 - 21:27

Darius
  • Zbanowani

Sorki. Denerwują mnie takie nazwiska jak "Grucha". Napisałem co myślę.

Ja ci już dziś powiedziałem co myślę o tobie.. I to na serwerze.. najwyżej posiedzę w AJ .. Ale ty wiesz co ci powiedziałem .. weź się kurde odwal olekx... polskie nazwiska są dozwolone.. wiec się nie czepiaj .. grucho..
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 07/08/2009 - 21:27

Mouruder
  • Gracz
Ja znam z Lucjana z dzielnicy i widzialem juz go od dawna...
A ostatnio kilka gosci zrobilo sobie nick Grucha...
  • Back to top
    • 0

MuertosRulez319 07/08/2009 - 21:27

MuertosRulez
  • Gracz
Hahahah, właśnie wszedłem na twój profil i zobaczyłem nick Jessica_Puta! To ty szalałeś na Ocean Flats i chciałeś wskoczyć dziadkowi do wyra! Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać.

Ja ci już dziś powiedziałem co myślę o tobie.. I to na serwerze.. najwyżej posiedzę w AJ .. Ale ty wiesz co ci powiedziałem .. weź się kurde odwal olekx... polskie nazwiska są dozwolone.. wiec się nie czepiaj .. grucho..

Opanuj Kropki nie odlecą Ci. :)
  • Back to top
    • 0

Banana 4 07/08/2009 - 21:31

Banana
  • Świeżak
Olekx bym cos powiedzial ale pojdziesz na skarge albo mi na zlosc kiedys zrobisz podczas akcji /q.... Grucha moze lubi walic gruche?
  • Back to top
    • 0

MuertosRulez319 07/08/2009 - 21:33

MuertosRulez
  • Gracz

Grucha moze lubi walic gruche?

Też byś pomyślał. -.-'
  • Back to top
    • 0

Patafiks938 07/08/2009 - 21:34

Patafiks
  • Gracz
Ja pierdole, ale OFFTOP! To jest temat o UnBlocku, a nie o pierdołach. Skończcie to.
  • Back to top
    • 0

LopeZ 0 07/08/2009 - 21:55

LopeZ
  • Zbanowani

Sorki. Denerwują mnie takie nazwiska jak "Grucha". Napisałem co myślę.

Ty jak kurwa spamowałeś w propozycjach na event o jakiś super-man'ach to było dobrze, nie? /oh
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 07/08/2009 - 22:00

Olekx
  • Gracz
Nie mam zamiaru się już "kompromitować". Był jeden Grucha - Było dobrze, było ich więcej - Było też dobrze. Byłem poddenerwowany więc napisałem propozycję na nick. W ramach mojego uspokojenia pousuwałem swój zbędny Spam, by nie robić offtopu. Jestem ZA unblockiem. Prosiłbym też, byście się ode mnie odczepili, bo zachowujecie się jak dzikie sępy , które czekają na okazję, by mnie pogrążyć.

Macie coś do mnie? Piszcie na PW. Może odpisze.
  • Back to top
    • 0

Jindor 0 07/08/2009 - 22:16

Jindor
  • Zbanowani

Grucha moze lubi walic gruche?

A ty lubi miętolić banany?................ Hm?
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 08/08/2009 - 07:23

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Ale ktoś w RL może mieć na nazwisko Grucha... Na przykład mój kolega ma na nazwisko Bigos. Przestańcie ludzie, Grucha odgrywa Polaka, i to nie w sposób non-rp, wręcz przeciwnie 100% RP. I to chyba nie jest nazwisko, wiążące się z waleniem Gruchy, tylko takie mu może przyszło na myśl... I to jest Lucjan Grucha Orydżinal. Ja i Ci inni Gruchowie, czyli Kazik, Roman itd. powinni dostać blocka za : "Kolejny Grucha".
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 08/08/2009 - 14:45

Lemonss
  • Gracz
Żałosne, Lucjan Grucha, no i co będziesz gruchał se?
Ale dużo grał bo często go widziałem, to niech dadzą mu UnBlocka.
Grucha Come Back :)
  • Back to top
    • 0

albi14475 08/08/2009 - 14:50

albi144
  • Świeżak
Nie dawajcie mu UNBlocka ,/q podczas akcji rp z powodem "Spamia mi na GG" nie obchodzi mnie to,akcje RP zepsuł + celowanie strzelba z powodem OOC (bedziesz nazywał mnie n00bkiem?).
Strzelba pewnie z cheatu.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 08/08/2009 - 15:14

ksiomal
  • Zbanowani
Odwalcie się od Gruch. On był pierwszy, więc nie zasługuje na blocka.
  • Back to top
    • 0

Jindor 0 08/08/2009 - 15:18

Jindor
  • Zbanowani

Nie dawajcie mu UNBlocka ,/q podczas akcji rp z powodem "Spamia mi na GG" nie obchodzi mnie to,akcje RP zepsuł + celowanie strzelba z powodem OOC (bedziesz nazywał mnie n00bkiem?).
Strzelba pewnie z cheatu.

Ahh... No wiesz, podjebało mi trochę ADHD gdy dwóch kolesi napierdalało mnie z Bejsballa, i miałem spam na Skypie. A z cheatu to wiesz... Jajka se możesz wziąć... Strzelbe kupiłem, i dlaczego mnie niby kurwa o to osądzasz? A wy, i te wszystkie "Mariano-Italiano-Americano" mafie (No może nie wszyscy) to lepiej nie wypowiadajcie się na temat zachowań RP, bo ja dobrze wiem co Wy sami odpierdalacie... A "n00bkiem" mnie nie nazywaj, bo ja powiem tak: Nie chce tu grać żadnego, gangstera, policjanta, czy chuj wie kogo, bo to wszystko jest powiązane z wami, a ja z wami nie chce mieć nic wspólnego, i dlatego odgrywam postać bez bycia we frakcji bo wole grać dla zabawy a nie wkurwiać się takimi typami jak Ty...

PS. Może mnie poniosło, ale powiedziałem co myślę. Trzymaj się.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 08/08/2009 - 15:27

ksiomal
  • Zbanowani
Nie da się cheatować broni, Antyczit nie pozwoli.
  • Back to top
    • 0

Jon Lajoie 8 08/08/2009 - 15:28

Jon Lajoie
  • Gracz
Za unblockiem jestem :)
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 08/08/2009 - 17:04

Lemonss
  • Gracz
Tak jak Xiomal mówi, Broń na serwie jest oskryptowana, i nie da się wziąć broni, ponieważ pewnie znika, i daje do wiadomości adminom, oraz Warning wyskakuje.
  • Back to top
    • 0

JacU 1 08/08/2009 - 17:20

JacU
  • Zbanowani
Kiedy werdyki i bez mi już mientolen ia bananów albo walenia gruch ZA un blockiem
  • Back to top
    • 0

Daron_Conaway 0 08/08/2009 - 20:48

Daron_Conaway
  • Zbanowani
Ale to dziwne, raz lucjana widziałem "Jako Dziadka" jak lansował się z GN :) Niech będzie UnBlock :D
  • Back to top
    • 0

albi14475 08/08/2009 - 20:52

albi144
  • Świeżak
Jestem za Blockiem dla dziadka,/q podczas akcji,celuje za powody OOC szkoda gadać.
Niestety regulamin dotyczy wszystkich użytkowników,nie obchodzi mnie to ze spamuja ci na skype czy GG,/q podczas RP =blokada konta + celowanie za powody OOC .......mysle ze to odpowiednie argumenty na to by obecna blokada została wstrzymana.
Ogarnij i opanuj swoje ADHD.

Xiomal da sie da.

Niech sobie prowadzi postać jaka chce,nie interewniuje w to,ale chyba do regulaminu każdy sie powinien stosować,prawda??
Nie bedzie tak ze ty dajesz /q podczas RP kiedy cie kijem obłozył gość ,za chwile wchodzisz do gry,wychodzisz z domu z strzelba i do nas celujesz.
  • Back to top
    • 0

Jindor 0 08/08/2009 - 21:13

Jindor
  • Zbanowani
Dobra, skończ z tym celowaniem bo się nudno robi, ja już swoje zdanie o Tobie powiedziałem. Zresztą, co, ty też jesteś ideał? Każdemu się zdarzy coś spierdolić, lub odwalić coś Non-RP....
  • Back to top
    • 0

Zima728 08/08/2009 - 21:32

Zima
  • Gracz
on chociaż odgrywał normalnego wieśniaka z polski, a nie co większość jeździ pr0 elo nietykalni co wożą sie bulletami i banshee, jestem za unblockiem humorzasta postać.
  • Back to top
    • 0

albi14475 08/08/2009 - 21:36

albi144
  • Świeżak
My jechalismy wtedy admiralem...Nie naleze do tych co jezdza baneshe i bulletami ,moze i humorzasta ale co z tego jak grać nie potrafii....
O 1 raz za dużo , pozatym to bylo 2 czy 3 raz z kolei??No bez przesady.
Dobra ja już swoje zdanie wyraziłem,moim zdaniem nie powinien mieć unblocka,nie przebywam z nim na codzien, nie wiem jak sie zachowuje,oceniam go tylko po jednym i ostatnim mam nadzieje spotkaniu,mysle ze administracja okaże sprawiedliwy wyrok.
Z mojej strony to wszystko i prosiłbym już o werdykt ze strony administracji,bo taka bensensowna kłotnia to do niczego nie prowadzi.
  • Back to top
    • 0

Jindor 0 09/08/2009 - 11:23

Jindor
  • Zbanowani
Ja grać nie portafię? Ha? Nacisk kładę na odgrywanie mojej postaci, i w tej (Może i troche mniej), jak i w poprzedniej postaci daje z siebie 100%. Gram postać unikatową, i zawsze staram się wymyślać takie postacie, których jeszcze inni nie wymyślili :D widać po Tobie że grasz zwykłego Italiano-Americano którymi już rzygam, więc może i dlatego za wami nie przepadam, i nie chce mieć z wami najmniejszej styczności, ponieważ hmm.... Denerwują mnie już tacy kolesie ;) Tak jak mówiłem, to co miałem do powiedzenia o Tobie, o Was, już powiedziałem :) A teraz przejdźmy do rzeczy, i niech administracja da mi w końcu UnBlock'a, bo ja nie byłem tym "Kolejnym Gruchom", więc powód mnie nie dotyczy. Jeżeli był jeden Grucha na serwerze, to jakoś nikt się nie czepiał niczego. Później było ich więcej, a teraz nie ma w ogóle. Więc jeżeli zostanie tylko ten jeden jak dawniej, to chyba też będzie dobrze, nie? :D
  • Back to top
    • 0

TawariszLenin 282 09/08/2009 - 11:39

TawariszLenin
  • Świeżak
Ja także miałem Grucha, ponieważ grałem jego kuzyna i nikomu to nie przeszkadzało tylko adminowi... Może powinien skasować całem M00naczino ? Tutaj chcieliśmy wprowadzić taki humor i poprostu po grać sobie nie dla statów tylko że założyliśmy rodzine z polski...
  • Back to top
    • 0

Jindor 0 09/08/2009 - 12:49

Jindor
  • Zbanowani
No tak, ale było kilka Gruch których nie znałem, nie mówię o wszystkich, ale ci inni mają też inne postacie, i skupiają się na nich a na Gruchach grali od czasu do czasu. Ja znowuż skupiałem się TYLKO na tej postaci, i teraz nie mam żadnej, i dodam że bardzo się do niej dostosowałem :)
  • Back to top
    • 0

albi14475 09/08/2009 - 12:57

albi144
  • Świeżak
Dostowałeś sie?? chyba dawaniem /q podczas akcji RP.
Jak ja bym takie coś zrobił to za chwile by każdy srał Ban ,block etc.
  • Back to top
    • 0

Jindor 0 09/08/2009 - 13:12

Jindor
  • Zbanowani
KURWA MAĆ! Nie pierdol już z tym /q podczas jednej pierdolonej akcji RP. A ty żeś kurwa święty? Już mnie wkurwiasz tym swoim pierdoleniem "/q podczas akcji RP!!! Łojeja, Łojeja!". A gdyby tak policzyli twoje odpierdalanki, to ciekawe ile by tego było, bo napewno nie jedna albo dwie.
  • Back to top
    • 0

albi14475 09/08/2009 - 13:13

albi144
  • Świeżak
Ekhm...po 1. nie znasz mnie po 2. nic nie odpierdałem,daj mi jakies dowody.
Pozatym o 1 raz za dużo z tym /q podczas akcji RP.
  • Back to top
    • 0

Jindor 0 09/08/2009 - 13:14

Jindor
  • Zbanowani
KURWA MAĆ! Nie pierdol już z tym /q podczas jednej pierdolonej akcji RP. A ty żeś kurwa święty? Już mnie wkurwiasz tym swoim pierdoleniem "/q podczas akcji RP!!! Łojeja, Łojeja!". A gdyby tak policzyli twoje odpierdalanki, to ciekawe ile by tego było, bo napewno nie jedna albo dwie. Kurwa, raptem raz się wpisału /q to odrazu, sranie, szczanie i chuj wie co jeszcze. Weź kurwa wytknij coś innego bo to już się nudne robi... A wątpię byś coś jeszcze znalazł, prócz dawania /q i celowaniem. A celowałem dlatego że mnie potrąciłeś, pałąku, a nie z powodem OOC. Pizdo...
  • Back to top
    • 0

albi14475 09/08/2009 - 13:17

albi144
  • Świeżak

pałąku, a nie z powodem OOC. Pizdo...

Ekhm tak to możesz sobie do mamy mówic jak ci pozwala,nie jestem twoim kolegą byś sie do mnie tak odzywał.
Po 2.To nie ja cie przejechałem bo nie ja kierowałem pojazdem a podczas celowania do naszego pojazdu pisałes tylko na /b,pozatym Obraza OOC.
  • Back to top
    • 0

B M62154 09/08/2009 - 13:49

B M
  • Zarząd
Ban za /q, warn na za przekleństwa.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic