Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [UnBan] John Douglas

• This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

Spicky115 05/08/2009 - 19:45

Spicky
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: John Douglas
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Mickul
Powód uznany przez administratora: Nie wiem.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dostałem bana za skarge, może trochę odjebałem, ale ogółem grałem większość IC a nie OOC, ale z karą się zgodzdiłem. Wolał bym żeby ban został zamieniony na Aj albo coś. Chce pograć na tej postaci, dużo na niej mam. Chciał bym z miejsca przeprosić Banneda(Thomas Hawker) i Marte Nowelli. Przepraszam również Mickula, prosił bym o UnBana.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Niestety nie mam.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 06/08/2009 - 09:51

Lemonss
  • Gracz
o ile pamiętam, to coś odwaliłeś na stacji, i była jedna skarga, ale wiele osób potwierdziło, i zeznało że grasz non rp.
według mnie ban słuszny.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 06/08/2009 - 11:54

Spicky
  • Gracz

o ile pamiętam, to coś odwaliłeś na stacji, i była jedna skarga, ale wiele osób potwierdziło, i zeznało że grasz non rp.
według mnie ban słuszny.

A czy ja mówie że ban nie słuszny? Naucz się czytać, ja tutaj Proszę o Unbana a nie mówie że nie słuszny...
  • Back to top
    • 0

Damian0 06/08/2009 - 17:15

Damian
  • Świeżak
Ban!! Nareszcie !! dzięki Micklu !
  • Back to top
    • 0

Spicky115 06/08/2009 - 17:21

Spicky
  • Gracz

Ban!! Nareszcie !! dzięki Micklu !

Jeżeli nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to nic nie mów, bana mam tylko na postać John Douglas a nie na Diegu czy jak ty tam myślałeś.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 06/08/2009 - 17:21

ksiomal
  • Zbanowani
Jak ty IC nie potrafisz grać. Podchodzę z kumplami, ktoś ci przywalił. Co widzimy? /b DM, SS!.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 06/08/2009 - 17:28

Spicky
  • Gracz

Jak ty IC nie potrafisz grać. Podchodzę z kumplami, ktoś ci przywalił. Co widzimy? /b DM, SS!.

Wiesz, podchodzenie sobie od tak bez niczego i walenie z pałki to chyba nie realne nie? :>
W Rl też byś tak podszedł i jebsnął? Zresztą dostałeś BW ode mnie i jakoś pamięć Ci wróciła i zrobiłeś RK :*
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 06/08/2009 - 17:49

ksiomal
  • Zbanowani
No, jakbym szykował się na to cały dzień.. I nie lubił kogoś.. Tak. Nie. To ty dostałeś BW, i po pół godziny zacząłeś mnie bić, to ci ktoś dał drugie.
  • Back to top
    • 0

Wulkan 1 06/08/2009 - 17:57

Wulkan
  • Zbanowani
Spicky, umiesz grać. Ale Twoim błędem jest to, że ciągle odpierdalasz i nie panujesz nad sobą. Jak ktoś coś zrobi nie po Twojej myśli, to od razu go "atakujesz". A przy okazji, która to prośba o unbana/blocka?
  • Back to top
    • 0

Spicky115 06/08/2009 - 18:53

Spicky
  • Gracz

Spicky, umiesz grać. Ale Twoim błędem jest to, że ciągle odpierdalasz i nie panujesz nad sobą. Jak ktoś coś zrobi nie po Twojej myśli, to od razu go "atakujesz". A przy okazji, która to prośba o unbana/blocka?

Tak wiem że umiem grać. Tylko poprostu, dostałem blocka za bardziej gre IC bo się wszyscy ze stacji na mnie uwzieli na Johnie ale kit, i tak wiem że odwaliłem i wiem że to mój błąd. Starałem się na tej postaci żeby wszystko było do przodu, kupiłem sobie sabre i bardzo się z tego ciesze, a nie chce zakładać kolejnej postaci bo nie chce się znowu męczyć :/.
1 o UnBlocka i 1 o UnBana :)
  • Back to top
    • 0

Wulkan 1 06/08/2009 - 18:59

Wulkan
  • Zbanowani

1 o UnBlocka i 1 o UnBana :)

A, to mało, x-d.
  • Back to top
    • 0

Alan566 07/08/2009 - 15:12

Alan
  • Gracz
Przeprosiny przyjmuje. tak jak ktoś już wspomniał umiesz grać RP - wiem bo jak grałem Lolą to kupiłem od Ciebie BF'ka. Ale Twoim błędem jest to, że odpier***** - z pewnością Ci się nudzi :)

Chociaż z drugiej strony musiałem leżeć na środku stacji benzynowej przez 30 minut, i nie tylko ja, o ile pamiętam razem ucierpiało 5 osób (BW).

Moja sugestia. Zdjąć bana, ale dać AJ na 500 minut. Tyle ode mnie.
  • Back to top
    • 0

Wulkan 1 07/08/2009 - 15:56

Wulkan
  • Zbanowani

+1.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 07/08/2009 - 16:00

Mickul
  • Gracz

Damy mu szansę.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic