Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Toorop_Smith

• Please log in to reply
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gouliano0 05/08/2009 - 15:57

Gouliano
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Toorop_Smith
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Natalie Wiliams
Powód uznany przez administratora: Speedhack,zabieramy tez auto
Wyjaśnienie poszkodowanego: Otóż, goniła mnie policja w pewnym momencie policja zwolniła i ja wyszedłem na prowadzenie o jakieś 20m, skręciłem w prawo poczym Policja nieumiała mnie znaleść, prawdopodobnie wysłała /report że mam speedhack, a niemiałem, przeważnie sabre wyciaga 180km/h a ja jechalem 170 km/h.Chcę aby mi oddano mój samochód..
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 James_Torn3 05/08/2009 - 16:17

James_Torn
  • Świeżak
Nie masz speed'a chyba sobie żarty robisz?! Widziałem Cie jak wyścignąłeś sabre bullet'a. Kara powinna by, ciesz się że nie większa.
  • Do góry
    • 0

#3 Dr Ikal75 05/08/2009 - 16:18

Dr Ikal
  • Gracz
Najpierw śmiejesz się i jesteś arogancki wobec Miśka a teraz jesteś poszkodowany. Szkoda mi Ciebie. Zastanów się na przyszłość co robisz, z tego co widzę nie jesteś za bardzo lubiany na serwerze. I to nie jest Natalie Williams (Szybki) tylko William Fox (Misiek). A najlepszy jesteś z tym szpanowaniem shotgunem przed ratuszem.

Pozdro Ziąąąą... Rp'er :)
  • Do góry
    • 0

#4 Gouliano0 05/08/2009 - 16:31

Gouliano
  • Świeżak
Wtedy jak bulleta wysciglem to mialem zly hadling, to juz jest wytlumaczone all Wiec.. a co do shota to strzelalem w obronie wlasnej :)
  • Do góry
    • 0

#5 0lefansy230 05/08/2009 - 16:40

0lefansy
  • Gracz
Jestem świadkiem był pościg, gonie go i nagle wziuuum przyśpieszenie i znika z pola widzenia. Kara jest słuszna.
  • Do góry
    • 0

#6 dogulaz 246 05/08/2009 - 16:53

dogulaz
  • Świeżak
Jedziesz na v0gelzie. Jacu ma SS'a
  • Do góry
    • 0

#7 Mama5 05/08/2009 - 17:23

Mama
  • Gracz

Wtedy jak bulleta wysciglem to mialem zly hadling, to juz jest wytlumaczone all Wiec.. a co do shota to strzelalem w obronie wlasnej :D

Byłem tego świadkiem, jakiej obronie własnej? Wyjąłeś shotguna i zacząłeś do niego strzelać nie mając powodu, fajne RP do tego w centrum miasta, pod ratuszem gdzie jest najwięcej ludzi. Popracuj nad swoim RP a najlepiej to nie korzystaj z broni bo możesz sobie krzywdę zrobić. Za to że byłeś taki arogancki wobec Miśka kara powinna zostać. Na przyszłość radzę popracować też nad swoją kulturą. I tak kara jest mała, ja za to co zrobiłeś dał bym Ci ok. 300 minut. Odsiedzisz, nie płacz.

Yo :)
  • Do góry
    • 0

#8 ksiomal 0 05/08/2009 - 17:37

ksiomal
  • Zbanowani
Do mnie też nawalał z shotguna. Potem zaczął MG robić, i RK :>.
  • Do góry
    • 0

#9 Lisu17 05/08/2009 - 17:43

Lisu
  • Gracz
Ja go też mijałem za stacją na skrzyżowaniu tym jechał lewym pasem ale nie tak bardzo szybko , ucieklem na pobocze aby uniknąć zderzenia a on pojechał w tą uliczkę za stacją wkrótce za nim jechał policjant który rownież tam skręcił. Jak go widziałem jechał normalnie , ale wcześniej nie widziałem przed stacja
  • Do góry
    • 0

#10 E65238 05/08/2009 - 17:54

E65
  • Gracz
Coś ode mnie, dziś dowiedziałem się że postrzeliłeś Jacka Corvara (Albi144), chcieliśmy cię dopaść i rozegrać to ic lecz to co wczoraj zrobiłeś to był czysty DM a dziś jeszcze miałeś czelność przyjść do klubu i się ze mnie śmiać że tam pracuje, jak ci odblokują konto i tak stracisz wóz a my się już o to postaramy, może będzie dla ciebie nauczką jak go stracisz, bo tylko ścigać na prostej się potrafisz a zero jak dotąd nie wyczułem od ciebie rp.
Jak dla mnie ten jail oraz zabranie auta słuszne, dlaczego? dlatego że on ciągle ucieka przed policją i jeszcze szpanuje Shotgunem a jak co do czego mówi "Do obrony własnej". Porozmawiam z Albim i opowie mi całą sytuacje jak to poszło że żeś go postrzelił.
  • Do góry
    • 0

#11 albi14475 05/08/2009 - 18:16

albi144
  • Świeżak
Goniłem Nicole z naszego clubu Jizzy bo mnie biła a Torrop nie zorientowany w ogole w sytuacji wysiadł z auta ,wyciagna strzelbe i zaczol do mnie strzelać.
  • Do góry
    • 0

#12 Olekx4179 05/08/2009 - 18:30

Olekx
  • Gracz
I jeszcze jechał bez tablic i przypierdzielił w taksówke, a on i jego wóz to terminatory i pojechali dalej. Zarób na nowe auto, wolniejsze. Przeciw.
  • Do góry
    • 0

#13 Gouliano0 05/08/2009 - 19:23

Gouliano
  • Świeżak

Goniłem Nicole z naszego clubu Jizzy bo mnie biła a Torrop nie zorientowany w ogole w sytuacji wysiadł z auta ,wyciagna strzelbe i zaczol do mnie strzelać.

Biłeś dziewczyne damski bokserze, więc miałem powód aby obronić dziewczyne. 

I jeszcze jechał bez tablic i przypierdzielił w taksówke, a on i jego wóz to terminatory i pojechali dalej. Zarób na nowe auto, wolniejsze. Przeciw.

Co do tego, Dobra może jechalem bez tablic ,ale niedojebalem do zadnej kurwa taxowki ja pierdziU!! 

Jestem świadkiem był pościg, gonie go i nagle wziuuum przyśpieszenie i znika z pola widzenia. Kara jest słuszna.

Ztego co ja wiem, to zwolniles i ja zkorzystalem z sytuacji i skrecilem w prawo i ciebie zgubilem, puzniej przez Los Santos wracalem do san fierro, niemozliwe ze przyspieszylem jak na liczniku mialem 170 km/h
z czego jeszcze moglem 10 km/h osiagnac..
  • Do góry
    • 0

#14 E65238 06/08/2009 - 09:24

E65
  • Gracz

Ale jak jedziesz autem w ooc też byś wyleciał i z shotguna strzelał? człowiekuuu.
Jak chciałeś bronić kobiete trzeba było się dowiedzieć o co chodzi a nie robic za PD.
  • Do góry
    • 0

#15 JacU 1 06/08/2009 - 09:32

JacU
  • Zbanowani
To dac tego SS'a ?
  • Do góry
    • 0

#16 Jaracz16 06/08/2009 - 09:53

Jaracz
  • Gracz
Ty nieźle odwalasz, ostatnio jak cię ścigałem i dostałeś BW to co ci pogotowie zdjęło BW to od razu uciekałeś. I tak 5 razy.
  • Do góry
    • 0

#17 E65238 06/08/2009 - 10:01

E65
  • Gracz
Zapewne umówił się na whisperze z medykiem który przyjechał...

//Edit W związku iż Toorop strzelał do Jacka cała ochrona z Jizzy chce dojechać Tooropa- zauważyłem go na Ocean Flats i powiedziałem do Luigiego
"Patrz to ten skurwiel" cofnąłem i zatrzymałem sie za rogiem i wysiadłem, powiedziałem "Stój kurwa" a on zaczął uciekać i goniłem go aż do Ferroci Hotel, tam postanowiłem mu dać już BW, zgadnijcie co zrobił...
Groził mi reportem że robie DM, wyjaśniłem mu sytuacje i się uciszył.
Chwile potem dałem mu bw a rezultat na screenie.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Widać wszystko pięknie. RP poniżej zera...

• Do góry
    • 0

#18 Alan566 06/08/2009 - 10:22

Alan
  • Gracz

I dlatego wyjąłeś strzelbę? Jestem przeciw. Jak grałem na Loli i woziłeś mnie swoim(chyba) Admiralem też zapieprzałeś koło 200. Kara słuszna.
  • Do góry
    • 0

#19 Gość (nowak1313) 06/08/2009 - 10:55

Gość (nowak1313)
  • Goście
toorop napewno ma coś widizałem na wyścigach na lotnisku brał swoim Windstorem każde elegy...I wogóle prześcigał wsyztko.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych