Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [UNAJ]Enrique Marquess

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Jaracz16 04/08/2009 - 18:38

Jaracz
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Enrique Marquess
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Philippe Moreau aka Laura Valentino
Powód uznany przez administratora: Oczernianie administratora.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Zdenerwowało mnie wczorajsze zachowanie Quela podczas akcji na Jizzy. Gdy PD odegrało wszystko IC pan Quel nadużył admina, skrzyczał wszystkich, powiedział że ukaże każdego. Zaczęłam rozmawiać z Divem, o zachowaniu Quela, poprosiłem Diva aby porozmawiał z Miskiem, bo uważam że jako burmistrz ma z nim dobre kontakty OOC... Uważam że Quel po prostu zemścił się na mnie za akcje w jego klubie.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://www.fotosik.p...0933d875f7.html
  • Back to top
    • 0

Alan566 04/08/2009 - 18:53

Alan
  • Gracz
W sumie to ja nie mam zdanie, bo nie wi9działem tej całej sytuacji. Ale znam Ciebie troszkę i zasługujesz na unaj ;]
  • Back to top
    • 0

kalejdoskop12455 04/08/2009 - 20:33

kalejdoskop12
  • Gracz
Według mnie powinien być UnAJ.
  • Back to top
    • 0

E65238 04/08/2009 - 21:14

E65
  • Gracz
Dla mnie nawet przedłużenie Jaila- nasza znajomość zaczęła się od jego "Ja pierdole"- czyli zero kultury ooc, ic chyba tym bardziej.
Co do tej akcji, wypowiem się, wczoraj siedze w klubie i stoje na bramce, nagle przychodzi Enrique z Bobem Muffinem i jeszcze kimś- proszą wszystkich o dowody osobiste, nikt nie wie o co chodzi bo 2 godziny temu był Bob Muffin i sprawdzał wszystkich, nie wiem, macie jakiś problem, macie tyle zajęć, patrole etc. a czepiacie się klubu w którym ludzi są kulturalni a kobiece charaktery tylko tańczą. Najbardziej widziałem że ich sprawdzaliście, wczoraj wieczorem przejeżdzałem widziałem pełno ludzi przed klubem, znajdzcie sobie jakieś inne zajęcie, co do oczerniania Quel mógł mieć racje bo to w twoim typie, sądząc po rozmowie z tobą jaką odbyłem ostatnio na pw.

Arch- niech twoi doniosą na ciebie do burmistrza że ty jesteś winien, i rozegrajcie to w jakichkolwiek sposób IC.

//Edit

§ 2 - Kultura osobista

* Na serwerze panuje kompletny zakaz obrażania osób w formie OOC.

Czyli również oczerniania oraz określania administracji jako że są oni nie odpowiedzialni oraz nadużywają władzy w stosunku do graczy (Czyt. Userów).

• Back to top
    • 0

Arch15 04/08/2009 - 21:14

Arch
  • Gracz
To wszystko to jeden wielki kocioł, najpierw było dobrze, a później sędzie "rozmyślił się" i dupa z akcji, więc Enriqe nie był niczego winien, wnoszę o UnAJ dla niego. Jeżeli chodzi o karę IC, to nie jednostką, a dowódcy się należy, w tym przypadku mnie, bo to ja wydałem rozkaz. Tylko...za co tu karać, skoro wszystko było zgodne z RP ?
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 04/08/2009 - 21:21

J4RyZz
  • Zbanowani
eeee a czy w jaśnie wielmożnej wyroczni zwanej regulaminem do której powinien się KAŻDY stosować - jest napisane coś o oczernianiu admina ? hę ?

i to 500 minut ? /oh
  • Back to top
    • 0

B M62154 05/08/2009 - 02:40

B M
  • Zarząd
Zdjęty, miłej gry.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic