Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] unAJ/Glen_Jacobs

• Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nude360 04/08/2009 - 16:21

Nude
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Glen_Jacobs
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Bart_Rowey
Powód uznany przez administratora: non-rp
Wyjaśnienie poszkodowanego:
- Otóż jak mam to w zwyczaju, to robiłem treningi w terenie. Ja, moich 3 studentów i 1 strażak, byliśmy na Queens uczyć, jak ściągać koty z drzewa i ptaki zagrożone wyginięciem. Podjechał do nas Mark_Lopez i zaczął zaczepiać nas. Podskakiwał do nas każdego, więc cała 5 z powodem IC chcieliśmy go skopać (nie do BW), aby przestał nam przeszkadzać w prowadzeniu zajęć. On wsiadł do auta i schował się tam, my te auto zaczęliśmy kopać. Carl zaczął płakać OOC, po czym zjawił się nasz serwerowy superman Bart_Rowey, który po wysłuchaniu żadnej ze stron wlepił nam AJ za non-rp (co jest nierealistycznego w kopaniu auta?)
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: BRAK

Bart, rozumiem, że wlepianie AJ każdemu jest twoją pasją, ale następnym razem posłuchaj obu stron, bo bycie ręką sprawiedliwości na ślepo nie jest twoją mocną stroną.
  • Do góry
    • 0

#2 0lo90 0 04/08/2009 - 16:31

0lo90
  • Zbanowani
Widziałem tych strażaków jak sprintowali po całym Ocean Flats, jestem na Nie
  • Do góry
    • 0

#3 Jon Lajoie 8 04/08/2009 - 16:33

Jon Lajoie
  • Gracz
Ja proponuję bloka za CN. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#4 Nude360 04/08/2009 - 16:33

Nude
  • Gracz
Aleksander, nie znasz sytuacji. Sprintowaliśmy, bo inna osoba nas zaczepiała, i trucht to nie sprint. Następnym razem zapoznaj się z sytuacją, zanim coś rozpowiesz, bo przez takich jak ty później latają po H-RP takie chore ploty.

Ja proponuję bloka za CN. Pozdrawiam.

Gdy stworzyłem to konto, nie znałem żadnego Glena. Przez tyle godzin grałem, nick nie zna Glena. Więc to nie CN, nie wszyscy wrestling oglądają (w Polsce raczej mało osó:):
Prawie każdy tutaj to CN, a wiesz że koleś o twym nicku grał w filmie Szybcy i Wściekli: Tokyo Drift? Udowodnię ci to:
http://www.artistdirect.com/nad/store/movies/principal/0,,3838015,00.html
  • Do góry
    • 0

#5 Lemonss27 04/08/2009 - 16:34

Lemonss
  • Gracz
On jest administratorem (Niwek)
5 strażaków biło CZarnuchów z Ghetta, a potem sprintem, na doherty biegli, za Lorney'em do swojego HQ...
Żak i nic więcej...
  • Do góry
    • 0

#6 Wolny1 04/08/2009 - 16:34

Wolny
  • Gracz
Podeszłem do was i powiedziałem ale wielka kupa i patrzałem się na trawnik a oni spierdalaj ja mówie nie i zaczeli mnie bić a potem wleźli mi na auto i kopali.
  • Do góry
    • 0

#7 buszmen 6 04/08/2009 - 16:36

buszmen
  • Świeżak
Także dostałem AJ proszę o zdjęcie:Mark Davis,potwierdzam całą sytuację
  • Do góry
    • 0

#8 0lo90 0 04/08/2009 - 16:36

0lo90
  • Zbanowani

Aleksander, nie znasz sytuacji. Sprintowaliśmy, bo inna osoba nas zaczepiała, i trucht to nie sprint. Następnym razem zapoznaj się z sytuacją, zanim coś rozpowiesz, bo przez takich jak ty później latają po H-RP takie chore ploty.

Trucht? Chyba żartujesz kolega co ze mną jechał w wozie też widział jak sprintujecie. Może to potwierdzić
  • Do góry
    • 0

#9 Gość (Zatra) 04/08/2009 - 16:38

Gość (Zatra)
  • Goście
Ja stałem obok was i przyglądałem się, mimo to dostałem AJ lecz po wyjaśnieniu dostałem UNaj, moim zdaniem oni tak samo powinni dostać.
Glen jest dobrym RP'em i wie co jest non rp a co rp, dlatego jestem za unAJ.
SS na którym widać akcję i mnie stojącego obok:
Dołączona grafika

Ehe najlepsze będą logi, o które proszę.
  • Do góry
    • 0

#10 Nude360 04/08/2009 - 16:38

Nude
  • Gracz
I odpiszę nastepny

Podeszłem do was i powiedziałem ale wielka kupa i patrzałem się na trawnik a oni spierdalaj ja mówie nie i zaczeli mnie bić a potem wleźli mi na auto i kopali.

Wstaw screeny. Podobno je na nas masz. Przychodzisz kurwa do nas i nas zaczepiasz. Pytam się ciebie na końcu "To odejdziesz?", a ty "nie", to znaczy, że chcesz w kopy.

5 strażaków biło CZarnuchów z Ghetta, a potem sprintem, na doherty biegli, za Lorney'em do swojego HQ...

Bo to był następny pan, co biegał za nami i nas zaczepiał. I nie biegliśmy do HQ, tylko po wóz. Widzisz jak słabo znasz sytuacje, a się wypowiadasz?

On jest administratorem (Niwek)

Emmmm... to wszystko wyjaśnia

Trucht? Chyba żartujesz kolega co ze mną jechał w wozie też widział jak sprintujecie. Może to potwierdzić

Ale to tylko ty i on, więc potrzebuje screenów. Aha i nie zajeżdża się autem drogi strażakom, gdy są na sygnale, RPerze.

Poza tym, czy kopanie auta to non-rp? Oj Niwek, ty znawco życia.
  • Do góry
    • 0

#11 Daron_Conaway 0 04/08/2009 - 16:41

Daron_Conaway
  • Zbanowani
Nie wiem, ja widziałem jak strażacy trenowali i nic innego, mimo tego myślę że unaj sie należy.
  • Do góry
    • 0

#12 Nude360 04/08/2009 - 16:43

Nude
  • Gracz
Jeszcze jedno - niech osoby, które nie brały udziału w akcji się nie udzielają, to do ciebie info Lemonss. Bo ty lubisz pokazać jaki ty mądry, ale niestety rzadko masz racje.
  • Do góry
    • 0

#13 Gość (Zatra) 04/08/2009 - 16:44

Gość (Zatra)
  • Goście
Mnie jedno wkurza jak jedni se grają RP to podjeżdża/podchodzi i zaczyna zaczepiać.
Pierw mieszkaniec gangu purpz, następnie Carl.
Mieszkaniec purpz i Carl Lopez zrobili non-rp zaczepiając niewinnych strażaków.
  • Do góry
    • 0

#14 Lemonss27 04/08/2009 - 16:45

Lemonss
  • Gracz

Ja stałem obok was i przyglądałem się, mimo to dostałem AJ lecz po wyjaśnieniu dostałem UNaj, moim zdaniem oni tak samo powinni dostać.
Glen jest dobrym RP'em i wie co jest non rp a co rp, dlatego jestem za unAJ.
SS na którym widać akcję i mnie stojącego obok:
Dołączona grafika

Ehe najlepsze będą logi, o które proszę.

czy tak straż sięzachowuje jak na SS? czy to mafia czy co?
gangi to gangi, zaczepiająale wy? w munudrach BH robicie i walicie wszsytkich?
nie no Out...
a Lorney jescze /gogo
Czy to ma być RP?
a Czepakoński widać jego profil, posty i staty to można się domyślić, kto tu komu się podlizuje...
Solidne ajoty dla was, i Skasowanie Frakni SFFD bo widać że wam się tam nudzi...
to tyle odemnie
  • Do góry
    • 0

#15 Daron_Conaway 0 04/08/2009 - 16:46

Daron_Conaway
  • Zbanowani

Jeszcze jedno - niech osoby, które nie brały udziału w akcji się nie udzielają, to do ciebie info Lemonss. Bo ty lubisz pokazać jaki ty mądry, ale niestety rzadko masz racje.

Popieram.
  • Do góry
    • 0

#16 Nude360 04/08/2009 - 16:50

Nude
  • Gracz
Lemonss ty mnie nie lubisz, widocznie zazdrość przez ciebie przemawia, skoro patrzysz na moje staty i ilość postów oraz zarzucasz mi, że się podlizuję. No ale cóż, jakieś ułomy się zawsze znajdą. Na twój temat gadałem z kilkoma z PD i wiesz co usłyszałem? Że ty nie masz nic do gadania. Czyli twoje zdanie nie jest wcale respektowane. Więc wsadź sobie swoje chęci na usuwanie w tyłek, bo ja sobie zapracowałem na tą organizacje, nawet głupiego /r nie mamy, a ty przychodzisz i się mądrzysz. Aha, czyli jak jesteśmy strażakami, to znaczy, że nie możemy kogoś pobić? Człowieku wyjdź czasem na dwór i porozglądaj się, koledzy po fachu sobie nie pomogą? A gdzie ty BH widzisz i DM? No sorry, ale telepatią nie grzeszysz.

BTW. Naśmiewasz się z naszej organizacji? Szkoda, że nie zobaczyłeś ilu z PD się śmieje, to by ci się głupio zrobiło.
  • Do góry
    • 0

#17 Daron_Conaway 0 04/08/2009 - 16:53

Daron_Conaway
  • Zbanowani
Sryy za of top, lemonss nie myśl że cię każdy lubi i że wszystko najlepiej wiesz, a na serwie puakać potrafisz, a teraz do Unaja, każdy człowiek ma prawo użyć siły jesli ktoś odmawia posłuszeństwa.
  • Do góry
    • 0

#18 Mikuś 144 04/08/2009 - 17:02

Mikuś
  • Świeżak

Popieram.

A do tego Lemonss niech się nauczy pisać, bo jego pisownia kaleczy moje obolałe oczy.
  • Do góry
    • 0

#19 Gość (Zatra) 04/08/2009 - 17:04

Gość (Zatra)
  • Goście
David Creed - wywalony za non rp w PD. Eh.. yhym

SS miał być do mojej kolekcji, a nie na skargę, dlatego zrobiłem /gogo.

A IC to nie wdałem się w bójkę, wolę dopingować z boku.
  • Do góry
    • 0

#20 Nude360 04/08/2009 - 17:07

Nude
  • Gracz
TuBylec i taki "ktoś" ma mi pisać o losach frakcji? Raczej jego losy na tym serwerze chwieją się jak psu jaja na wietrze.
  • Do góry
    • 0

#21 Niwek402 04/08/2009 - 17:11

Niwek
  • Gracz
Dostałem /report od niego, wchodze na RCona a tam widze zgraje strażaków i cywilów stojących na wozie i kopiących go, to chyba wiele wyjaśnia dlaczego bez wytłumaczenia wrzuciłem każdego do AJ z powodem non-rp.
  • Do góry
    • 0

#22 Nude360 04/08/2009 - 17:11

Nude
  • Gracz
za 10 minut mam unAJ, dziękuje za szybką reakcje, już nie trzeba. Jeżeli uważacie, że tutaj coś niesprawiedliwego było, to zapraszam do tego tematu:
http://h-rp.pl/thread-4503-post-53047.html#pid53047

Dostałem /report od niego, wchodze na RCona a tam widze zgraje strażaków i cywilów stojących na wozie i kopiących go, to chyba wiele wyjaśnia dlaczego bez wytłumaczenia wrzuciłem każdego do AJ z powodem non-rp.

A czy kopanie jest nierealistyczne? Miałem powód IC? Miałem! Następnym razem wyjaśnij sprawę, dobrze Kevinku?
  • Do góry
    • 0

#23 Matthew_Rolly0 04/08/2009 - 17:15

Matthew_Rolly
  • Świeżak
Jestem na nie - od kiedy medycy, strażacy - nazwijcie to jak chcecie, biją ludzi? No przestańcie się ośmieszać , AJ jak najbardziej słuszny.
  • Do góry
    • 0

#24 Nude360 04/08/2009 - 17:17

Nude
  • Gracz

Jestem na nie - od kiedy medycy, strażacy - nazwijcie to jak chcecie, biją ludzi? No przestańcie się ośmieszać , AJ jak najbardziej słuszny.

Człowieku wyjdź czasem na dwór i porozglądaj się, koledzy po fachu sobie nie pomogą?

za 10 minut mam unAJ, dziękuje za szybką reakcje, już nie trzeba.

Przeczytaj cały temat i odpowiedz na argumenty, niemrawo
  • Do góry
    • 0

#25 Lemonss27 04/08/2009 - 17:59

Lemonss
  • Gracz
Wy się mnie nie czepiajcie bo widziałem was, biegacie sobie w strojach i bijecie czarnucha, potem znowu uciekacie, skaczecie po Autach i walicie, i się cieszycie, jak małpy...
To Czepakoński nie to że cie nie lubie, tylko to że widze co twoi ludzie robią, i zamiast ich ogarnąć to ty nic nie robisz.
Jeżeli tak ci to pasuje to spox.
Ja byłem i widziałem to wszystko, lecz inną postacią, to nie myśl że mnie tam nie było, i każesz mi się nie odzywać :)
  • Do góry
    • 0

#26 Nude360 04/08/2009 - 18:01

Nude
  • Gracz
No a może jakieś screeny lub filmik? Bo mówić to ja też potrafię.
  • Do góry
    • 0

#27 Lemonss27 04/08/2009 - 18:06

Lemonss
  • Gracz
No jak by mi się chciało nagrywać filma, lub SS robić to bym wrzucił, puki nie mam nic to cie nie oskarżam, to wyżej to tylko Komentarz, sorry, jak to inaczej odebrałeś :)
Don't Worry, Be Happy :D
  • Do góry
    • 0

#28 Nude360 04/08/2009 - 18:09

Nude
  • Gracz
Lemonss, tu nie chodzi o to. Patrz, wygłaszasz swoje negatywne zdanie o nas, a nawet nie wiesz co się stało. On uciekał sprintem? My też go gonimy, w końcu ćwiczymy i mamy prawo być trochę bardziej wytrzymalsi. Zaczepiał nas? Chcieliśmy go oklepać, ale nam uciekł. później wracaliśmy do auta. Nie znasz sytuacji w FD, to nie jest tak, że ja sobie nic nie robię po skardze. Wiesz mi, dużo osób z naszego grona wyleciało. A co do RC - ja liderem byłem tylko tymczasowo, bo CLON miał wakacje, więc nie chciałem mu zmian robić, bo może sobie tego nie życzył?
  • Do góry
    • 0

#29 Lemonss27 04/08/2009 - 18:47

Lemonss
  • Gracz
Dobra, Out...
Jak tak uważasz, to się tu już w tym wątku nie udizelam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych