Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Josef Dietl

• This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

ŻuK'u0 04/08/2009 - 13:32

ŻuK'u
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Josef Dietl
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Wiliam Fox
Powód uznany przez administratora: Oszukanie administratora
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc jak napisałem wcześniej wszystko to było źle sformułowanym zdaniem. Jeżeli chodziło Mi o BUG, to dokładniej o "synchro", czyli błąd SAMP'a. A zaczęło się na stacji, gdy pewien, jak Wy to mówicie "hardcore" przywalił w Stację(dystrybutory), wszyscy w okół wybuchli i trafili do szpitala. Akcja odegrała się Moim zdaniem OOC, więc Aleksy zrobił reloga, by przyjechać po Mnie pod szpital. Było synchro i u Mnie Aleksy był pokazany dalej, więc podbiegłem, jednak to był błąd bo we Mnie przywalił. Napisałem do Adminów, że przez BUG'a dostałem BW i nie mam zamiaru czekać. Oczywiście Wiliam powiedział, że BW było słuszne i nadał Mi warna. To są Moje wyjaśnienia błędu SAMP'a.
  • Back to top
    • 0

AbrakadAbra 6 04/08/2009 - 13:36

AbrakadAbra
  • Zbanowani
Ta, jak wiadomo, byłem przy tym, i powiem szczerze, to co zrobiłeś, Misiek, było aż chamskie. Ktoś prosi o pomoc, a ty bez przemyślenia warn z groźbą bana.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 04/08/2009 - 13:39

Lemonss
  • Gracz
WArn, to warn, i tyle było powiedzieć powód odrazu, a co do tego wydarzenia, to zamiast spamić na /q było napisać skarge na tego co przywalił, i by dostał odpowiednią karę, a nie się pieprzyć w prośby do adminów,
  • Back to top
    • 0

Hunter 116 04/08/2009 - 14:27

Hunter
  • Gracz
To moja postać (Mike_Johnson) przywaliła w stację, przejechał do mnie kolega i graliśmy sobie, pojechałem na stację, poszedłem po sok, a on nacisnął strzałkę do góry. Posiada tutaj konto, mogę podać jego nick jak coś. I przepraszam za ten wybuch.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 04/08/2009 - 14:28

Lemonss
  • Gracz
Tak, tak każdy tak się broni, chciałeś się zabawić, więc stacja była odpowienia i *BUM* a potem problemy :)
  • Back to top
    • 0

Hunter 116 04/08/2009 - 14:40

Hunter
  • Gracz

Tak, tak każdy tak się broni

Wiem o tym, ale kolega może potwierdzić, że to prawda. Mogę podać tu jego nick. I nie chciałem n00bić, waląc w stację. To nie byłem ja.
  • Back to top
    • 0

Łukasz aka Esta59 04/08/2009 - 14:41

Łukasz aka Esta
  • Gracz

A zaczęło się na stacji, gdy pewien, jak Wy to mówicie "hardcore" przywalił w Stację(dystrybutory), wszyscy w okół wybuchli i trafili do szpitala.

A czy przypadkiem na stacji nie ma umieszczonych obiektów w innych VW blokujących wjazd w dystrybutor ?
  • Back to top
    • 0

AbrakadAbra 6 04/08/2009 - 14:55

AbrakadAbra
  • Zbanowani

A zaczęło się na stacji, gdy pewien, jak Wy to mówicie "hardcore" przywalił w Stację(dystrybutory), wszyscy w okół wybuchli i trafili do szpitala.

A czy przypadkiem na stacji nie ma umieszczonych obiektów w innych VW blokujących wjazd w dystrybutor ?

Nie? Przejedź się tam, i zobacz. Sam się ostatnio zdziwiłem.
  • Back to top
    • 0

Hunter 116 04/08/2009 - 14:58

Hunter
  • Gracz

No są, ale kolega chyba jakimś szczęśliwym trafem trafił w dziurę.
  • Back to top
    • 0

Jen165 04/08/2009 - 15:19

Jen
  • Gracz

No są, ale kolega chyba jakimś szczęśliwym trafem trafiłem w dziurę.

To fajnie ze sie potrafisz przyznac :). Nie ma zadnych barierek po pierwsze ;s
  • Back to top
    • 0

Jon Lajoie 8 04/08/2009 - 15:41

Jon Lajoie
  • Gracz

Kłamstwo ma krótkie nogi.
Nie lepiej było się od razu przyznać ? ;>

@OT
U mnie są barierki. =D
  • Back to top
    • 0

Hunter 116 04/08/2009 - 15:43

Hunter
  • Gracz

To fajnie ze sie potrafisz przyznac :). Nie ma zadnych barierek po pierwsze ;s

Przez przypadek napisałem "trafiłem". Dobra, to moja wina, że mu pozwoliłem dotknąć klawiatury, ale też AJ może on dostać.

Kłamstwo ma krótkie nogi.
Nie lepiej było się od razu przyznać ? ;>

@OT
U mnie są barierki. =D

Nie mogę się już nawet pomylić? /oh...
  • Back to top
    • 0

ŻuK'u0 04/08/2009 - 16:52

ŻuK'u
  • Świeżak
Widzę, że z tego tematu zrobił się chaos i jedna wielka kłótnia, której tu nie potrzebujemy. Po prostu napisałem ten temat, aby Misiek zrozumiał, że nie próbowałem Go okłamać.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 04/08/2009 - 22:02

Lemonss
  • Gracz
AbrakadAbra, nie ma tu warnów skryptowych że jak na innych GF, są tu tylk ostrzeżenia taki słowne, na czerwono żeby je inni wzieli pod uwagę, i wrazie czego to podwyższyli inną karę, kapujesz?
też miałem podobną sytuacje i tak mi powiedziano.
  • Back to top
    • 0

ŻuK'u0 04/08/2009 - 22:12

ŻuK'u
  • Świeżak
Okej, Ja wszystko rozumiem, ale należą się chociaż te głupie przeprosiny, za nie słuszne ostrzeżenia. Ludzie tracą zaufanie do takich co Mają Warny. A Ja tego nie potrzebuję, za długo tworzyłem Sobie Szacunek na tym serwerze.
  • Back to top
    • 0

ŻuK'u0 08/08/2009 - 12:14

ŻuK'u
  • Świeżak
Widzę, że Misiek nie zamierza nic powiedzieć w tym temacie, czyżby nie stać Go na słowo "przepraszam"? Jeżeli się wstydzisz to powiedzieć przy wszystkich to napisz Mi na PW chociaż. Tak myślałem, proszę zamknąć temat i gdzieś przenieść.
  • Back to top
    • 0

B M62155 08/08/2009 - 14:52

B M
  • Zarząd
Nie mam zamiaru przepraszać za brak umiejętności opisania sytuacji na /a oraz przekleństwa Twojego kolegi. Piszecie jak idioci, to będziecie traktowani w taki sposób.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic