Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[UnBlock] Ricardo Mendez

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

Lemonss27 31/07/2009 - 21:37

Lemonss
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Ricardo Mendez
Powód uznany przez: Dobrowolny.(CK)
Wyjaśnienie poszkodowanego: To tak, dzisiaj miałem po południu, zły dzień i troche wynosiłem to do IC, więc troche kozaczyłem IC, i się doigrałem, BW, może za szybko podjołem decyzje, o CK, bo niby nic się nie stało, dogadałem się z tym co mi je dał, i postanowiłem CK, ale myślę że nic się nie stało, IC, i że CK nie słuszny, więc chciałbym UnCK.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Posted Image
  • Back to top
    • 0

Banana 4 31/07/2009 - 21:54

Banana
  • Świeżak
Huj, kpiles i tyle. Nie no zartuje, moze zmartwych wstales? Cud?
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 01/08/2009 - 00:09

Lemonss
  • Gracz
może i cud nie ale, za szybko decyzje podjołem, którą mi nasunięto, i teraz zrozumiałem że nie, oczywiście nikogo nie obwiniam, ale wkońcu od postrzału nie każdy odrazu umiera :D
nawet Pogotowie już jechało, ale nie zdążyło, no cuż trzeba czekać, mam nadzieje że na pozytywny werdykt...
  • Back to top
    • 0

Gangster.6 01/08/2009 - 13:51

Gangster.
  • Świeżak
Po 1. Kłamiesz... CK to CK, CDM zrobiło ci CK więc nie będzie un ck :D Po za tym nie chciałeś wpisać /akceptuj śmierc to zrobiłeś /q i patrze po chwlili jesteś na koncie David Creed, em CK od nas i nie będzie już Un Ck.
  • Back to top
    • 0

Toretto42 01/08/2009 - 14:58

Toretto
  • Gracz
Dlaczego wyciołeś tylko BW i akceptowaną śmierć a nie cały czat? Ukrywasz pewnie całe /me z zabiciem RP :D
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 01/08/2009 - 15:35

Lemonss
  • Gracz
ehh no przyznaje żę inaczej było ale nie chce innych wsypać, a Gangsta się wygadał więc muszę.
Po 1 miałem sprzeczke OOC a Liderem gangu bo zrobiłem mu NJ, i za to mi BW chciał zrobić, potem był ustawki on miał 1 HP i ledwo zipiał i wyjoł DE i mnie zabił, potem straszył że mam /akceptuj smierc
a Quatro też sraszył że będę miał block, wszsytko mam SS, więc jeżeli, ten i tamten to moge dać, więc za kłutnie OOc mam to Non RP CK, za nic, IC, więc nie ma innych powodów, i CDM mi nie zrobiło bo sma se zrobiłem oni jedyunie skakali i płakali OOC żebym dał /akceptuj smierc a nawet nie znali powodu.
Więc cała Prawda taka.
  • Back to top
    • 0

Damian0 01/08/2009 - 15:41

Damian
  • Świeżak
No więc mówiłem za odpierdalanie=CK zrobiłeś NJ na jakimś murzynie Chciałem ci strzelić w głowe robiłęś Bh biegałęś szlaczkiem inni potwierdzą wiec gdy nadażyła się okazja żebyś znow ne uciekł zrobiłem ci Bw i kazałem wpisac /akcpetujsmierc gdyż to było CK
  • Back to top
    • 0

Arek Chonchera37 02/08/2009 - 10:30

Arek Chonchera
  • Gracz
No tak, nie ma to jak akceptowanie sobie CK, później pisanie wniosku o odblokowanie. Trzeba się było trzy razy zastanowić, albo wyjść na dwór i spokojnie sobie to przemyśleć. :)
Przykro mi to stwierdzić, ale Block pozostaje.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic