Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Unblock]Tomy_Walker

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

Trucker73 31/07/2009 - 17:14

Trucker
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Tomy Walker
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: -niema
Powód uznany przez administratora: -nieznam
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Dostałem bana za skarge w ktorej pisze ze pobilem kolesia non-rp ze mi hp nie spadalo,ze mialem cheaty a nic takiego co on pisal nie mialo miejsca, mam świadków i dowody.A wszystko rozegrało się tak:Jechałem na skuterze i koles krzyknął"skurwielu" pogadalem z nim chcial sie bic,dobra oberwal odemnie i zaczol wyzywac mnie od cheaterow,ze mnei zakapuje adminowi ze cheaty mam itp.Mam świadka że wszystko bylo rp Carl Mason czy Myson jakos tak.Pozatym na screenie ktory jest w skardze,widać ze on wyzywa mnie od cheatow, grozil mi wysłaniem skargi i banem co jest karalne i grozby ktore mi wysylal,powiedzial ze ja mu wysylalem.a więc wnoszę prośbe o unblocka ponieważ jestem niewinny i mam na to dowody.

Powodu bana ,ani admina ktory dal nieznam poniewaz pojechalem na wakacje,gdy wrocilem wbijam patrze a tu block.
  • Back to top
    • 0

B M62155 01/08/2009 - 02:53

B M
  • Zarząd
Jak nie napiszesz tego po polsku, to temat poleci do kosza.
  • Back to top
    • 0

Banana 4 01/08/2009 - 09:17

Banana
  • Świeżak
Nic nie zrozumialem, Misiek chcesz moja prosbe o unblocka? xcæxckfæsklævkælkvsælkvdslækvlæ... Mysle ze dostane!

Koles powinienes ladnie to napisac tak aby kazdy admin przeczytal i pomyslal ten to jest dobry w te klocki (prosby o unblocka)... 
Nie wiem czy Ci dac czy nie bo nic nie mogles z tego wyczytac. Napisz do mnie na PW pomoge Ci!
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 01/08/2009 - 09:27

Mickul
  • Gracz
http://www.iv.pl/ima...63hpstjiwgw.png unblocka nie będzie. Nawet jak napiszesz milion próśb.
"Ban za goda" - "Sory przypadkiem". A teraz niby niewiniątko?
  • Back to top
    • 0

Arek Chonchera37 02/08/2009 - 10:37

Arek Chonchera
  • Gracz
To trzeba było odinstalować te Cheats, a nie później to wszystko zwalać na młodszego brata.
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 02/08/2009 - 10:59

Rafał.
  • Gracz
Jezu ludzie tak trudno usunąc cheata przed wejściem na serwer, który lubicie? I nie zwalaj na brata, bo ta wymówka już jest żenująca.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 07/08/2009 - 00:26

Paweł Chonchera
  • Gracz
Odrzucam prośbę.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic