Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Ban ?!

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

Ściema0 31/07/2009 - 10:09

Ściema
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Carl Forst
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: -
Powód uznany przez administratora: -
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc zaczynam.. Miesiąc temu postanowiłem zrobić sobie przerwę w Role Playingu. Dzisiaj chciałem sobie wejść na serwer i nagle.. Pojawił się nie miły czerwony napis " Zostałeś Zbanowany ". Byłem zdziwiony no ale nic wszedłem wtedy na profil postaci i tu pojawia się kolejna niejasność, a mianowicie duża ilość pieniędzy na postaci Carl Forst. Nie wiem o co chodzi, nie znam dnia ani godziny zbanowania a już tym bardziej nie znam administratora. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej prośby, a raczej tej niejasności.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://i32.tinypic.com/27wx7iq.jpg
  • Back to top
    • 0

Spicky115 31/07/2009 - 10:14

Spicky
  • Gracz

Wzór prośby wyglądać powinien następująco:
Imię nazwisko poszkodowanego:
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:
Powód uznany przez administratora:
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:

:D
  • Back to top
    • 0

Ściema0 31/07/2009 - 10:17

Ściema
  • Świeżak
Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie wcinaj ! A po drugie połowy nie znałem więc lepiej jest jak sam zrobiłem..
  • Back to top
    • 0

Spicky115 31/07/2009 - 10:19

Spicky
  • Gracz
Kolego, jak nie napiszesz według wzoru to prośba o UnBana nie zostanie rozpatrzona, powinłeś mi podziękować że Ci dałem wzór, ale skoro nie zależy Ci to nie :P :D
  • Back to top
    • 0

Ściema0 31/07/2009 - 10:20

Ściema
  • Świeżak
To w takim razie.. Dziękuję i przepraszam :D Poniosło mnie ^^
  • Back to top
    • 0

B M62155 31/07/2009 - 14:07

B M
  • Zarząd
Osoba, która poznała hasło administratora, nadała Ci pieniądze. Nie masz większych szans na odblokowanie.
Patrzcie jakie to wszystko cwane. Napisać prośbę po miesiącu z nadzieją, że kara nie jest udokumentowana.
  • Back to top
    • 0

Kone2597 31/07/2009 - 14:40

Kone
  • Gracz
Ta, nieźle se koleś ubzdurał. Najpierw dostał słusznego bana, przestał grać na H-rp przez miesiąc.
A teraz pisze prośbe o UnBana bo myślał że wmówi Administacji że to jest błąd. Takich to mi
naprawde szkoda.

Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 1

Banana 4 31/07/2009 - 16:29

Banana
  • Świeżak
Nie podoba mi sie ten gracz pod wzgledem jego RP jak i oszustw zwiazanych z adminiratorem Gniewko. No coz tu mowic, dac mu unblocka i ukarac go ewentualnie 1000 minut ajocikiem oraz 15000 grzywnej. Zalezy mu na nicku lub na postaci to moze przezyje taka kare!
  • Back to top
    • 0

Ściema0 31/07/2009 - 19:19

Ściema
  • Świeżak
@up
Widziałeś w ogóle moje RP ? Chcesz ze mną zagrać i się przekonać ? Siedzę w RP sporo czasu a jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to siedź cicho!
@Misiek
Ty uważasz że byłem w to zamieszany.. No dobra, nie było mnie miesiąc. Możesz nawet logi posprawdzać.
  • Back to top
    • 0

Toretto42 31/07/2009 - 20:31

Toretto
  • Gracz
Nie orientuje się w tych sprawach ale jak logi pokażą tylko IP to dupa bo po miesiącu się IP zmienia przy stałym a po dziennym to zmianna co 24h...
  • Back to top
    • 0

Banana 4 31/07/2009 - 20:49

Banana
  • Świeżak
Sciema jednak pozostaniemy na etapie zablokowanego konta - nie (bo sie nie potrafisz przyznac)
  • Back to top
    • 0

Jen165 31/07/2009 - 21:07

Jen
  • Gracz

Nie orientuje się w tych sprawach ale jak logi pokażą tylko IP to dupa bo po miesiącu się IP zmienia przy stałym a po dziennym to zmianna co 24h...

@offtop
Nie wiedzialem ze sie przy stalym zmienia co miesiac :D
Mi jakos sie od roku nie zmienilo :P
@top

Co do sprawy ban mysle powinien zostac. Naprawde myslisz ze to administracji problem ze masz keylogery na kompie albo tym podobne?
  • Back to top
    • 0

Kone2597 31/07/2009 - 21:21

Kone
  • Gracz
Zwykły oszust próbujący oszukać Administracje. Cos mu sie to nie udało.
Zmień plan.
  • Back to top
    • 0

B M62155 31/07/2009 - 23:24

B M
  • Zarząd

Ty uważasz że byłem w to zamieszany.. No dobra, nie było mnie miesiąc. Możesz nawet logi posprawdzać.

Mówię to na ich podstawie.
  • Back to top
    • 0

LopeZ 0 03/08/2009 - 17:38

LopeZ
  • Zbanowani
Hm.. czemu masz pokazane nicki graczy na screenie? Czyżby s0beit? O ile się nie mylę to on zawiera taką opcję.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 03/08/2009 - 23:06

ksiomal
  • Zbanowani
No, S0beit jak nic :).
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 04/08/2009 - 13:00

Lemonss
  • Gracz

Osoba, która poznała hasło administratora, nadała Ci pieniądze. Nie masz większych szans na odblokowanie.
Patrzcie jakie to wszystko cwane. Napisać prośbę po miesiącu z nadzieją, że kara nie jest udokumentowana.

Już była taka sprawa kiedyś, że jakiś nawrzucał, i niby hasło administratora poznał, i się żalił że pochakuje i ine głupoty, a potem za 1 miesiąc wrócił, i płakał że to nie on i tak dalej, więc nieźle cwane, to, jak widać nicki graczy na SS logowania, czyli Sobiecik nawet jak dałeś f12"Panic Key" to i tak widać to więc to nie ma sensu.
Wystarczy sprawdzić logi, jeżzeli jest wiele razy inne IP, to znaczy że masz zmienne, i sam to zapewne zrobiłeś, jeżeli jest 1 IP to też twoje stałe, i znaczy że to ty zrobiłeś, a jeżeli sA 2x IP tylko, to znaczy że być może to ktoś był, ale wątpie, bo myślisz że jak wrócisz za 2miechy, po tym co kiedyś zrobiłeś to po pewnym okresie, wszystko zniknie? *smiech*
  • Back to top
    • 0

E65238 05/08/2009 - 02:55

E65
  • Gracz
Co do Sobeita- widać dół screena jest obcięty ponieważ nie widać znaczka net4game.com z datą ...
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 05/08/2009 - 08:24

Paweł Chonchera
  • Gracz
Sądzę że Pan już skończył z h-rp.
Odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic