Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Zablokowanie komendy.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 SmYczeK 0 30/07/2009 - 19:13

SmYczeK
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Diego Servantez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: William Fox
Powód uznany przez administratora: Strzelanie do ludzi kolo urzedu. Lecz sie.
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc tak przyjechał po mnie mój ziomek mieliśmy odjechać ale pewien koleś napisał /wtf.Wyszłem z auta i pokazałem /wtf.Potem on gadał o ustawce na kanale OOC.Potem on powiedział że nie mam jaj.Więc poszlismy za ratusz i prawie mnie dobił do BW.Wkurzyłem się i zabiłem go z MP5.Proszę o odblokowanie komendy /bron.
Dowody: Brak
  • Do góry
    • 0

#2 Olekx4179 30/07/2009 - 19:57

Olekx
  • Gracz
Smyczek jest na tej postaci w gangu, więc gangi tak często robią, ale w cichszych miejscach. Za odblokowaniem.
  • Do góry
    • 0

#3 Kowal1143 30/07/2009 - 20:04

Kowal
  • Gracz
WTF?
A co to nie można zrobić animki /wtf?
Zła akcja zaczyna się dopiero, kiedy zostało ci 3hp i nie dałeś nawet /ranny ani żadnego /me. Zacząłeś płakać na OOC(to powinno być srogo karane) że miałeś mniej HP i dlatego dostałeś. Tyle, że 3 ciosy więcej nie robią różnicy. Sam chciałeś solówe. Nagle patrze co jest grane a tu MP5 w twoich dłoniach i BW.

Wnoszę o zdjęcie mu blokady na broń za miesiąc.
  • Do góry
    • 0

#4 Gangster.6 30/07/2009 - 20:17

Gangster.
  • Świeżak
Em można powiedzieć że byłem przy tym tylko chwile.. Koleś kozaczył OOC <_< i straszył GB ze strony GN na nas czy tam mówił, mówił jeszcze że my możemy GN ssać, żal tego typa.
  • Do góry
    • 0

#5 Punk33 0 30/07/2009 - 20:29

Punk33
  • Zbanowani

.Więc poszlismy za ratusz i prawie mnie zajebał do BW.Wkurzyłem się i zabiłem go z MP5.Proszę o odblokowanie komendy /bron.

Jak cie zajebał prawie do BW to jakim cudem ty byłeś wstanie wyciągnąć broń i go zabić??
  • Do góry
    • 0

#6 ksiomal 0 30/07/2009 - 20:35

ksiomal
  • Zbanowani
A MP5 trzymałes pod koszulką, tak? Kocham to.
  • Do góry
    • 0

#7 Cougar594 30/07/2009 - 20:47

Cougar
  • Gracz
Za ratuszem, przed są kamery. OOC, a nie OCC. Kilka razy spotkałem się z RP, waszego gangu - słabe. I nie przeklinaj, gdy piszesz prośbę. Wydaje się to być sprawiedliwe(?).
  • Do góry
    • 0

#8 Gangster.6 30/07/2009 - 21:01

Gangster.
  • Świeżak
UP@ Em zobaczymy jakie RP bd miał twój gang, jeśli uważasz że mamy słabe. Zależy kto..
  • Do góry
    • 0

#9 Kone2596 30/07/2009 - 21:07

Kone
  • Gracz

Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc tak przyjechał po mnie mój ziomek mieliśmy odjechać ale pewien koleś napisał /wtf.Wyszłem z auta i pokazałem /wtf.Potem on gadał o ustawce na kanale OCC.Potem on powiedział że nie mam jaj.Więc poszlismy za ratusz i prawie mnie zajebał do BW.Wkurzyłem się i zabiłem go z MP5.Proszę o odblokowanie komendy /bron.

OCC - błąD: OOC

zajebał -

§ 1 – Kultura osobista
Jak uprzednio, panuje bezwzględny zakaz obrażania/znieważania innych graczy. Jest to cecha, której postaramy się możliwie najlepiej wyzbyć.
Na całej stronie istnieje całkowity zakaz używania wulgaryzmów przez graczy. Należy pamiętać, że odwiedzają nas osoby w różnym wieku.

Regulamin

Topic: Kara słuszna moim zdaniem, mogliście to załatwić normalnie po lucku.
  • Do góry
    • 0

#10 Kacper 49 30/07/2009 - 21:17

Kacper
  • Gracz

Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc tak przyjechał po mnie mój ziomek mieliśmy odjechać ale pewien koleś napisał /wtf.Wyszłem z auta i pokazałem /wtf.Potem on gadał o ustawce na kanale OCC.Potem on powiedział że nie mam jaj.Więc poszlismy za ratusz i prawie mnie zajebał do BW.Wkurzyłem się i zabiłem go z MP5.Proszę o odblokowanie komendy /bron.

OCC - błąD: OOC

zajebał -

§ 1 – Kultura osobista
Jak uprzednio, panuje bezwzględny zakaz obrażania/znieważania innych graczy. Jest to cecha, której postaramy się możliwie najlepiej wyzbyć.
Na całej stronie istnieje całkowity zakaz używania wulgaryzmów przez graczy. Należy pamiętać, że odwiedzają nas osoby w różnym wieku.

Regulamin

Topic: Kara słuszna moim zdaniem, mogliście to załatwić normalnie po lucku.

lucku - błąD: Ludzku.
Nie poprawiaj kogoś jeśli sam nie potrafisz pisać.

@topic
Ja osobiście /wtf nazywam animacją: "mordo Ty moja", a następnie przytulam przyjaciela. :D Przecież On mógł wyrażać zachwyt z tego powodu że Cię widzi. Takie z Was "kozaczki". Nie żałuję, nie potraficie korzystać? Pech, trzeba ponieść konsekwencje.
  • Do góry
    • 0

#11 santana1 30/07/2009 - 21:40

santana
  • Świeżak
Jak są kamery IC, czy tam OOC, to niech ich, kurwa, wyłapią IC, Jeez, co za problem?
  • Do góry
    • 0

#12 SmYczeK 0 30/07/2009 - 22:11

SmYczeK
  • Zbanowani
Więc mam na zawsze zablokowaną komendę?
  • Do góry
    • 0

#13 Ściema0 31/07/2009 - 10:27

Ściema
  • Świeżak
@upx2

Racja.. Człowiek powinien czuć się wolny, ale nie to że strzelają się przed drzwiami urzędu. Jak były kamery IC i naoczny świadek, to na policje i nakręcamy IC :D
  • Do góry
    • 0

#14 Paweł Chonchera147 04/08/2009 - 02:18

Paweł Chonchera
  • Gracz

Więc mam na zawsze zablokowaną komendę?

Jeśli zasłużysz to tak, narazie nie mamy o czym rozmawiać.
Odrzucam prośbę.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych