Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Unblock] Kazuki Moshi

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Johny_Mocieri0 29/07/2009 - 14:40

Johny_Mocieri
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Kazuki Moshi
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nie pamiętam, ale chyba Conny Williams.
Powód uznany przez administratora: Przekazywanie majątku między kontami.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc brakowało mi kasy na oddanie mechanikowi za naprawę wozu. Napisałem do kumpla, żeby na chwile wszedł na serwa. Przyjechałem na lotnisko i dał mi 200 dolców, powiedziałem, że tak tylko będę miał to oddam, więc kasę pożyczyłem IC. Po drodze do mechanika dostałem blocka na konta, niestety, byłem taki zaburzony, że nie zdążyłem zrobić screena i nie zauważyłem nicku administratora. Proszę o odblokowanie mi konta. Więcej już się to nie powtórzy, to była niewielka suma, tak więc bardzo proszę o szanse na kontynuowanie gry. Liczę na odblokowanie.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: J/W.
  • Do góry
    • 0

#2 YoMen 215 29/07/2009 - 18:43

YoMen
  • Zbanowani
Ciekawi mnie dlaczego wszystkie twoje nieaktywne postacie mają dokładnie 0$ w portfelu jak i w banku.
  • Do góry
    • 0

#3 Fisher13 29/07/2009 - 19:03

Fisher
  • Gracz
Nie ma to jak zrobienie 20 postaci i potem oszukanie, następnie udawanie głupka, co?
  • Do góry
    • 0

#4 Johny_Mocieri0 29/07/2009 - 20:49

Johny_Mocieri
  • Gracz
Jak mogłem sam sobie dać kasę? Zresztą, przecież na tamtych postaciach dawno już nie gram, nie mam kilku komputerów, żebym mógł zrobić coś takiego. Możecie nawet sprawdzić logi, bo NIGDY czegoś takiego nie zrobiłem, a mam zwyczaj tworzenia nowych postaci. Polecam sprawdzić logi, a jak coś, to na tej postaci gram trzy dni.

Ciekawi mnie dlaczego wszystkie twoje nieaktywne postacie mają dokładnie 0$ w portfelu jak i w banku.

Na prawie każdej postaci przepijałem kasę, głównie na taksówki i busy, ale najczęściej na dowody i prawka, a brak kasy oznaczało dla mnie koniec gry z postacią, gdyż nie łatwo zarobić na tym serwerze.

Nie ma to jak zrobienie 20 postaci i potem oszukanie, następnie udawanie głupka, co?

Nie wiecie ile osób tak robiło? Robili nawet 50 postaci, a myślicie że skąd nagle mają tyle kasy? Fakt, ale zdaje sobie z tego sprawę, że jest to bez sensu i ponosi się za to wielkie konsekwencje. Za pewnie administracja mi nie wieży, cóż, po co mam się kłócić i bezsensownie prosić o unblock? Wybór należy do administracj. Ja w każdym bądź razie nie zrobiłem czegoś takiego, nawet nie wpadło mi do głowy po tym blocku.
  • Do góry
    • 0

#5 ksiomal 0 30/07/2009 - 12:03

ksiomal
  • Zbanowani
Nie potrzeba kilku komputerów. Wystarczy mieć kolegę.
  • Do góry
    • 0

#6 Johny_Mocieri0 30/07/2009 - 15:14

Johny_Mocieri
  • Gracz

Nie potrzeba kilku komputerów. Wystarczy mieć kolegę.

Ciekawe który kolega zgodziłby się i za co dać kasę 20 razy na innych postaciach. Przykro mi, ja takich nie mam. Polecam sprawdzić logi.
  • Do góry
    • 0

#7 Jen165 30/07/2009 - 15:24

Jen
  • Gracz
/oh /ah /lol2345. Nudza mnie sprawy z przelewaniem pieniedzy albo cos w tym stylu. Masz ledwo nabite 3 posty na forum a dolaczyles w maju dziwne... Nie wiem jak to zrozumiec.

@down
No ale zauwazyles? Jest z maya, ma malo postow, tyle postaci?
  • Do góry
    • 0

#8 Mickul1638 30/07/2009 - 15:28

Mickul
  • Gracz

Na prawie każdej postaci przepijałem kasę, głównie na taksówki i busy, ale najczęściej na dowody i prawka, a brak kasy oznaczało dla mnie koniec gry z postacią, gdyż nie łatwo zarobić na tym serwerze.

Dlaczego kłamiesz? Na każdej postaci nic nie masz. ^^,
  • Do góry
    • 0

#9 Johny_Mocieri0 30/07/2009 - 17:02

Johny_Mocieri
  • Gracz

Dlaczego kłamiesz? Na każdej postaci nic nie masz. ^^,

OMG, co Wy, przecież nie napisałem, że na wszystkich postaciach wydawałem kasę na prawka. Dokumenty kupiłem tylko dla trzech lub dwóch postaci. Reszta mnie nie obchodzi, na pewno wydawałem na co innego.

/oh /ah /lol2345. Nudza mnie sprawy z przelewaniem pieniedzy albo cos w tym stylu. Masz ledwo nabite 3 posty na forum a dolaczyles w maju dziwne... Nie wiem jak to zrozumiec.

@down
No ale zauwazyles? Jest z maya, ma malo postow, tyle postaci?

Spójrz na ilość godzin przegranych tych postaci. Gdy traciłem kasę, wkurwiałem się i kończyłem grę na postaci. Bywało to tak często. A, z forum nie korzystałem prawie w ogóle, jedynie czytałem WAŻNE posty.
  • Do góry
    • 0

#10 santana1 30/07/2009 - 21:47

santana
  • Świeżak
Po co hejtujecie? Skoro niby przelał kasę, to admini to sprawdzą. Jak na moje - odblokowanie.
  • Do góry
    • 0

#11 Johny_Mocieri0 31/07/2009 - 14:41

Johny_Mocieri
  • Gracz
Oj, sprawdźcie, sprawdźcie, dobrze Wam radzę.
  • Do góry
    • 0

#12 Paweł Chonchera147 04/08/2009 - 02:11

Paweł Chonchera
  • Gracz
[21:06:06] [CASH] Kiyoko Kita (10543:36 / 0h, globalne 378) podaje $200  Kazuki Moshi (10498:27 / 10h, globalne 378) [!!!!]
A teraz kawałek Regulaminu:

- Gracz jest uprawniony do posiadania wielu postaci pod warunkiem, że nie są one powiązane ze sobą w żaden sposób. (tzn. przesyłanie pieniędzy/pojazdów/przedmiotów na drugą postać jest zabronione.)

No a co grozi za taki wyczyn:

- Łączenie postaci w jakikolwiek sposób grozi blokadą konta.

Jakieś pytania? Nie sądzę.
Odrzucam prośbę.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych