Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] Odblokowanie czatu OOC [Frank Cerone]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cerone19 29/07/2009 - 11:50

Cerone
  • Gracz
Imię Nazwisko poszkodowanego: Frank Cerone
Imię Nazwisko Administratora nakładającego karę: Conny Wiliams
Powód uznany przez Administratora: Spam
Wyjaśnienie poszkodowanego: Miałem wypadek z tym kolesiem. Dałem /do, że poduszki się włączyły, reszta pasażerów, że pasy.
Wysiedliśmy, chwile mi się pokręciło w głowie i dawałem /oh.
Potem podeszliśmy do tego samochodu, ja wybiłem szybe, żeby pomóc tamtemu wyjść. Dawałem cały czas /do czy się udało itp. Potem przypadkowo nacisnąłem ENTER (podczas pisania 2 razy) i automatycznie wywaliłem tego kierowcę z wozu. Od razu po tym przeprosiłem go na /b, a ten mi mówi, że ja PG robie. To mu powiedziałem, że jest chyba ślepy jak nie widzi co napisałem. Zaczął się płacz OOC, że robimy PG. Cały czas mu mówiłem, żeby czytał czat, a ten swoje. W końcu wezwaliśmy Admina i gdy chcieliśmy mu to wytłumaczyć na /b dostaliśmy blocki.
Dowody: Screenów nie mam, ale uczestnicy wypadku mogą to potwierdzić.
Proszę o odblokowanie czatu OOC. Za całą sytuację przepraszam mimo, że nie czuję się w 100% winny całemu zajściu.

Imię nazwisko poszkodowanego: John Johansoon
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Conny Wiliams
Powód uznany przez administratora: Spam
Wyjaśnienie poszkodowanego: To tak. Był wypadek z udziałem Frank Cerone , Frank Santiago i Tommy jakiś nie pamiętam i kierowca drugiego auta. Tamta osoba ciągle grała OOC więc Frank Cerone uspokajał ją na /b . Gdy ten drugi kierowca napisał reporta zjawił się Conny i wtedy ja dopiero w dwóch zdaniach wytłumaczyłem na /b o co chodzi . A Conny dał blocka Frankowi Cerone Temu kierowcy i Tommiemu i Mi chociaż ja nie spamiłem.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Wszystkie osoby które to widziały.
http://h-rp.pl/thread-4158.html ten temat wszystko wyjaśnia to jakiś .... który nie umi grac RP.

P.S.
Czy mogę poprosić o wpisy logów z wszystkich moich /pay ?
Z góry dziękuję
  • Do góry
    • 0

#2 Darox384 29/07/2009 - 11:54

Darox
  • Gracz
Potwierdzam to, Ten koleś mocno spamił na ooc a w ic prawie nie grał, Frank przypadkiem kliknął Enter a ten koleś zaczął się sapac, że on zrobił NJ itp.. . Próbowaliśmy tamtego uspokoic ale on ciągle się sapał.
  • Do góry
    • 0

#3 Paweł Chonchera147 29/07/2009 - 19:36

Paweł Chonchera
  • Gracz
Blokada zdjęta.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych