Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [GamerScore] Źper

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damian S.12 11/04/2010 - 11:02

Damian S.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto globalne Źper

Administrator/moduł nadający karę: Adaś

Powód kary: Nabijanie GSów

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Dostałem karę odjęcia punktów GamerScore od administratora Adaś. Miałem około 42500 GS. Otóż tak: na postaci Tiffany Roberts miałem panel organizacji i biznesu. Można rzec, że "potrzebowałem" go, aby dawać invite do tych grup, ponieważ znajomy GlowieX aktualnie nie miał dostępu do gry, a że jestem jego dobrym znajomym, poprosił mnie abym mu pomógł. Na tej postaci miałem swój bodajże rower oraz samochody biznesowe z firmy Los Santos Security Company, ponieważ byłem jej współwłaścicielem. Postać Giuseppe Campana jest to moja aktualnie główna postać, jestem tam w Ghelarducci Crime Family i mam panel Camorry oraz organizacji. W biznesie jestem pomocnikiem, a organizację mam w celu używania /tel 777. Panel hotelu Gnocchi też tam miałem, z powodu dawania zaproszeń do hotelu, jednakże był to dość krótki czas. Samochodu oczywiście się tam dorobiłem i dość sporej ilości pieniędzy, bo jak wiadomo organizacja przestępcza. Można powiedzieć, że umiem dość dobrze grać, ponieważ zawsze potrafię się dorobić sporej ilości gotówki przez niezbyt długi okres czasu, bez żadnych przekrętów. Moja najnowsza postać to Joey Campana, na której również jestem w Ghelarducci Crime Family, panel biznesu oraz organizacji mam w takich samych celach jak na Giuseppe Campana. Dostałem tam rower od znajomego i sporą ilość gotówki na rozkręcenie interesu z nielegalnych środków. Na każdej postaci wszystkiego dorobiłem się sam i nigdy nie miałem na celu specjalnego nabijania GS, zawsze była określona potrzeba, dla której 'sam się nabijał'. Aha no i jeszcze dostałem od rodziców doładowanie komórkowe ze sporą ilością pieniędzy, a z racji tego, że wykonuję niesamowicie mało telefonów i nigdy nie mam co zrobić z tymi pieniędzmi, wydałem większość na doładowanie konta premium, aby później się z tym nie męczyć i nie zapominać.

Czego oczekuję od administracji: Oddania punktów GamerScore.
  • Do góry
    • 0

#2 Bambosz 1979 11/04/2010 - 11:12

Bambosz
  • Gracz
Nie, ażebym się wcinał, - ale co niby dają Ci te punkty GameScore? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że na każdej postaci, - od tak masz lidera, bez znajomości, bez przelewania. Cóż mogę powiedzieć? Dla mnie to śmierdzi nabijaniem i jest nabijaniem. Jak możesz uzasadnić, że na postaci gdzie masz zaledwie wygrane trzy godziny OnLine - masz takie osiągnięcia, jak - m.in.

• Lokalny Dyktator
  • Biznesmen
  • Duża firma

Ach! No tak, tak. Dawanie panelu organizacji, - osobie na nowej postaci, - jest trochę niemoralne. Po pierwsze - to jest postać, - nowa postać. Masz ją kreować od nowa, - nie od początku wysysać środki finansowe od znajomych OOC. To jest gra w pełni IC. Noworodek jak się urodzi, - dostaje auto, swoją willę z basenem, siedzibę koncernu? Nie! I to jest kompletnie nierealne.

Tyle ode mnie, ano.
Proste nabijanie GS i według mnie, - nie zasługuje to na oddanie danej ilości punktów GS. Tu liczy się gra Role-Play, drogi graczu.

Pozdrawiam serdecznie!
  • Do góry
    • 0

#3 Damian S.12 11/04/2010 - 11:17

Damian S.
  • Gracz
Bambosz, może śmierdzieć nabijaniem. Nowa postać jest w mafii, potrzebuję panelu do zarządzania klubem oraz zamawiania przedmiotów na /tel 777, pieniądze dostałem tylko i wyłącznie IC, żebym rozkręcił nielegalny interes.
  • Do góry
    • 0

#4 Bambosz 1979 11/04/2010 - 11:22

Bambosz
  • Gracz

Bambosz, może śmierdzieć nabijaniem. Nowa postać jest w mafii, potrzebuję panelu do zarządzania klubem oraz zamawiania przedmiotów na /tel 777, pieniądze dostałem tylko i wyłącznie IC, żebym rozkręcił nielegalny interes.

Drogi panie Z Peru!

Dorobił się pan tylu osiągnięć, tylu punktów GS, - tylu wspaniałych, jakże arcyważnych postaci, a tym samym wygrał pan zaledwie miesiąc na tym serwerze. Ma pan panel biznesu, organizacji, - jest pan wspaniałym biznesmenem, ach! Nie wiem jak pan to robi, ale ludzie nie starając się o GS'y, - zdobywają ich zaledwie osiem tysięcy, - dziesięć. A pan - czterdzieści dwa tysiące, pięćset - kurczę, jaki zbieg okoliczności, nie?

Pozdrawiam serdecznie!
  • Do góry
    • 0

#5 Głowa 73 11/04/2010 - 11:25

Głowa
  • Zbanowani
Potwierdzam to, co napisał Źper. Nie miałem czasu na gre i poprosiłem o pomoc w zarządzaniu klubem, a oczywiste jest wg. mnie robienie tego wszystkiego. Tak samo ja mam 37k GS'a, ponieważ często dostawałem CK(podczas miesiąca zaliczyłem 3 razy), a to, że wymyślam historie i wracam tam gdzie wracam to już inna sprawa.
  • Do góry
    • 0

#6 Damian S.12 11/04/2010 - 11:26

Damian S.
  • Gracz
Bambosz, Twoja ironia jest tutaj całkowicie zbędna. Wiedz, że nie gram tutaj od miesiąca i każdy może Ci to potwierdzić. To, że wzbiłem się wysoko IC, nie oznacza od razu, że nabijam punkty GamerScore. Widzisz, wszystko zależy od tego jak się gra. Możesz nie wierzyć, to jest Twoja indywidualna sprawa, nie wnikam, lecz wszystko co jest napisane w pierwszym poście - jest prawdą.
  • Do góry
    • 0

#7 Bambosz 1979 11/04/2010 - 11:30

Bambosz
  • Gracz

Bambosz, Twoja ironia jest tutaj całkowicie zbędna. Wiedz, że nie gram tutaj od miesiąca i każdy może Ci to potwierdzić. To, że wzbiłem się wysoko IC, nie oznacza od razu, że nabijam punkty GamerScore. Widzisz, wszystko zależy od tego jak się gra. Możesz nie wierzyć, to jest Twoja indywidualna sprawa, nie wnikam, lecz wszystko co jest napisane w pierwszym poście - jest prawdą.

Czyli przez dwa ostatnie Twe posty, mogę coś Ci zacytować, drogi graczu.
§ 3 - Postacie i multikonta
- Gracz ma prawo do posiadania tylko jednego konta globalnego.
- Łączenie postaci w jakikolwiek sposób grozi blokadą konta.
Czyżby moja ironia była zbędna? Łamiesz regulamin na każdym kroku, kolego. Sam się przyznałeś, że nie grasz tu od miesiąca, nie? A jak nie grasz tu od miesiąca, - to mhm, musiałeś mieć drugie konto. Poza tym, - łączysz postacie, - przelewasz majątek, - 'przelewasz' znajomych.
Pogratulować Role-Play, tak - tak! Pogratulować Ci tego, że w Apelacji, potrafisz udupić się na dwie strony.

Tyle ode mnie,

Pozdrawiam serdecznie!
  • Do góry
    • 0

#8 Stock6 11/04/2010 - 11:31

Stock
  • Świeżak

Wiedz, że nie gram tutaj od miesiąca i każdy może Ci to potwierdzić.

Zgodnie z Twoim kontem na forum wynika, iż jesteś tutaj zarejestrowany od Marca. Skoro jesteś tutaj dłużej, to musisz posiadać na forum parę kont, co jest sprzeczne w regulaminie, a zgodnie z tym - powinieneś zostać ukarany banicją.
  • Do góry
    • 0

#9 Majkel4251 11/04/2010 - 11:33

Majkel
  • Gracz
Po co ci lider biznesu, dużej firmy na postaci Abdullah Shamir ? Też w mafii jesteś i Camorre prowadzisz ?
  • Do góry
    • 0

#10 Damian S.12 11/04/2010 - 11:33

Damian S.
  • Gracz
Posiadam jedno konto globalne, a gram ponad miesiąc. Moje postacie nie są powiązanie ze sobą pod względem IC. Nie osądzaj nikogo o przelewanie, jak nie znasz szczegółów.

Edit:
7 marca, dzisiaj mamy 11 kwietnia, co wiąże się z tym, że gram ponad miesiąc. Na Abdullahu nie prowadzę Camorry, lecz nie zaprzeczam, że pracowałem tam i na czas remontu dostałem panel, w celu przyznawania skinu robotników.
  • Do góry
    • 0

#11 Bambosz 1979 11/04/2010 - 11:36

Bambosz
  • Gracz

Posiadam jedno konto globalne, a gram ponad miesiąc. Moje postacie nie są powiązanie ze sobą pod względem IC. Nie osądzaj nikogo o przelewanie, jak nie znasz szczegółów.

Próbujesz się wywinąć z faktu. Mówisz, że grasz więcej, niż miesiąc, a teraz po prostu mówisz, że ponad miesiąc, - bo taa - kilka dni robi to coś. Raczej nie o to chodzi. Wiedz, że administracja może się dowiedzieć w każdym momencie o Twoim multikoncie.

A co do przelewania, że Cię osądzam i tak dalej. Jeśli nie znam szczegółów - odpowiedz na pytanie - Majkela. Proszę, - powiedz, wyjaśnij nam - oświeć, kolego!

Pozdrawiam serdecznie!
  • Do góry
    • 0

#12 Damian S.12 11/04/2010 - 11:37

Damian S.
  • Gracz
Bambosz, nie ma problemu, administracja może sprawdzić czy posiadam multikonto.
  • Do góry
    • 0

#13 Bambosz 1979 11/04/2010 - 11:42

Bambosz
  • Gracz

Edit:
7 marca, dzisiaj mamy 11 kwietnia, co wiąże się z tym, że gram ponad miesiąc. Na Abdullahu nie prowadzę Camorry, lecz nie zaprzeczam, że pracowałem tam i na czas remontu dostałem panel, w celu przyznawania skinu robotników.

Toteż jest bez sensu, wiesz? Przelewanie, przelewanie i tyle. Jeśli masz ustawić skiny pracownikom - odegraj też to IC. Byłeś z tego co wiem, - na włoskiej postaci liderem danego biznesu, z tym wiąże się, że - pierwszy lepszy pracownik w dobrej firmie OOC - nie otrzymałby awansu, kolego ;) Arab, który pojawia się skądinąd, - tym samym zyskuje szacunek, a pewno jeszcze ma powiązanie z liderem organizacji przestępczej, - no, bo tak - tak, przecież dziadek lidera organizacji to Arab, dlatego jesteście braćmi. Ehe. ;)

Pozdrawiam serdecznie!
  • Do góry
    • 0

#14 Kvason0 11/04/2010 - 11:42

Kvason
  • Świeżak
Co ci ten Gamescore da, że będziesz w Top 5?
Teraz się ośmieszasz, i to bardzo, poza tym, nie łączy się postaci z sobą, a ty to robisz przlewając lidera na wszystkie postacie...
  • Do góry
    • 0

#15 Alan566 11/04/2010 - 11:43

Alan
  • Gracz
Aha, że niby dorobiłeś się 43000 punktów GameScore w przeciągu miesiąca? Wierz mi - to nie wygląda ani normalnie, ani uczciwie.
  • Do góry
    • 0

#16 Damian S.12 11/04/2010 - 11:46

Damian S.
  • Gracz
Bambosz, faktycznie, co do Abdullaha to akurat grałem na tej postaci i przyszedłem pomóc znikąd do Camorry. Wygląda na przelewanie, owszem, ale na to już nic nie poradzę, chociaż nie miałem na celu umyślne nabijanie GSa.
  • Do góry
    • 0

#17 Bambosz 1979 11/04/2010 - 11:50

Bambosz
  • Gracz

Bambosz, faktycznie, co do Abdullaha to akurat grałem na tej postaci i przyszedłem pomóc znikąd do Camorry. Wygląda na przelewanie, owszem, ale na to już nic nie poradzę, chociaż nie miałem na celu umyślne nabijanie GSa.

Nie chcę nic mówić, ale przez ten post, - masz nikłe szanse na odzyskanie danych punktów GameScore, - zresztą, - dodałbym dodatkową karę.

Złamałeś kilka podpunktów Regulaminu serwera, no cóż. Powiem Ci tyle na pocieszenie, że liczy się tylko gra IC, - to jak prezentujesz się Role-Play, a nie punkty GameScore.

Pozdrawiam serdecznie!

PS. Dodać chciałbym.

[BAN] Login - jeśli otrzymałeś banicję na konto globalne
[BAN] Imię Nazwisko - jeśli otrzymałeś banicję na postać
[BLOCK] Imię Nazwisko - jeśli otrzymałeś blokadę postaci
[AJ] Imię Nazwisko - jeśli otrzymałeś niesprawiedliwą karę AdminJaila
[OOC] Imię Nazwisko - jeśli otrzymałeś blokadę kanałów OOC
[RUN] Imię Nazwisko - jeśli otrzymałeś blokadę biegu
[WEAPON] Imię Nazwisko - jeśli otrzymałeś blokadę używania broni
[CAR] Imię Nazwisko - jeśli otrzymałeś blokadę prowadzenia pojazdów

Nie widzę tu takiego tytułu. Stosuj się do regulaminu.
  • Do góry
    • 0

#18 Pietras322 11/04/2010 - 11:52

Pietras
  • Gracz
Jeżeli grasz dla Gsów to życzę Ci powodzenia.
Po za tym, widać dobitnie z twojego profilu, że przekazywałeś sobie liderów i nie próbuj zaprzeczać.
  • Do góry
    • 0

#19 Czaroslav777 11/04/2010 - 11:53

Czaroslav
  • Gracz
Ja jakoś Źpera nie widziałem wcześniej na liście top 20. Dzisiaj jakoś rano go widzę na piątym miejscu i tak WTF, skąd on się wziął? Może administracji sprawdzi, kiedy dostał te GSy... Mi też śmierdzi przelewaniem.
  • Do góry
    • 0

#20 Ricardo_Diaz 7 11/04/2010 - 11:59

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
Każdy tutaj gra, aby coś osiągnąć, nie? A nie tylko dla zwykłych akcji RP, wiec co się czepiacie że chłopak chciał mieć GSy?

//Dawid.: Post niewnoszący nic do tematu. Blokada pisania.
  • Do góry
    • 0

#21 Agaaa 81 11/04/2010 - 12:02

Agaaa
  • Gracz
Ale to nie jest powód do przelewania, takich to tylko banować w ... A z tym arabem mnie rozwaliłeś, pozdrów krewnych, zią. 3 h i takie gs'y, przelewanie, może weź jeszcze graj swoją kobietę ic ( zalogowanie przez windowsa do 1 usera, zalogowanie do sampa na jednym koncie, przełączasz użytkownika na następnego, logujesz się na inne konto ) ,jedziesz.
  • Do góry
    • 0

#22 Slight0 11/04/2010 - 12:09

Slight
  • Świeżak

Ja jakoś Źpera nie widziałem wcześniej na liście top 20. Dzisiaj jakoś rano go widzę na piątym miejscu i tak WTF, skąd on się wziął? Może administracji sprawdzi, kiedy dostał te GSy... Mi też śmierdzi przelewaniem.

Dokładnie to samo wczoraj miałem gadając na skype. Kto to jest ten Źper... No ale nie ważne. Wracając do tematu, to ja nie rozumiem czemu miałeś panel cammory i tej org przestępczej na 2 postaciach. Ja grałem krótki czas na 2 postaciach i prowadziłem wiezienie... By dać komuś invite czasem musiałem dać /qs by zalogować się na tamtą postać by dać to invite... Chociaż miałem slot org wolny... Wydaje mi się że nabijałeś GS'y a jeśli nie to po co chcesz odzyskać? Mówisz że same się nabijały, Tobie na nich nie zależało... Więc jak nie zależało to nie są Ci potrzebne.
  • Do góry
    • 0

#23 Mickul1638 11/04/2010 - 12:10

Mickul
  • Gracz
To teraz mi wytłumacz dlaczego w tej chwili masz tylko na jednej postaci lidera?

Poza tym:
Tiffany Roberts - tylko biznes z rangą 1. Wypłata 240$. Ostatnia aktywność - dwa dni temu. 0$ w portfelu i 0$ w banku.

Abdullah Shamir - kompletnie nic - brak biznesu, organizacji, frakcji, domu. Brak pieniędzy w portfelu i banku, lecz punkty GS za pierwsze oszczędności są.

Joey Campana - Biznes z rangą 1. Wypłata 300$. Na koncie 300$ i w portfelu 0$. GS za pierwsze oszczędności jest.
  • Do góry
    • 0

#24 Boom9 11/04/2010 - 12:17

Boom
  • Świeżak
Sorry że napisze ale czyżby MK ?

http://h-rp.pl/user-22747.html
  • Do góry
    • 0

#25 Agaaa 81 11/04/2010 - 12:48

Agaaa
  • Gracz
"Konto premium jest polecane przez Źper." na tego profilu up. haha, nice.

Z resztą ten sam styl, to on.

To samo html, oko też, 100%, mk, może jedzie przez proxy, to nie będzie widać po ip.

@down.
Haha, rzeczywiście, ale gość, żeby sobie dać nawet ten sam kod. ;) ;)
  • Do góry
    • 0

#26 borat4 11/04/2010 - 12:50

borat
  • Świeżak
UP: Nawet ten sam licznik odwiedzin w obu profilach o.O
  • Do góry
    • 0

#27 Termit 2394 11/04/2010 - 13:00

Termit
  • Gracz

To, że wzbiłem się wysoko IC, nie oznacza od razu, że nabijam punkty GamerScore.

To po co wnioskujesz o ich oddanie?
  • Do góry
    • 0

#28 Głowa 73 11/04/2010 - 13:03

Głowa
  • Zbanowani
Hahaha ! Śmiać mi się chcecie z tego co piszecie ! Szupermen pisał do Źper'a po to, aby pomógł mu zrobic profil, a wy od razu, że MK.
  • Do góry
    • 0

#29 Agent0071456 11/04/2010 - 13:09

Agent007
  • Gracz

Hahaha ! Śmiać mi się chcecie z tego co piszecie ! Szupermen pisał do Źper'a po to, aby pomógł mu zrobic profil, a wy od razu, że MK.

Ta jasne, masz dowody? plus jak wyjaśnisz ten sam licznik?
  • Do góry
    • 0

#30 Agaaa 81 11/04/2010 - 13:14

Agaaa
  • Gracz

Ta, a postacie ktoś mu wbił na konto i założył, dał se liderów itp.

A w tej bajce były smoki.
Daruj se, zią.

To trzeba być ( bez komentarza ), żeby takie błędy robić, haha.
  • Do góry
    • 0

#31 Głowa 73 11/04/2010 - 13:14

Głowa
  • Zbanowani
@up. Nic nie będę wyjaśniał, a Źper możliwe, że wstawi ScreenShot'y ze swojego PW.
  • Do góry
    • 0

#32 Kapiszon 79 11/04/2010 - 13:16

Kapiszon
  • Gracz
Też od paru dni się zastanawiałem, jakim cudem on ma Achievementy z Duża Firma i te inne, a na postaciach ma po 20h lub nawet niżej. Jesteś perfidnym nabijaczem GSów i nic nie wartą osobą do gry.
  • Do góry
    • 0

#33 3ciW85 11/04/2010 - 13:17

3ciW
  • Świeżak
Temat zamykam, aż do czasu werdyktu administracji.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych