Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [CAR] Eric Wolter

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mateuszkr0 11/04/2010 - 10:38

mateuszkr
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Eric Wolter

Administrator/moduł nadający karę: saqaris

Powód kary: Ucieczka przed PD i spowodowanie wypadku.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

No więc....jakiś czas temu jadąc sobie moim admirałem do Texas Bar z paczką (jestem kurierem) przejechalem na czerwonym świetle. Oczywiście miałem na tyle pecha że widziało to PD i zaczeli mnie gonić, oczywiście wiedziałem że zapłace gigantyczny mandat ponieważ nie miałem rejestracji. Gdy nie wypłacił bym się z mandatem moje auto zabralo by PD i dało blokade na koła, dlatego popełniłem tak głupi błąd i pojechałem dalej, gdy chciałem się zatrzymać było i tak zapuźno żeby co kolwiek zrobić bo i tak bym zapłacił mandat, dlatego wolałem dalej próbować uciekać. W czasie ucieczki spowodowałem dość duży wypadek i minute po nim zjawił się saqaris i dał mi BW i blocka na pojazdy. Teraz gdy mam zablokowane prowadzenie pojazdów ta gra zmienia całą barwe, muszę wszędzie chodzićna piechote lub jeździć z kumplami. Samochód w mojej pracy jest niezbędny, jestem kurierem, a inna praca mnie nie zadowala. Mieszkam na dzielnicy, a z niej do centrum jest duży kawałek, a na pieszo musiałbym iśc z 15 minut. To jest naprawde ciężka kara i naprawde dała mi nauczke lecz każdy zasługuje na drugą szanse, a moja gra RP nie jest wcale zła lecz popełniłem ten straszny błąd który naprawde bardzo żałuje. Proszę administracje o zdjęcie mi blokady, ponieważ pojazdy mi są potrzebne w pracy jak i w życiu prywatnym na serwerze. Na dodatek cała moja gra polegała na uzbieraniu na admirała, gdy mi to się udało na następny dzień miałęm już blocka, naprawde żąłuje i przysięgam że to się więcej nie powtórzy. Przepraszam wszystkich tych których uraziłęm tą sytuacją i jestem pewien że jeśli dostanę drugą szanse z pewnością jej nie zmarnuje.
  • Do góry
    • 0

#2 Denisok1107 11/04/2010 - 12:22

Denisok1
  • Gracz
Wydaję mi się że każdemu powinno się dać jeszcze jedną szansę, można to zamienić chociażby na AJ?

//Domel: Niepotrzebny post - warn.
  • Do góry
    • 0

#3 Cossack0 11/04/2010 - 12:22

Cossack
  • Świeżak
Yhm popieram, przecież wszystko można było załatwić IC - wypadek, odbezpieczenie pojazdu "Eric'a" przez PD (blokada kół pojazdu), oczywiście odegranie odpowiedniej akcji RP do sytuacji (Operacja w szpitalu itp...). To dobry gracz, gram z nim do "dziś" i podoba mi się, bardzo wysoki poziom RP +. Myślę, że odblokowanie możliwości prowadzenia pojazdów mu się należy, powodzenia, pozdrawiam.

• Do góry
    • 0

#4 Blancik Zawodowiec.3 11/04/2010 - 13:16

Blancik Zawodowiec.
  • Gracz
Hmm, każdemu się może zdarzyć. Gram z nim na dzielnicy i powiem, że jest to dobry gracz. Zdaję mi się, że po spowodowaniu wypadku, uciekał, gdyż uzbierał na tego Admirala(wkońcu) i chciał nim dalej jeździć. Bo co ta za gra, jeżeli ktoś się męczył trochę czasu i przez mały błąd już nim nie pojeździ, bo jak się zatrzyma to mu PD założą blokadę, dowalą mandat i otóż, że to nowy gracz nie wypłaci się w szybkim tempie. Dlatego za wszelką cenę chciał uciec. Znam tego gracza i wiem, że jak dostanie UnBlocka to już więcej tego nie zrobi.
Pozdrawiam Silent.

• Do góry
    • 0

#5 Marcin Kamiński 1360 11/04/2010 - 14:11

Marcin Kamiński
  • Gracz
Twoje auto dymiło na czarno, poszło na ciebie kilka reportów. Nie zamierzam potem sprzątać po tobie, i naprawiać auta dla połowy serwera. Masz lagi - to nie graj.
  • Do góry
    • 0

#6 mateuszkr0 11/04/2010 - 14:48

mateuszkr
  • Świeżak
nie musisz po mnie sprzątać, a co mam zrobić jak auto mi zdachowalo i wało? , jak będe miał UnCar to pojade na stacje i naprawie. A co do lagów, są bardzo żadkie. Więc w czym problem?
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych