Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [RUN] John Ross

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kowalski10 11/04/2010 - 08:59

Kowalski
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Ross

Administrator/moduł nadający karę: Rolas

Powód kary: Bieg

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Blokade otrzymałem z powodu biegu. Chciałbym to wyjaśnić. Wyszedłem z pokoju hotelowego potem z ciekawości zobaczyłem ilu strażaków jest online
okazało sie że włącznie ze mną bylo nas 3.
Następnie wpisałem /słuzba aby zobaczyć czy jest jakieś wezwanie lub zawiadomienie do FD. Okazalo sie ze było wezwanie do wypadku. Wiec nie zastanawiając sie
chciałem pojechać na wezwanie ale byłem pod hotelem. W myśl zasady że liczy sie każda sekunda sie liczy chciałem jak najszybciej znaleść się w remizie aby wyjechać na wezwanie bo nie byłem pewny czy pozostała dwójka strażaków jest na służbie i czy widzieli wezanie. Nie było dostepnych taksówek wiec postanowiłem pobiec do remizy
i tuż przed hotelem dostałem blokade biegania.
Prosze o odblokowanie biegu dla mnie gdyż jako strażak na niektorych akcjach musze sie szybko przemieszczać a gdy mam blokade biegu to nie jest to możliwe.
Obiecuje tym samym że jesli administracja zdecydujesie sie anulować kare to nie bede już biegał gdy nie bedzie takiej potrzeby.

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby 

[b]Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Ross

[b]Administrator/moduł nadający karę: Rolas

[b]Powód kary: Bieg

[b]Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Blokade otrzymałem z powodu biegu. Chciałbym to wyjaśnić. Wyszedłem z pokoju hotelowego potem z ciekawości zobaczyłem ilu strażaków jest online
okazało sie że włącznie ze mną bylo nas 3.
Następnie wpisałem /słuzba aby zobaczyć czy jest jakieś wezwanie lub zawiadomienie do FD. Okazalo sie ze było wezwanie do wypadku. Wiec nie zastanawiając sie
chciałem pojechać na wezwanie ale byłem pod hotelem. W myśl zasady że liczy sie każda sekunda sie liczy chciałem jak najszybciej znaleść się w remizie aby wyjechać na wezwanie bo nie byłem pewny czy pozostała dwójka strażaków jest na służbie i czy widzieli wezanie. Nie było dostepnych taksówek wiec postanowiłem pobiec do remizy
i tuż przed hotelem dostałem blokade biegania.
Prosze o odblokowanie biegu dla mnie gdyż jako strażak na niektorych akcjach musze sie szybko przemieszczać a gdy mam blokade biegu to nie jest to możliwe.
Obiecuje tym samym że jesli administracja zdecydujesie sie anulować kare to nie bede już biegał gdy nie bedzie takiej potrzeby.

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych