Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [OOC] Calvin Shelly

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Arbuzon7 11/04/2010 - 08:31

Arbuzon
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Calvin Shelly

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Naduzywanie /bo

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Blokade otrzymałem ponad miesiąc temu, za pisanie jakichś durnych rzeczy-ale nie aż tak, nie pamiętam już co to było, ale chcę przeprosić za to i mieć odblokowane to /w. Przeżyłem ponad miesiąc bez tego, ale jest to naprawdę bardzo, bardzo uciążliwe, ktoś pyta mnie się na /w podczas rozgrywanej akcji bo chce ukraść mój wóz i pyta o zgode od właściciela, a ja nic nie mogę zrobić... Napisze report, admin/gm się teleportuje, nic nie moge napisać, nic nikomu nie wyjaśnie, mam wiele pytań na /w i muszę poprostu to jakoś ignorować, naprawdę mnie to denerwuje. Minoł ponad miesiąc, więc uważam że odblokowanie chatów OOC mi się należy i o to też bardzo proszę, uargumentowałem to jak najlepiej umiałem-zresztą każdy zrozumiał chyba o co mi chodzi, wiemy że jest to uciążliwe. Obiecuje że nie będzie nadużywania tego chatu z mojej strony, nie będe płakał OOC podczas rozgrywanych akcji, proszę o szanse.
  • Do góry
    • 0

#2 Kibel2 11/04/2010 - 08:39

Kibel
  • Gracz
Wg. mnie gracz zasługuje na odblokowanie czatu ooc. Podczas wczorajszej akcji zachowywał się poprawnie - chyba pierwsza osoba, która nie płakała podczas napadu i nie odkładała szybko przedmiotów do auta.Jednak przez blokadę ooc , nie mógł wyjaśnić niektórych kwestii, a cała rozgrywka była nie pełna - nie mógł wyrazić swojego zdania, i takie tam.

//Dawid.: Post niewnoszący nic do tematu. Blokada pisania.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych