Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BAN] Marcus Ealy

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kowal1143 11/04/2010 - 01:35

Kowal
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Marcus Ealy,
Administrator/moduł nadający karę: System,
Powód kary: Włamanie do pojazdu,
Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zrozumiałem nieco opcję z eksportem aut z 3ds'a do gry. A więc na zlecenie dodałem do firetrucka kilka części, i tym podobnych. Dodałem miejsca pasażerów z tyłu. Na innych serwerach wyskakiwał crash i gra padała przy wysiadaniu. A tutaj? Tutaj wsiadam, jadę normalnie z tyłu(z tym, że mnie nie widać). Mówię testerowi ze skype, aby się zatrzymał. Wysiadam a tu co? BAN! Aha, wyskoczyło jeszcze wiele komunikatów z crasha. Oczywiście żadnego błędu nie popełniłem, raz kiedyś można się poświęcić dla testów.
S0beita nie mam, nigdy na h-rp nie cheatowałem.

UWAGA! Kurcze, nie zrobiłem screena. Nawet nie patrzałem, czy napis po screenie się pojawił i teraz widzę, że go nie mam.
I kolejna sprawa - ostatnia kara od YoMena za psucie EVENT'u - jak widać do tego czasu nie miałem bana, czyli kara była zdjęta, bo niesłuszna.

Takie coś jedynie mogę pokazać:

Banicja System UID: 2906 (Firetruck); Owner 1:6, O, Fotel 0, Ping 50 11/04/2010, 02:22

• Do góry
    • 0

#2 CzopsoN682 11/04/2010 - 10:11

CzopsoN
  • Gracz
Tak, potwierdzam widziałem na skype jak Kowal pisał, że coś modyfikuje Fire Trucka, ale nie wiedziałem, że to grozi banem. Myśle, że należy mu się unban bo to nie jest jego wina, poprostu chciał dodać kilka modyfikacji do Fire Trucka.
  • Do góry
    • 0

#3 YoMen 215 11/04/2010 - 19:03

YoMen
  • Zbanowani
Zdjęte.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych