Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Weapon] Evan Wolfe

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Wolfe 24 10/04/2010 - 22:56

Wolfe
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Evan Wolfe

Administrator/moduł nadający karę: Chester Charles

Powód kary: Strzelanie na stacji w centrum. Pozegnaj sie z bronia.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc, podjechałem sobie na stacje moim Previonkiem, grzeczniutko zaparkowałem i odszedłem aż tu nagle ktoś zaczął kopać w mój wóz. Była późna godzina, samochód stał w rogu, to ja podszedłem do tego pana, wyciągnąłem deagle i w niego strzeliłem, "za karę". To nie była moja wina, koleś sam szukał zaczepki, a ja postąpiłem jak postąpiłem, jeśli postąpiłem źle, to przepraszam, ale zrobiłem to ze względu na to, że była już późna godzina, a samochód stał w rogu, więc pomyślałem że to wielkim przestępstwem nie będzie. Podejrzewam że administrator nie znał wszystkich faktów i nadał te blokadę, choć według mnie jest ona nie słuszna. Co do AJ'a później, nie będę się tu sprzeczał bo mogę odczekać te godzinkę. "Celował do wszystkich" - po prostu zbugował mi się Deagle, pisało że nie mam takiego przedmiotu i nie da się schować, więc sprawdzałem czy mogę go normalnie używać. "Handluje bronią na stacji" - dostałem blokadę, jeden koleś podszedł do mnie z tekstem czy mam jakąś klamke na sprzedaż, więc mu powiedziałem że sprzedam tą. Jak już mówiłem, AJ odczekam, proszę tylko o unblock broni.
  • Do góry
    • 0

#2 Squir655 11/04/2010 - 07:42

Squir
  • Gracz

wyciągnąłem deagle i w niego strzeliłem, "za karę"

Ale to jest przecież nadpobudliwość. Poza tym, od czego jest policja? No, ewentualnie pięści, ale nie polecam..

//Domel: Niepotrzebny post - warn.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych