Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BAN] Allan Banks

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marrig 30 10/04/2010 - 21:25

Marrig
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Allan Banks

Administrator/moduł nadający karę: Frank

Powód kary: "Niezdolny do gry roleplay. Ciagle popelnia te same bledy."

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam! Nie chcę się tutaj wyżalać, nic podobnego. Dostałem banicję, może i słusznie. Jestem zwykłym graczem, jak inni. Nie wyróżniam się niczym. Wielu graczy ma własny biznes, organizację. Kupiłem własny klub, jak już mówiłem, nie wyróżniam się niczym. Niejednokrotnie zostałem karany. Blokada czatu OOC, za wiadomości OOC na czacie departamentu, warna za wiadomość OOC na /r, biegi, wulgaryzmy. Przy wulgaryzmach chciałem się na chwileczkę zatrzymać. Wieku się nie wstydzę, bo mam trzynaście lat. Klnę jak głupi, przyznaję to. Przebywanie w starszym towarzystwie mnie tego nauczyło. Nigdy nie myślałem o tym, nigdy nie myślałem więcej o moich karach, przewinieniach. Dotychczas w Admin Jailu poszedłem afczyć, posiedzieć na forum, zjeść coś. O przewinieniu nie myślałem, to był błąd. Serwery typu GF mnie tak 'wykształciły'. Zawsze durne wymówki, a że coś tam, administracja dla 'urwania' się wpisywała komendę /unjail, i koniec tematu. Ten ban mnie czegoś nauczył. Podanie dokładnego powodu, tym bardziej. Przewinienia, cały czas to samo. Za dużo grałem OOC, za dużo biegu. Miałem własny klub, a dla mnie to bardzo dużo. Poznałem kilku miłych ludzi, coś osiągnąłem. Dla mnie nie liczą się GS'y, dla mnie liczy się rozrywka. Jeżeli nie dostanę UnBana, to się nie zdziwię. Było kilka przewinień, wypierałem się zawsze, płakałem. Ten Ban dał mi do zrozumienia, nawet oszukałem admina - jednak przyznałem się, co zawsze jest lepszym niż dalej wypieraniem się, używaniem wulgaryzmów. Jeżeli nie dostanę UnBana, dalej będę starał się tutaj zaglądać, spróbować dać komuś klub, jako zastępcy mojego, cokolwiek, byle graczom grało się lepiej.
Pozdrawiam, Marcin.

@edit. Osoba rozpatrująca to - jeżeli będziesz miał wątpliwości, napisz do mnie na Skype - riger008, zadzwoń, lub napisz na GG - 4332017 - Proszę, bardzo mi zależy na grze, na tym jakże wspaniałym serwerze jakim jest HRP.
  • Do góry
    • 0

#2 Damian10440 10/04/2010 - 23:16

Damian1044
  • Gracz
Tak jak ty mi napisałeś, zobacz na swoje logi. ( ale nie patrz na moje).
Teraz widzisz jak się ktoś może poczuć. Powiem szczerze nie grałem z tobą dużo lecz miałem jedna czy dwie akacje. Nie należały one do najlepszych i mnie spławiałeś. Wydaje mi sie że nie jeszcze okłamałeś OOC, bo nie da się mieć 10k na minusie. Ale myślę ze powinieneś dostać jeszcze jedną szanse jeżeli się chodź trochę poprawisz i będziesz milszy. Pamiętam cie Jeszcze jak chciałeś dojść do OSP. Przypomnij sobie jak się zachowywałeś. i o ile się nie mylę pisałeś gdzieś nie dawno apelacje o bun bana, ale mogę się mylić.

//Domel: Niepotrzebny post - warn.
  • Do góry
    • 0

#3 Marrig 30 10/04/2010 - 23:23

Marrig
  • Gracz
Moje logi, nie myślałem o tym co robiłem wtedy, przyznaję.
Do OSP - nie rozumiem o co Ci chodzi.
Pisałem o UnBana, bo miałem moda.
Akcji z Tobą nie pamiętam, wybacz.
Można mieć kasę jak Ci administracja zabierze.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych