Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BAN] Barus

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Barus 24 10/04/2010 - 20:44

Barus
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Giorgio Lacetti

Administrator/moduł nadający karę: Bobicz

Powód kary: Skarga

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zacznijmy od tego iż zostawiłem kolegę "Ramiro Terrez" w szpitalu, odjechałem w kierunku centrum handlowego. Nikt nie jechał na drodze, zauważyłem że ktoś krzyczy Zjedz na pobocze, czy coś w tym stylu. Zatrzymałem się na poboczu i wysiadłem z auta. Obejrzałem się wsiadłem do auta i silnik nie chciał się uruchomić. Wpisałem /u - także nie zadziałało. Powtarzam nikogo nie widziałem w pobliżu. Wpisałem komendę /qs, aby unspawnować pojazdy gdyż i tak musiałem iść z serwer. Wszedłem na serwer, nikogo dookoła mnie nie było, to wpisałem /q. Nie rozumiem jakim cudem mogło się to stać, może był problem z połączeniem mysql, skoro komendy mi nie działały. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, jestem chętny do odegrania owej akcji jeśli będzie to możliwe i przepraszam za nieporozumienia.

Dowodów nie mam gdyż myślałem że po prostu miałem laga.
Sytuacje może potwierdzić Gleba z którym rozmawiałem na skype i mówiłem że silnik ani /u mi nie działa.

P.S; Maski nie mogę zdjąć gdyż nie mam przedmiotu i nie mam możliwości ściągnięcia jej
  • Do góry
    • 0

#2 Squir655 10/04/2010 - 20:48

Squir
  • Gracz

P.S; Maski nie mogę zdjąć gdyż nie mam przedmiotu i nie mam możliwości ściągnięcia jej

Ryszard ma to samo.

Miałem dokładnie taką samą sytuację jak Ty, tyle, że po /qs zauważyłem Czestera i rozdupconą doszczętnie radiolę... 4700$ + 27 punktów karnych, żal. Wszystko przez lagi :< Ale to już było.
Odbanujcie Gio :>
  • Do góry
    • 0

#3 Gleba 76 10/04/2010 - 20:48

Gleba
  • Gracz
Potwierdzam to wszystko, Barusowi po usunięciu maski, zbugowała się, i miał ją cały czas. Żaden administrator po paru prośbach się tym nie zainteresował. Co do akcji,. najprawdopodobniej żadne obiekty, (ludzie, auta) mu się nie wczytały, i to jest powód, zdecydowany unban. Na skype podczas rozmowy, jeszcze wspominał o tym, że nic mu się niechce wczytać, może było to spowodowane jakimś lagiem, lostem.
  • Do góry
    • 0

#4 Bobicz 2435 10/04/2010 - 20:51

Bobicz
  • Gracz
No to wyjaśnione, proponuje ponownie odegrać akcje.
  • Do góry
    • 0

#5 Barus 24 10/04/2010 - 20:56

Barus
  • Gracz
Nie widzę w tym najmniejszego problemu, jednakże prosiłbym o usunięcie mi statusu "Nieznajomy" gdyż przeszkadza mi to w rozgrywce, a nie mogę samodzielnie tego zrobić.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych