Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [GS]KRYSC4D

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 DarkShadowPL53 10/04/2010 - 20:10

DarkShadowPL
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: KRYSC4D

Administrator/moduł nadający karę: Bartosz Misiek

Powód kary: Przerzucanie dóbr materialnych w formie GameScore.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam serdecznie.
Przede wszystkim chciałbym przeprosić, jeżeli piszę w złym dziale wahałem się między Apelacjami, a prośbami. Ale mniejsza o To. Po długim czasie rozmyślań i starań postanowiłem napisać tę oto apelację o zwrot pewnej części Moich GS'ów. Wiele czasu minęło od mojej jakże żałosnej gry przysłowiowego 'odwalania'. Moja chęć zdobycia wielkiej ilości punktów Game Score doprowadziła do takich a nie innych zachowań i 'owoców' tego postępowania. Szczerzę przemyślałem to wszystko po 3miesiącach rozgrywki i doszedłem do poważnych wniosków z mojego postępowania. Wiem, że Moja gra nie jest idealna, ale słysząc zdanie znajomych oraz innych graczy... Mam wrażenie, że poprawiłem się w aspekcie społecznym. Chcę odzyskać dawne GS'y, nie, nie chcę 35000 GS'ów które miałem, nie. One nie były owocem mojej pracy. Chcę odzyskać jedynie 15000. Wiem, że punkty GS nie są ważne i nie świadczą o człowieku, dlatego nie zależy Mi na zdobywaniu już ich. Ale chcę odzyskać jedynie taką liczbę, ponieważ potrzebuję Jej do możliwości korzystania z Maski, która jest bardzo przydatna dla członka zorganizowanej grupy przestępczej. Liczę na pozytywny a jakże sprawiedliwy werdykt.
Pozdrawiam:
KRYSC4D

• Do góry
    • 0

#2 Don Sztux84 10/04/2010 - 20:14

Don Sztux
  • Gracz
Jestem za,
On potrafi odegrać dobrą akcje, nie płacze ooc, dobrze kreuje postać i w ogóle grać z nim to czysta przyjemność.
Pozdrawiam

//Domel: Durny post - warn.
  • Do góry
    • 0

#3 skb5244 10/04/2010 - 21:45

skb
  • Gracz
Za błędy się niestety surowo płaci.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych