Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [RUN] Lukas Ibramov

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 TnX162 10/04/2010 - 14:45

TnX
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Lukas Ibramov
Administrator/moduł nadający karę:
Rolas (Pawlin Petrov)
Powód kary:
Biegacz.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Chciałbym zwrócić się o ściągnięcie mi kary na blokadę biegania, moje bieganie było spowodowane radością, że w końcu minęły 3 godziny gry i w końcu będę mógł jeździć pojazdem. Biegłem do słownie od początku Bramy placu gdzie znajdują się zespawnowane pojazdy kupione w 2wheels. Był to zwykły bieg nie sprint więc GM mógł okazać trochę skruchy i dać Warn, ostatecznie AJ.
Proszę o zdjęcie kary, gdyż to był mój pierwszy bieg tą postacią, która skończyła się bez ostrzeżenia Blokadą.
@Edit: Na swoje usprawiedliwienie chciałbym dodać screena, gdzie gracz otrzymuje Warna za bieganie a w moim przypadku była to od razu blokada.
http://img707.imageshack.us/img707/860/111111212.jpg
  • Do góry
    • 0

#2 Kaiser1712 10/04/2010 - 15:15

Kaiser
  • Gracz
Teraz biegałeś. Na poprzedniej postaci też masz blokadę biegania, wątpie, żeby to był pierwszy raz. Sam wysłałem na Ciebie raport, a apelację o zdjęcie blokady wysyła się (poniekąd) po dwóch tygodniach od czasu jej nałożenia.
  • Do góry
    • 0

#3 TnX162 10/04/2010 - 15:20

TnX
  • Gracz
Jak teraz biegałem ?! Możesz podać miejsce tego wydarzenia ? Owszem na poprzedniej postaci otrzymałem blokadę biegania, ale na nowej postaci nie biegałem, gdyż odczułem tego konsekwencje i nie chciałem otrzymać na świeżej postaci.
I co to się jakoś kompletuje hmm ? Na jednej postaci mam blokadę to na innych też muszę mieć ? Rotfl :/

@Edit: I tutaj kolejny dowód na to, że został gracz ostrzeżony o bieganiu.
http://img210.images...3990/aaaaaz.jpg
  • Do góry
    • 0

#4 Kaiser1712 10/04/2010 - 15:33

Kaiser
  • Gracz
Nie kompletuje, ale biegałeś tuż przy magazynie. Nie zaprzeczaj, GameMaster nie daje kar za sam raport. Sprawdza prawdomówność raportu.
  • Do góry
    • 0

#5 TnX162 10/04/2010 - 15:38

TnX
  • Gracz
Nie zaprzeczam. Napisałem ze biegłem od bramy magazynu...
  • Do góry
    • 0

#6 Rolas 313 10/04/2010 - 17:19

Rolas
  • Gracz

@Edit: I tutaj kolejny dowód na to, że został gracz ostrzeżony o bieganiu.
http://img210.imageshack.us/img210/3990/aaaaaz.jpg

GameMaster sam decyduje jaką karę nadać graczowi.
  • Do góry
    • 0

#7 TnX162 10/04/2010 - 17:33

TnX
  • Gracz
Ale czy to jest Fair ? Pierwszy Log i od razu blokada biegania.... Rozumiem, gdyby to był Spritn+BH ale to by zwykły trucht...
A jak pisałem do Ciebie na PM to powiedziałeś, że od teraz tak jest - Bez ostrzeżeń Blokada Biegania. Jakoś na w/w Screenach widać, że tak nie jest...
  • Do góry
    • 0

#8 Micheal_Gallardo0 10/04/2010 - 17:42

Micheal_Gallardo
  • Świeżak
Ta, śpieszyłem się do pracy wtedy.. przebiegłem przez ulice i troszeczkę do Imperiala dostałem warna=nie biegłem już. I co? udupić mnie odrazu chcesz że się tak tym posługujesz teraz?
  • Do góry
    • 0

#9 TnX162 10/04/2010 - 17:50

TnX
  • Gracz
Posługuję się tym na moje usprawiedliwienie w zdjęciu blokady. Bo prawie większość graczy za normalny bieg dostaje warny, a ja od razu Blokadę, chociaż był to pierwszy raz, a postać nie miała wcześniej warnów o bieganie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych