Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [CAR] Eric Wolter

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mateuszkr0 10/04/2010 - 14:23

mateuszkr
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Eric Wolter

Administrator/moduł nadający karę: Saqaris

Powód kary: ucieczka przed PD, mały wypadek, ale pojechałem dalej.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

No więc, dziesiaj czyli 10.04.2010 r. jechałem do Texas Bar z paczką (jestem kurierem) gdy już byłem tuż przy barze, usłyszałem dźwięk koguta i sygnał żebym zjechał na pobocze, byłem na tyle głupi żeby pojechać dalej, było już zapuźno kiedy chciałem stanąć i przeprosić, bym zapłacił taki mandat że do końca gry bym się nie wypłacił. Moim celem było zwianie przed PD niestety popełniałem błedy podczas ucieczki. Raz się zdażyło że wjechałem w auto jedące z przeciwka, byłem tak przestraszony że jechałem dalej ( głupota) i nagle zjawił się saqaris i mi dał blocka. Chciałem przeprosić wszystkich graczy którzy uczestniczyli w tym pościgu za nonRP z mojej strony, lecz gdy ktoś zbiera całą gre na admirała a puźniej goni go PD i myśli ze mu go zabiorą to nie patrzy tylko jedzie dalej. Ja właśnie popełniłem ten głupi błąd i chciałem bardzo przeprosić admina saqarisa i PD który musieli takiego noobka jak ja gonić. Mogę się tłumaczyć że zbieram całą gre ale to nie jest wytłumaczenie, dlatego nie będe się tłumaczył tylko poprostu przysięgne że już nigdy takiego błędu nie popełnie!!! wierzcie mi że to co zrobilem to było największe non RP w mojej całej grze na tym serwerze. Mam nadzieje że moja apelacja zostanie rozpatrzona w pozytywny sposób i admini dają mi drugą szanse którą nie zmarnuje, PRZYRZEKAM!!!
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych