Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Niesprawiedliwy Admin Jail.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wosiu 2 25/07/2009 - 19:34

Wosiu
  • Gracz
Napisałem tu aby wyjaśnić sprawę niesprawiedliwego AJ'ka. Chodziło o akcje z wypadkiem przy udziale Moim, Vincento Craxi oraz Lury
Valeriano.
Opis: więc był oto tak, jechaliśmy sobie pod bar chyba, i wjechaliśmy na przeciwny pas ruchu. Laura jechała Windsorem my Landstalkerem który jest potęznym autem a Windsor wiadomo.... Po uderzeniu daliśmy /do i /me o pasach poduszkach o budowie ramy pojazdu i o zadanych nam obrażeniach.
dodam tylko że nawet nam odrobina HP nie spadła przy tym uderzeniu co byłem zdziwiony poprawnością systemu zderzeń. Gracz o nicku Laura miał dymący pojazd oraz 1/3 HP.

Na końcu jak odgrywaliśmy akcje RP, gracz uraził bardzo mnie i kolegę wyrazem który znajduje się na Screenie. Nie pisałem nic o tej obrazie ponieważ nie chciałem robić nikomu kłopotów.
Dołączona grafika
A, zapomniałem dodać że osobnik na Screenie jest świadkiem tego iż odegraliśmy prawidłowo akcję.
  • Do góry
    • 0

#2 Fisher13 25/07/2009 - 19:40

Fisher
  • Gracz
Ty jesteś podłym cheaterem.
  • Do góry
    • 0

#3 Kawus64 25/07/2009 - 19:43

Kawus
  • Gracz
@up Jak ci coś nie pasi to nie odpowiadaj w temacie, ponieważ on nie jest cziterem, ani ja. Mieliśmy zapiente pasy /pasy, a pozatym 5h admin jaila to przesada.
  • Do góry
    • 0

#4 Mickul1638 25/07/2009 - 19:48

Mickul
  • Gracz
Dlaczego uważacie, że Jeepy są niezniszczalne?

Dołączona grafika

Tu już nie chodzi o uszokdzenia, ale o prawa ciążenia. Widzisz, co się dzieje z człowiekiem?
  • Do góry
    • 0

#5 vsvp Damian 28 25/07/2009 - 19:48

vsvp Damian
  • Gracz
@Kawus, każdy ma prawo do wypowiedzi, odpieprz się od niego (bez urazy)
  • Do góry
    • 0

#6 Paul3 25/07/2009 - 19:53

Paul
  • Świeżak

jechaliśmy sobie pod bar chyba, i wjechaliśmy na przeciwny pas ruchu.

Zgroza, jedynie za to należy się solidny AJ.

Przy uderzeniu czołowym, gdzie mój wóz odleciał na przeciwny pas, podjeżdżacie do mnie, wysiadacie cali i zdrowi. Możecie miecie mieć pasy, poduszki, lecz przy takiej sile uderzenia nic nie pomagają, wspomniane pasy mogą jedynie zmiażdżyć organy. Trochę myślenia, logiki. Poddaję się karze o wyzwisko, poniosło mnie. Nie znalazłem jednak innych słów na podsumowanie całej sytuacji. Wchodziło tutaj w grę nawet CK, jeśli odegralibyście należycie akcję. Sytuację oglądał przechodzień, który ochoczo zaczął z nami odgrywać akcję. Może wypowiedzieć się jak wyglądało to z jego perspektywy.

Wstyd Wosiu, wstyd.
  • Do góry
    • 0

#7 Wosiu 2 25/07/2009 - 19:53

Wosiu
  • Gracz

Dlaczego uważacie, że Jeepy są niezniszczalne?

Dołączona grafika

Tu już nie chodzi o uszokdzenia, ale o prawa ciążenia. Widzisz, co się dzieje z człowiekiem?

A czy my dokonaliśmy zderzenia przy prędkości 250km/h ?
  • Do góry
    • 0

#8 Olekx4179 25/07/2009 - 19:54

Olekx
  • Gracz
Crash testy sa robione przy predkosci niecałej 70km/h. Mnie tez dobija to, z eprzy wypadku ktos wpisze "/do Pasy zadzialaly" i po 3 sekundach jedzie dalej.Aj słuszny.
  • Do góry
    • 0

#9 Paul3 25/07/2009 - 19:58

Paul
  • Świeżak

Przy czołowym uderzeniu prędkości sumują się, a wnioskując po stylu naszej jazdy w tamtym momencie osiągnęliśmy wynik około 250km/h.
  • Do góry
    • 0

#10 Mickul1638 25/07/2009 - 19:58

Mickul
  • Gracz

Crash testy sa robione przy predkosci niecałej 70km/h. Mnie tez dobija to, z eprzy wypadku ktos wpisze "/do Pasy zadzialaly" i po 3 sekundach jedzie dalej.Aj słuszny.

Akurat zdjęcie które dałem zostało wykonane przy 50 milach na godzinę, czyli tak jak mówisz - 70km/h.

Jeep nie wyciągnie więcej niż 180km/h, lol.
  • Do góry
    • 0

#11 E65238 25/07/2009 - 20:31

E65
  • Gracz
Powiem wam tak, osobówką przy 250 nie przeżyjecie, w Jeepie przy 180 też nie chyba że na dachu przelecicie, mam koleszke który jechał BMW po autostradzie, tył napęd, zredukował bieg i tylnie kółka blok tak więc przy prędkości 210 na godzine dachował, auto miało iść do kasacji a i tak je zrobił :D.
Co do terenówki, Landstalker to cienki wóz, Huntley rozumiem ale Landek odbija się jak piłka i jest kwadratowy oraz płaski jak karton tak więc uderzysz gdzie kolwiek to zniszczenia powinny być spore IC.
  • Do góry
    • 0

#12 Wosiu 2 25/07/2009 - 20:33

Wosiu
  • Gracz

A kto powiedział że daliśmy tylko takie /do? Nie pieprz jak nic nie wiesz, okej?
Daliśmy /do Pasy były zapiete, /do Poduszki powietrzne wybiły. /do Danny'emu Leci krew z nosa. Mówiliśmy coś że nas boli to i owo. A gracz o nicku Laura?! Wyzwał nas od najgorszych i sobie pojechał dalej.
Co do zderzenia dobrze, przesadziliśmy. - To nie jest Hum- Vee, ale czy za obrazę Obrażenie kogoś OOC nie jest ban?
Kara za wysoka moim zdaniem, za wypadki non RP wszyscy dostają po góra godzinie a nie pięć soczystych godzin w klatce.

Co do terenówki, Landstalker to cienki wóz, Huntley rozumiem ale Landek odbija się jak piłka i jest kwadratowy oraz płaski jak karton tak więc uderzysz gdzie kolwiek to zniszczenia powinny być spore IC.

Ja osobiścię mam swój pojazd bo to że każdy jeździ takim samym wozem jest według mnie bez sensu a mój akurat w IC jest na wysokim zawieszeniu i o wzmacnianej ramie jakie też zresztą dałem /do i Gracz o nicku Laura widział by je gdyby nie odjechał kilkadziesiąt metrów na wstecznym.
  • Do góry
    • 0

#13 ksiomal 0 25/07/2009 - 20:55

ksiomal
  • Zbanowani
Róznie jest. Jade Huntley'em - Ktoś Blistą, Czołówka. Oczywiście blista? Nic, joł.
  • Do góry
    • 0

#14 * B M61465 25/07/2009 - 21:50

B M
  • Zarząd

Kara za wysoka moim zdaniem, za wypadki non RP wszyscy dostają po góra godzinie a nie pięć soczystych godzin w klatce.

No, to teraz będzie od pięciu soczystych godzin wzwyż, bo za mało było jak widać. :D
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych