Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [CAR] Szadija Mahmud.

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 NajemniK163 09/04/2010 - 16:43

NajemniK
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Szadija Mahmud

Administrator nadający karę: squaris

Powód kary: AFK podczas zatrzymania przez PD.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Tak więc, mój afk był spowodowany zawieszeniem kompa.
Zawiesił się samp i nic nie dało się zrobić, po próbach "odcięcia" gry, po prostu wyrzuciło mnie na pulpit a gra była wyłączona.

Już długo chodzę na nogach. Odcierpiałam...
Do tego kupiłam dom na nowym osiedlu i ta blokada strasznie utrudnia mi grę a będzie jeszcze bardziej po odbiorze kluczy do domku.
Proszę więc serdecznie o odblokowanie mi pojazdów.
Bowiem nigdy nie jeżdżę jak wariatka, zawsze przestrzegam kodeksu a tutaj blok pojazdów za takie coś.

Z góry serdecznie dziękuję,
Pozdrawiam,
Nadia
  • Do góry
    • 0

#2 Kedzior0 09/04/2010 - 16:52

Kedzior
  • Świeżak
Moim zdaniem nie należy się ta blokada, Szadija zawsze jeździła zgodnie z przepisami, zatrzymywała się na światłach, jeździła powoli i ostrożnie. Jednym słowem wzorowy kierowca!
  • Do góry
    • 0

#3 mathioso 25 09/04/2010 - 17:00

mathioso
  • Zbanowani
Jeśli mogę się wypowiedzieć to jestem za tym aby zdjąć blokadę. Znam ją trochę czasu na serwerze i widziałem jak jeździ autem (sam z nią jeździłem). Jeździła spokojnie, powoli, nie szalała po drogach, nie "olewała" sygnalizacji świetlnej, zawsze zatrzymywała się na czerwonym. Moim zdaniem już wycierpiała swoje i nie zasługuje na poruszanie się wyłącznie na nogach, bo jest to dosyć trudne jeśli ma się do pokonania długą trasę. Mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzycie jej prośbę.
Pozdrawiam
Mati.
  • Do góry
    • 0

#4 Gość (aneczka111) 09/04/2010 - 21:28

Gość (aneczka111)
  • Goście
Jestem za zdjęciem blokady dla tego gracza. Ja również pamiętam jak jeździła, a jeździła bardzo dobrze. Lecz nie ma co ukrywać, brak możliwości prowadzenia pojazdów jest uciążliwe, tym bardziej, gdy tak jak ona ma się wykupioną posiadłość kawał drogi od centrum.
  • Do góry
    • 0

#5 Bruno.2 09/04/2010 - 22:46

Bruno.
  • Świeżak

Moim zdaniem nie należy się ta blokada, Szadija zawsze jeździła zgodnie z przepisami, zatrzymywała się na światłach, jeździła powoli i ostrożnie. Jednym słowem wzorowy kierowca!

• Do góry
    • 0

#6 NajemniK163 09/04/2010 - 23:44

NajemniK
  • Gracz

Do tego kupiłam dom na nowym osiedlu i ta blokada strasznie utrudnia mi grę a będzie jeszcze bardziej po odbiorze kluczy do domku.

dowód :
tutaj.
  • Do góry
    • 0

#7 Ryjuu1674 10/04/2010 - 12:27

Ryjuu
  • Gracz
Również i ja jestem za zniesieniem kary. Szadija na pewno "odpokutowała" za tamtą błahostkę.
Parafrazując:

.

Pozdrawiam.
`Ryuuzaki.
  • Do góry
    • 0

#8 ciast0 10/04/2010 - 12:30

ciast
  • Świeżak
Za takie coś blokada na auta ? Maksymalnie ostrzeżenie aby tak więcej nie robić.
  • Do góry
    • 0

#9 skb5247 10/04/2010 - 19:23

skb
  • Gracz
Błahostkę?
Blokada pojazdów	saqarisIG	Szadija Mahmud	AFK podczas zatrzymania przez PD.	03/04/2010, 17:27
AdminJail	saqarisIG	Szadija Mahmud	/q podczas akcji. Kilka godzinek w AJ cie oduczy.	03/04/2010, 19:04
Swoje idiotyczne posty możecie zostawić dla siebie. Wszystkie osoby powyżej dostają procenty.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych