Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] Gigi Brasi

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szczery0 09/04/2010 - 15:01

Szczery
  • Świeżak
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy dostałem bana na stałe... Ponieważ nie dopilnowałem pewnych spraw panujących w domu mianowicie kochany braciszek doprowadził do owego incydentu pod moją nieobecność.... Wiem, że wydaje sie to niewiarygodne ale właśnie taka jest prawda... Meczyłem się 4 razy z aplikacja i nagle bład. Prosze o kontakt badz jakakolwiek odpowiedz. Pozdrawiam.
Skarga: http://h-rp.pl/thread-40631.html
  • Do góry
    • 0

#2 nizareq0 10/04/2010 - 00:10

nizareq
  • Świeżak
Przecież jak wchodzisz na Server, to odrazu po połączeniu pisze czy masz bana tzw. "perm"- permamenty (nie wiem czy dobrze napisałem). Jak czasowy, to piszę do którego dnia, miesiąca, roku i godziny, minuty. Nie wiem czy tłumaczenie bratem coś Ci pomoże. Wątpie, żeby Twój braciszek znał takie Animacje i /q, nie grając tutaj. Chociaż może gra na innych Serverach, więc wie co to /q, ale wątpie...
  • Do góry
    • 0

#3 Ironman 1 10/04/2010 - 00:47

Ironman
  • Zbanowani
Jesteś zwykłym noobskim odwalaczem, który daje /q podczas akcji, przed tym kogoś prowokuje, nie dałbym Ci unbana, braciszek? Znana gadka, wejdę na h-rp, wezmę DE z auta, wpadnę na stacje, rozstrzelam wszystkich, i powiem że to moja mama była, i lubi się strzelać niczym w KoUnnTeerR StRajjKaAa, więc nigga pls, ogar.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych