Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN]Kayohi

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kayohi0 08/04/2010 - 13:22

Kayohi
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Konto globalne oraz postać Billy Garcia.

Administrator/moduł nadający karę:Misiek

Powód kary:”Kurier idiota, ktory robi DM, bo ktos mu wzial paczke.”

Wyjaśnienie wraz z dowodami:A więc tak owy dzień ( 7 kwietnia ) jako kurier zdołałem zarobić dość sporą ilość pieniędzy co wprowadziło mnie w dobry nastrój. Pomyślałem, że przed kolacją zdążę jeszcze rozwieść jedną paczkę, więc pojechałem do wyznaczonego magazynu gdzie był gracz na skuterze. Po chwili czekania nie pojawiła się żadna paczka, więc pomyślałem, że urozmaicę moją grę IC a konkretnie oczekiwanie na zlecenie dostarczenia paczki. Napisałem kilka /me wyglądających mniej więcej tak: „Pogwizduje w rytm muzyki idącej z radia”. Najwyraźniej gracz na skuterze miał zły dzień i oczywiście chciał innym popsuć dobry humor. Napisał jakieś idiotyczne /do obrażające mnie następnie zaczął mnie wyzywać. Wysiadłem z auta podszedłem do niego i zapytałem czy coś mu się nie podoba odpowiedział tekstami w stylu niedorozwiniętego 12-latka a następnie odpaliwszy skuter próbował kilkakrotnie mnie nim rozjechać. Jako że odgrywam postać czarnucha z getta, który nie da się bezkarnie obrażać lekko się wkurzyłem tym zachowaniem, więc raz mu przywaliłem, po czym gdzieś odjechał. Czekałem nadal w wozie na paczkę, kiedy on znowu się zjawił tym razem stanął trochę dalej swoim skuterem, po czym zaczął wykrzykiwać obelgi pod moim adresem. Wysiadłem z wozu zacząłem iść w jego kierunku a on po raz kolejny zaczął na mnie szarżować skuterem. Uderzyłem go ponownie dwa razy, po czym zawołałem do niego, aby zszedł ze skutera i załatwił tą sprawę jak mężczyzna z mężczyzna. Kilka sekund potem rozłączyło mnie z serwerem a przy ponownym wejściu na serwer dowiedziałem się, że dostałem banicję. Musiał napisać w między czasie reporta na dodatek zawierającego kłamstwo gdyż wcale nie uderzyłem go, dlatego że był szybszy ode mnie i on mógł dostarczyć paczkę, ale chodziło mi o owe wyzwiska pod moim adresem. Dodam, że w ten wieczór była cała masa paczek, więc nawet, jeśli by zdobył ją szybciej to i tak nie miał bym powodu do bicia go poza tym z natury nie jestem taki, że za jakieś błahostki biję ludzi. Cała akcja była wykonana IC jako zatarcza między dwoma osobami było by to dobre RP gdyby nie jego słownictwo. Apeluję, o un-bana uważam, że kara za ten, że tak powiem występek jest zbyt wysoka, ponieważ co dzień wiele osób dostaje AJ za DM, więc dlaczego ja dostałem banicję chodź ledwo go dotknąłem zwłaszcza, że kłamał na reporcie. Jeśli jednak administracja uzna, że jakaś kara powinna być za taki czyn ewentualnie zgadzam się na AJ tak jak większość graczy robiących DM. Dodam jeszcze, że to pierwsza i ostatnia sytuacja na moim koncie, nigdy wcześniej się coś takiego nie zdarzyło.
  • Do góry
    • 0

#2 skb5249 10/04/2010 - 21:40

skb
  • Gracz
Podaj nick osoby, która Cię wyzywała.
  • Do góry
    • 0

#3 Kayohi0 11/04/2010 - 07:40

Kayohi
  • Świeżak
Niestety nie zapisałem sobie nicku tej osoby, nie mam też chyba żadnego screena. Chciał bym dodać, że ten wątek nie ma na celu ukarania tej osoby, która mnie wyzywała lecz o usunięcie kary, którą dostałem lub zmniejszenie jej. Mam nadzieję, że brak nicku tej osoby nie przesądzi o tym czy banicja zostanie usunięta.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych