Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [WARN] Wayne Pekky

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Heaton41 08/04/2010 - 08:43

Heaton
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wayne Pekky + jeszcze jeden z PA. Zedytuje jak dostanę dokładne nazwisko.

Administrator/moduł nadający karę: H5N1 (Clyde Carey)

Powód kary: Gra OOC.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Cóż, nie mam żadnych dowodów, bo nawet nie zauważyłem jak to ostrzeżenie dostałem - dowiedziałem się tego od tego drugiego kolegi z LSPA na teamspeaku.
Ogólnie sytuacja wyglądała tak. Stoimy w szeregu przed Akadamią, a zaraz miał zacząć się wykład. Dostawaliśmy pytania "jak się staje na baczność?" - więc napisaliśmy DWIE WIADOMOŚCI, nie więcej o takiej treści - ".//koks wpiszcie". Niby to tylko ostrzeżenie, ale nie chcę by takie coś zaśmiecało moje logi, szczególnie, że dbam o nie. To mój pierwszy serwer, ale i tak chcę wypaść dobrze.

Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji,
Wayne Pekky.
  • Do góry
    • 0

#2 Lomser 1 08/04/2010 - 08:44

Lomser
  • Zbanowani
Administracja nie usuwa warnów. Jest to tylko notka dla nich. ;)
  • Do góry
    • 0

#3 Heaton41 08/04/2010 - 08:48

Heaton
  • Gracz
Ale ja wypraszam sobie grę OOC. Nigdy nie grałem OOC i nie mam zamiaru, dlaczego więc taki warn? Moje logi to nie śmietnik, by wrzucać tam co tylko się da.
  • Do góry
    • 0

#4 Lomser 1 08/04/2010 - 08:50

Lomser
  • Zbanowani
No to trzymaj to, może kiedyś się przyda w następnych karach w których będziesz musiał się tłumaczyć na forum. ;)
  • Do góry
    • 0

#5 fotograf 1 08/04/2010 - 13:25

fotograf
  • Zbanowani

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Cóż, nie mam żadnych dowodów, bo nawet nie zauważyłem jak to ostrzeżenie dostałem - dowiedziałem się tego od tego drugiego kolegi z LSPA na teamspeaku.
Ogólnie sytuacja wyglądała tak. Stoimy w szeregu przed Akadamią, a zaraz miał zacząć się wykład. Dostawaliśmy pytania "jak się staje na baczność?" - więc napisaliśmy DWIE WIADOMOŚCI, nie więcej o takiej treści - ".//koks wpiszcie". Niby to tylko ostrzeżenie, ale nie chcę by takie coś zaśmiecało moje logi, szczególnie, że dbam o nie. To mój pierwszy serwer, ale i tak chcę wypaść dobrze.

Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji,
Wayne Pekky.

Ja również dostałem to co kolega . Jetseśmy razem w LSPA i napisaliśmy " .wszyscy //koks !!" po czym ja dostałem Warna Gra OOC i kolega.
  • Do góry
    • 0

#6 Makaveli7 08/04/2010 - 15:04

Makaveli
  • Świeżak
Bez zbędnej gry OOC i po problemie.

Administracja nie usuwa logów więc, nie licz na czyste okienko w profilu.
Jeśli chodzi o warna - nawet w regulaminie działu nie ma dla takiej kary tagu - nie apelujemy od niej. Zamykam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych