Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Ban] John McCord

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damian10440 07/04/2010 - 17:31

Damian1044
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: John McCord
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: YoMen
Powód uznany przez administratora: Spam na /ro
Wyjaśnienie poszkodowanego:
A wiec, oczyszczaliśmy miasto z kłód, dostaliśmy piły motorowe. Gdy ścinałem prawdopodobne ostatnie już drzewo, przez przypadek pokaleczyłem piłą mojego kolegę Akihito. Ja inni pod czas takie wypadku napisałem na /ro do YoMen o zdjęcie BW, napisałem raz, Akihito napisał mi na /w "przyspam troche" ( chyba gdzieś mu się już śpieszyło) napisałem 4 wiadomości pod rząd, ponieważ to z mojej winy Akihito miał BW chciałem mu pomóc. Rozumiem bardzo dobrze YoMen bo był do niego ostry spam i trudno było to ogarnąć, lecz sobie radził. Chciałem by to szybko uczynił dlatego tak zrobiłem. Przyznaje się do winy lecz za napisanie 4 wiadomości pod rząd dostać Bana permanentnego to trochę przesada. Proszę o zdjęcie Bana.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
http://img14.imagesh...4/samp164op.png
  • Do góry
    • 0

#2 Marrig 30 07/04/2010 - 17:57

Marrig
  • Gracz
Zobacz na swoje logi. (Na moje nie patrz, to przez buga)
  • Do góry
    • 0

#3 Damian10440 07/04/2010 - 18:13

Damian1044
  • Gracz
No dobra, znam swoje logi, lecz co z tego. Moje logi nie zmieniają Faktu ze dostałem bana za spam. to po pierwsze. A po drugie , nauczyłem się już trochę grac, zaczynałem tu grac na tej postaci i na początku nie mogłem ogarnąć. Aki też dostał Bana....
Oczywiście przepraszam za spam, wiem jakie to denerwujące, już raz miałem nauczkę ale dla kolegi popełniłem znowu ten sam błąd, nie zdarzało już mi się spamić od tamtego czasu. Naprawdę Bardzo przepraszam
  • Do góry
    • 0

#4 YoMen 215 07/04/2010 - 18:51

YoMen
  • Zbanowani
Zdjęte.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych