Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BLOCK]Jack Hower

• Please log in to reply
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bruno.2 06/04/2010 - 18:21

Bruno.
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Jack Hower

Administrator/moduł nadający karę:Gamemaster_BE5

Powód kary:DM

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Pewna osoba, mianowicie Tania Pawlow wyzywała cały biznes, wraz ze mną i bratem [IC na P:], więc stwierdziłem, że tak nie może być, dostałem od niej informacje IC, gdzie się znajduje, więc pojechałem tam, zastrzeliłem ją, gdy chciałem wrzucić do bagażnika napisałem do GM'a o UNBW, a on po chwili rozmowy dał mi AJ i blokadę broni, gdzie tu sens? Czysto rozegrana sprawa IC, nie było świadków, na dodatek miejsce nie było 'zamieszkane', bynajmniej nie było tam nikogo, a więc proszę o odblokowanie mi możliwości korzystania z broni. Dowodów nie posiadam, gdyż nie sądziłem, że zajdzie taka sytuacja...
  • Do góry
    • 0

#2 Aderlin10 06/04/2010 - 19:50

Aderlin
  • Świeżak
Jestem za tym aby nie odblokowano możliwości korzystania z broni ponieważ nie umie się nią posługiwać i odgrywać akcji RP przy jej wyciąganiu.
  • Do góry
    • 0

#3 Bruno.2 07/04/2010 - 08:06

Bruno.
  • Świeżak
Wyciągnąłem ją przed domem, więc w tej sprawie nie masz tu nic do gadania, chcę aby wypowiedział się ktoś bardziej wartościowy niż ty, ktoś, kto nie płacze, że nie może używać animek ani żadnej komendy po przeszukaniu.
  • Do góry
    • 0

#4 Joker0 07/04/2010 - 08:21

Joker
  • Świeżak

Jestem za tym aby nie odblokowano możliwości korzystania z broni ponieważ nie umie się nią posługiwać i odgrywać akcji RP przy jej wyciąganiu.

Placzek, dobrze by bylo nie widziec tu twoich wypowiedzi, wkoncu wiadomo jakie ty bedziesz mial zdanie w tym temacie.

Zalozylbym sie o to iz, gdyby jack wyciagal bron na kilku /me przez minute to ty odrazu bys uciekl nie dajac mozliwosci dokonczenia akcji.
  • Do góry
    • 0

#5 Bruno.2 07/04/2010 - 08:26

Bruno.
  • Świeżak

Zalozylbym sie o to iz, gdyby jack wyciagal bron na kilku /me przez minute to ty odrazu bys uciekl nie dajac mozliwosci dokonczenia akcji.

Z tym się w stu procentach zgadzam, już raz miałem taką sytuację, dana osoba zaczęła uciekać sprintem na rowerze. [Nie ta, lecz inna]
  • Do góry
    • 0

#6 Kedzior0 07/04/2010 - 08:57

Kedzior
  • Świeżak
Tania taka jest prawda że obrażałaś wszystkich z mojego baru OOC i IC, co było nie do zniesienia, jestem za odblokowaniem broni ponieważ tak gdzie Jack należy to będzie bardzo potrzebne, a jak bym IC nie siedział w pace też bym chyba do Ciebie pojechał i coś Ci zrobił.
  • Do góry
    • 0

#7 Khazil1 07/04/2010 - 14:04

Khazil
  • Gracz
Co do tego obrażania OOC to pewien nie jestem. Znam Aderlina i znam też jego grę. Nie jest to osoba, która rzuca obelgami na lewo i na prawo. Co do wyzwisk IC to prawdopodobnie było to możliwe, ponieważ jego postać IC (Tania) chciała się zwolnić z Texas Baru, a Wy to jej nie umożliwialiście.
Co do sprawy blokady.Gdybyś wyciągał broń za pomocą /me zapewne (na 99%) Aderlin by nie uciekł, bo sam wie, że wpisywanie czas zabiera. Dlatego co do tego to jestem za nie zdejmowaniem Ci tej blokady.
  • Do góry
    • 0

#8 Bruno.2 07/04/2010 - 15:05

Bruno.
  • Świeżak
Okej... rozumiem, ja chcę, aby wypowiedziała się osoba bezstronna, a screeny z wyzwiskami IC//OOC mogę wrzucić, to żaden problem.
  • Do góry
    • 0

#9 Khazil1 07/04/2010 - 15:24

Khazil
  • Gracz
Bruno1916 wrzuć te ss, ale proszę Cię z góry żebyś nie zamazywał części czatu. Pokaż go całego i do tego daj wszystkie, a nie tylko wybrane, jak co.
W takich sytuacjach jestem nastawiony obiektywnie. Po zobaczeniu tych ss można dopiero stwierdzić winę Aderlina, ale zresztą to nie skarga na niego tylko prośba o zdjęcie blokady. Wg. mnie sami powinniście to obgadać na PW i jeżeli Aderlin się z tobą dogada zgłosić to tutaj ( razem z nim ), żeby zdjęli Ci tą blokadę.
  • Do góry
    • 0

#10 NajemniK163 07/04/2010 - 15:34

NajemniK
  • Gracz
Dla mnie to jest żałosny gracz.
Mówię tutaj o Aderlin.
Na /bo P: pisze takie rzeczy, że aż prosi się o CK.
Dla mnie jest ten gracz totalnym idiotą, i zrobił by dobrze nam wszystkim gdyby przestał grać.

Jestem za UnBlockiem!
  • Do góry
    • 0

#11 Khazil1 07/04/2010 - 15:35

Khazil
  • Gracz
Wiesz co NajemniK? Teraz to Ty go obraziłeś i to Ty powinieneś zostać ukarany.
Pisze takie rzeczy na /bo P:? To jest gra IC. Może właśnie odgrywa taką dziwną postać i nic Ci do tego.

@edit
A zresztą nie dziwię Ci się ( i reszcie też ). To przecież Wasz szef i trzeba go jakoś bronić by się podlizać.
  • Do góry
    • 0

#12 Crea63 07/04/2010 - 15:59

Crea
  • Świeżak
Podaj mi dokładny powód użycia broni
  • Do góry
    • 0

#13 Bruno.2 07/04/2010 - 16:05

Bruno.
  • Świeżak
Użyłem jej, gdyż byłem obrażany IC od pedałów i tym podobnych, zarówno jak Steve Hower - Mój brat. Nie miałem zamiaru (moja postać) słuchać tych pierdół, więc pojechałem tam, rozejrzałem się i nikogo nie zobaczyłem, więc natychmiastowo zastrzeliłem ów osobę, i schowałem broń, jednocześnie dzwoniąc po kumpla. Odgrywam postać która "Nie daje sobie w kaszę dmuchać", więc nie widzę najmniejszego powodu do blokady. 1. Nie było świadków ; 2. Użyłem broń mając powód ; 3. Nie było to w mieście, tylko poza nim. ; 4. Odegrałem Ic, że ją wyjmuję, chowam - Sprawa została załatwiona od początku do końca IC.
  • Do góry
    • 0

#14 Aderlin10 07/04/2010 - 16:44

Aderlin
  • Świeżak
Tu mam trzy zastrzeżenia napis Vinewood jest w mieście, broń była wyjęta i schowana w sposób NON-RP, a także na czacie nie było widać jak dzwoniłeś do swoich kolegów.
  • Do góry
    • 0

#15 Bruno.2 07/04/2010 - 16:53

Bruno.
  • Świeżak
Dlatego, że miałeś BW i nie widzisz tego, co pisze się IC, więc tutaj apeluję o to, abyś poduczył się trochę. Vinewood jest już poza miaster, schowana była poprzez - /ja chowa Deagle za pasek, wcześniej zabezpieczając go.
  • Do góry
    • 0

#16 Khazil1 07/04/2010 - 17:25

Khazil
  • Gracz
Jeśli ma się BW i nie widzi się IC to z jakiej racji ludzie którzy mają BW widzą /me RC/MC? Wyjaśnij mi to. Zresztą miałem już BW i widziałem jak ludzie piszą IC. Co do Vinewood jest to dzielnica miasta, więc nie mów, że nie.
  • Do góry
    • 0

#17 Bruno.2 07/04/2010 - 17:30

Bruno.
  • Świeżak
Widzą /me, a nie rozmowę telefoniczną... Vinewood? Teoretycznie to jest zaliczane tak jak Dillmore, więc nie do końca, dzielnicą można jeszcze uznać Mullholand.
  • Do góry
    • 0

#18 NajemniK163 07/04/2010 - 20:47

NajemniK
  • Gracz

Wiesz co NajemniK? Teraz to Ty go obraziłeś i to Ty powinieneś zostać ukarany.
Pisze takie rzeczy na /bo P:? To jest gra IC. Może właśnie odgrywa taką dziwną postać i nic Ci do tego.

@edit
A zresztą nie dziwię Ci się ( i reszcie też ). To przecież Wasz szef i trzeba go jakoś bronić by się podlizać.

Spokojnie, on też mi wbijał OOC.

Co do twojej części z @edit.
po pierwsze on nie jest szefem !!!
Po drugie ja nim jestem ; )

Wiec jak już coś chcesz palnąć to przemyśl co piszesz i dowiedz się czegoś ;)
  • Do góry
    • 0

#19 ErinoL23 08/04/2010 - 00:27

ErinoL
  • Gracz
Z tego co napisałeś wnioskuje,że gm zamiast się dowiedzieć o co chodzi dał ci odrazu aj.
  • Do góry
    • 0

#20 Bruno.2 08/04/2010 - 00:32

Bruno.
  • Świeżak
Mniej więcej tak, powiedziałem mu tylko ogólnie co się stało, po czym dostałem blokadę plus ajocik, więc apeluję o zdjęcie blokady, oczywiście, jeżeli administracja uzna to za słuszne.

@@EDIT
Posiadam screen'a tylko z wyzwiskami OOC, nie robiłem screenów z wyzywaniem IC, nie sądziłem, że będą potrzebne.
http://img63.imagesh...72/samp491f.png
  • Do góry
    • 0

#21 Joker0 08/04/2010 - 06:32

Joker
  • Świeżak
Patrzac SSie widac jaka kultura jest obdazony Arklin*(czy jak mu tam), mozna wiec sadzic iz mial czelnosc klamac dla GMastera podczas napadu, badz tez mowic swoja prawde ktora jak najbardziej jest zalosna. Nalezy sie UnBlock dla Jacka Howera na bronie, a na ta Tanie Pawlow cos czuje iz niedlugo wleci i tak skarga, a moze nawet kilka. Co do wypowiedzi Erinola, tez mialem taka sytuacje raz z GMasterem, dopiero jak go zaspamowalem zaczal czytac co pisalem i dostalem unblocka na bronie.

Ekhem, co do GMa, widac nie byl obiektywny w sytuacji skoro nie wysluchal Racji Jacka Howera.
  • Do góry
    • 0

#22 Ganges 65 08/04/2010 - 06:35

Ganges
  • Gracz
Nie, nie jestem za odblokowaniem Ci broni. Dlaczego? Raz wpadłeś do De La Rosy i zacząłeś strzelać do każdego z mp5.
  • Do góry
    • 0

#23 Damian12340 08/04/2010 - 06:52

Damian1234
  • Gracz
Po przeczytaniu tego wszystkiego - mianowicie jestem ZA odblokowaniem broni, dlaczego? Powód był, akcja RP - była. GM nie wysłuchał dokładnie. Wszystko robicie za szybko, tyle Wam powiem. (W stronę GameMasterów)
  • Do góry
    • 0

#24 Joker0 08/04/2010 - 09:10

Joker
  • Świeżak

Po przeczytaniu tego wszystkiego - mianowicie jestem ZA odblokowaniem broni, dlaczego? Powód był, akcja RP - była. GM nie wysłuchał dokładnie. Wszystko robicie za szybko, tyle Wam powiem. (W stronę GameMasterów)

True
  • Do góry
    • 0

#25 Bruno.2 08/04/2010 - 09:15

Bruno.
  • Świeżak

Nie, nie jestem za odblokowaniem Ci broni. Dlaczego? Raz wpadłeś do De La Rosy i zacząłeś strzelać do każdego z mp5.

Ja? Doczytaj dokładnie nazwy postaci, bo to co właśnie napisałeś jest śmieszne, ja ograniczam się do Deagla, nie posiadam//posiadałem MP5, więc tutaj nie o mnie mowa... 

By the way.. Nie dziwne, skoro są zabiegami i mają tysiące spraw na głowie, a GM'ów online za dużo nie było.
  • Do góry
    • 0

#26 Wiktor149 08/04/2010 - 11:34

Wiktor
  • Gracz
Taak, bruno powinien dostać unbloka broni, wg. jest on tak jakby ochroną baru i by mu się ona przydała ;-).
  • Do góry
    • 0

#27 Ganges 65 08/04/2010 - 11:42

Ganges
  • Gracz
No to ten drugi Hower, sorry. Zwracam honor. Jak to nie ty, to jestem za odblokowaniem mu broni.
  • Do góry
    • 0

#28 Kedzior0 08/04/2010 - 13:31

Kedzior
  • Świeżak
Tylko że to był napad na De La Rose, wyczekałem trochę i wpadłem ratować swoich...
  • Do góry
    • 0

#29 Crea63 08/04/2010 - 18:06

Crea
  • Świeżak
  • zdycha18 , zmniejsz sygnature bo ktoś to zauważy i poleca procenty
  • Zgłoś się w niedziele i Ci ściągne, narazie troche możesz pograć z blokadą, nauczy Cię to by nie używać jej do błachych powodów. Mogłeś to rozegrać w bardziej orginalny sposób, a nie ograniczać się do DM'u.

• Do góry
    • 0

#30 Gugel1 08/04/2010 - 19:57

Gugel
  • Świeżak
Jack, ale jeździć to mógłbyś się nauczyć, bo jak widzę jak ty jeździsz tym freeway'em ... Na zakrętach spacja i jazda, po chodniku, krawężnik nie krawężnik, ale wjedzie, bo przecież fizyka gry na to pozwala to kszty realizmu on nie może wprowadzić..
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych