Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Ban] Tommy Landway


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

ernescik1230 06/04/2010 - 17:04

ernescik123
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tommy Landway

Administrator/moduł nadający karę: Frank

Powód kary: Nie nadajesz się do gry RP

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zacznę od tego iż rok temu zacząłem tutaj grać jako statsiarz minęło już jak piszę dużo czasu od mojego bana jak i założenia konta zżyłem się z tym serwerem gdzie nie wejdę to albo na skype albo gdzieś piszę "h.rp.pl blee....." zdobyłem już dużo i nie chciałem zakończyć tej gry o tak o proszę o przemyślenie i nadanie mi drugiej szansy.
  • Back to top
    • 0

Kopacz0 06/04/2010 - 22:14

Kopacz
  • Świeżak
Miałem z tobą przygodę, lecz niestety utkwiłeś mi w pamięci jako oszust IC < co jest dopuszczalne > ale niestety także jako oszust OOC. Odniosłem wrażenie, że gram i rozmawiał z człowiekiem nieodpowiedzialnym, niesłownym, w żaden sposób niemożna było się z tobą dogadać. Gdy nie mogłeś mi oddać pieniędzy próbowałeś mi zrobić CK. Mam uraz do twojej osoby i twojego RP. Prosisz o drugą szansę, ale przecież dużo takich już dostałeś, o czym świadczą liczne kary choćby z ostatniego miesiąca. Nie mniej jednak myślę że nawet takiemu Tommemu Landwayowi należy się "druga szansa", chociaż nie znoszę twojej osoby. Mógłbyś dostać UnBana na przykład pod warunkiem ze w przeciągu miesiąca nie dostanie nawet warna, w przeciwnym wypadku ban zostaje na zawsze < to chyba by było odpowiednim rozwiązaniem>.

PS: Pisząc posta o UnBana mógłbyś się trochę wysilić i sprawdzić interpunkcje, składnie, ortografie itp. Sam nie jestem w tym mistrzem, ale trzeba się starać i chociaż pokazać że ci na tym zależy, a niestety odniosłem wrażenie ze napisałeś ta apelację w 30s nawet nie przeczytawszy tego 2 raz po napisaniu.
  • Back to top
    • 0
0 user(s) are reading this topic