Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [AJ] Michael Spencer

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Kurt0 06/04/2010 - 13:44

Kurt
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Michael Spencer

Administrator/moduł nadający karę: Piotreq (Piotr Ziembicki)

Powód kary: DM.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc wraz z kumplami IC: Amaru Oconer i Magnus Salvano wyszliśmy z baru i byliśmy niedaleko stacji a Magnus został i przechodził przez drogę pijany i wjechał w niego gracz "Paul Price", który po tym zdarzeniu nie odegrał żadnej akcji aby pomóc poszkodowanemy. Jedynie biegał za min i kazał mu oddać "drzwi". Magnus stracił przytomność a my z Amaru ratowaliśmy go a pan Paul był na tyle natarczywy, że domagał się od nieprzytomnego zwrotu "drzwi". Rzucał w jego stronę obelgi jak i naszą. Atakował nas wiele razy co może potwierdzić wielu graczy a świadami są Amaru i Magnus. Podbiegał co chwilę i atakował nas, kiedy puściły mi nerwy przez jego zachowanie zagrałem RPi zaatakowałem go.

Posted Image

Dostał serię ciosów i zachował się jak terminator - nic mu się nie stało. Kiedy odbiegł, zostawiłem go a następnie znów podbiegł i atakował mnie i zacząłem się bronić i gonić go. Nagle owy admin teleportował się do nas i mi wlepił Jail'a za DM. Jest to nie słuszny Jail' , gdyż wszystko było poprzedzone akcją RP, jak widać na SS' wyżej. Przez tą pomyłkę admina mam niepotrzebny wpis w logach, który jest niesprawiedliwy. Domagam się zdjęcia owego logu z mojej postaci.
  • Back to top
    • 0

bert1167 06/04/2010 - 15:51

bert
  • Gracz
Nie apelujemy od tak niskich kar.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic