Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BAN] Thomas_Herming

• Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 enefzet 5 06/04/2010 - 13:02

enefzet
  • Gracz
Herming poprosił mnie abym za niego wrzucił, gdyż ma bana na forum:

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto globalne Thomas_Herming wraz z postacią Thomas Herming.

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Troll

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Bana otrzymałem w połowie listopada 2009r. Decyzją tą nie byłem wprawdzie zaskoczony, gdyż nagonka na moją postać trwała od dłuższego czasu. Pozostaje pytanie: Czemu? Odpowiedź jest banalnie prosta - nie wygodna postać dla innych graczy. Thomas Herming z nic nie znaczącego gracza stał się znanym i majętnym człowiekiem na h-rp piastując stanowisko początkowo sędziego, następnie wice-prezesa Departament of Justice. Stworzył również potężną korporację ubezpieczeniową przynoszącą mu duże zyski. Senkt w tym, że wszystko zdobył to nie przez układy, jak wielu graczy sądzi, lecz przez własną pracę i dbałość o kreowanie postaci Role-Play. Banowanie postaci, która swój charakter wykształciła niezmiennie przez całą grę, nie zmieniając jej ani o jotę. Uważam, że banowanie gracza tylko ze względu na to, że paru innym graczom się nie podoba (OOC), a nie jego gra RP jest niemoralne i nie fair wobec siebie i gracza. Powód bana za dużo mi nie mówi, lecz myślę, że ta decyzja była niesprawiedliwa. Bardzo proszę o unbana. Mam bardzo szeroki zakres pomysłów w którym mógłbym kontynuować rozwój postaci.

Herming przez czas banicji napisał książkę: http://www.speedysha...ia_Herming.docx
Polecam do przeczytania. Można bardziej zrozumieć jego postać. Widać, że bardzo się przywiązał do swojej postaci.
  • Do góry
    • 0

#2 Grypa 242 06/04/2010 - 13:28

Grypa
  • Świeżak
Podczas zatrzymania przez PD napisałeś 'poproszę pozwolenie od głównego sędziego do zatrzymania" (lub coś podobnego) co tylko pokazuje jak żałosny poziom reprezentowałeś. Jestem na nie.
  • Do góry
    • 0

#3 enefzet 5 06/04/2010 - 13:34

enefzet
  • Gracz

Podczas zatrzymania przez PD napisałeś 'poproszę pozwolenie od głównego sędziego do zatrzymania" (lub coś podobnego) co tylko pokazuje jak żałosny poziom reprezentowałeś. Jestem na nie.

Herming:

Podczas zatrzymania wysoko postawionego urzędnika z immunitetem, policja/FBI muszą okazać nakaz aresztowania od prokuratora generalnego. Nie przestrzeganie tego prawa oznacza żałosny poziom RP gracza, który nie kieruje się IC, lecz OOC.

• Do góry
    • 0

#4 Vic 4 06/04/2010 - 13:34

Vic
  • Gracz
Jestem na tak, z Hermingiem fajnie się grało chciałbym aby on wrócił. ;)

//Dawid.: Post niewnoszący nic do tematu. Blokada pisania.
  • Do góry
    • 0

#5 Makaveli7 06/04/2010 - 13:35

Makaveli
  • Świeżak
Pomijając fakt twojej gry...

[14:30:48] Mirek (Makaveli): Czego potrzeba, żeby człowiekowi tak przyjebał do głowy wirtualny świat?

Napisałeś książkę dotyczącą twojej postaci, wybacz ale to jest chore.
Szczerze jestem za banem przede wszystkim dla Twojego dobra. ;)
  • Do góry
    • 0

#6 DrHuman231 06/04/2010 - 13:38

DrHuman
  • Gracz
Ja pamietam Herminga. Uwazam, ze zasluguje na szanse. Grac z nim, to wielka przyjemnosc. Super mi sie z nim gralo!
  • Do góry
    • 0

#7 enefzet 5 06/04/2010 - 13:38

enefzet
  • Gracz
Herming:

Książki powstają na podstawie wyobraźni. Gra na serwerze pomaga mi ją uruchomić. Ta książka potwierdza idee bana. Służy on także do tego aby przemyśleć swoje postępowanie.

• Do góry
    • 0

#8 Siemionek6 06/04/2010 - 13:44

Siemionek
  • Gracz
Wyrzuciłeś mnie z tej firmy ubezpieczeniowej, bo kilka razy nie zjawiłem się w pracy z powodu OOC. Tłumaczyłem Ci, że mam dziadka rolnika i pomagam mu (były wakacje). Bez skutku.
  • Do góry
    • 0

#9 enefzet 5 06/04/2010 - 13:47

enefzet
  • Gracz
Herming:

Nie zatrudniaj się w biznesie do którego wiesz, że nie będziesz pracował z powodu OOC. Każdy lider zrobił by to samo. Widocznie było to nagminne.

• Do góry
    • 0

#10 Styper152 06/04/2010 - 13:49

Styper
  • Gracz
Nagminnie korzystałeś z immunitetu, ale ogólnie nie miałem zastrzeżeń do twojej gry. Na tak.

Napisałeś książkę dotyczącą twojej postaci, wybacz ale to jest chore.
Szczerze jestem za banem przede wszystkim dla Twojego dobra.

Ja tu nie widzę nic chorego, a kreatywność. Niby dlaczego to chore? Pisanie biografii swojej postaci też w takim razie powinno być chore.
  • Do góry
    • 0

#11 Gabos 14 06/04/2010 - 13:57

Gabos
  • Gracz
Jestem za unBANEM. Dlaczego? Miło mi się z Arkiem grało i mam nadzieję, że powróci. Może i jest to "postać kontrowersyjna", ale za to go niektórzy, w tym również ja, lubili. Nigdy nie zapomnę tego przemówienia na rozpoczęcie rozprawy - "Tylko szybko, bo Moda na Sukces się zaczyna" albo coś w tym stylu. Ten człowiek umie rozbawić każdego.

Makaveli, napisałeś, że jest chore to, że napisał książkę o postaci z gry. Czy uważasz, że każdy pisarz jest chory? Przecież człowiek, który pisze książkę może mieć chęć opisania swojego życia, życia z gry (tu jest akurat życie wymyślone). Co w tym złego, że ma wenę, hmm?

Pozdrawiam, Gabos

[i]
  • Do góry
    • 0

#12 Paul3 06/04/2010 - 14:00

Paul
  • Świeżak
Zatajanie powodu bana nie jest najlepszym sposobem na oczyszczenie siebie z win. Ban był za /q w akcji z FBI, następnie tworzenie idiotycznych tematów na forum nie mogąc pogodzić się z tą decyzją. W tych okolicznościach jasno wyjaśnia się powód bana - troll. To tak gwoli przypomnienia, aby obiektywnie móc spojrzeć na sprawę.

Co do twojej gry, muszę zdecydowanie pochwalić. Herming był człowiekiem wpływowym, zdawał sobie z tego sprawę, tudzież wykorzystywał swoje macki gdziekolwiek się dało. Przez niewiele akcji z nim czułem ulubiony klimat wywyższającej się, eleganckiej, wręcz luksusowej, burżuazyjnej arystokracji stąpającej pewnie miejskimi ulicami z poczuciem ich własności. To jest to. Z taką osobą wyobrażam sobie grę osób trzymających nieformalną władzę miasta. Biorąc pod uwagę liczbę osób tego pokroju, gdzie śmiało można zamknąć obliczenia na palcach jednej ręki - jestem za odbanowaniem.
  • Do góry
    • 0

#13 Mouruder799 06/04/2010 - 14:01

Mouruder
  • Gracz
Tomuś i jego egzorcyzmy oraz radio maryja :)
Oczywiście jestem za unbanem ;)
  • Do góry
    • 0

#14 ksiomal 0 06/04/2010 - 14:03

ksiomal
  • Zbanowani
Szacunek za to że chciało Ci się napisać coś takiego - jestem za odbanowaniem go, ale oczywiście - jeśli obieca że nic więcej nie odwali, będzie grał jak należy. Herming jak chce to potrafi ;)
  • Do góry
    • 0

#15 enefzet 5 06/04/2010 - 14:05

enefzet
  • Gracz

Ban był za /q w akcji z FBI, następnie tworzenie idiotycznych tematów na forum nie mogąc pogodzić się z tą decyzją.

Herming:

Za to otrzymałem karę 1600 min Admin Jail'a które odsiedziałem. Gracze który byli za AJ'em myśleli, że go nie odsiedzę. To się jednak nie stało i wyprosili u admina bana.

• Do góry
    • 0

#16 Solve46 06/04/2010 - 14:12

Solve
  • Gracz
Jestem za UnBanem Herming się zmienił, w pełni zasłużył na UnBlocka.

• Do góry
    • 0

#17 KolczyQ54 06/04/2010 - 14:16

KolczyQ
  • Gracz
Fajnie się z nim gada, gra i pracuje. Jestem za odblokowaniem go.

• Do góry
    • 0

#18 Adachos4 06/04/2010 - 14:28

Adachos
  • Gracz
Mimo tych wszystkich przewinień myślę, że administracja srogo go ukarała. Wliczam w to również najdłuższy AJ w historii serwera (5000 AJ?).
Jak można było zauważyć w społeczności h-rp, praktycznie zawsze został odstawiany na bok, tutaj mam na myśli całą akcję (WSH?).
Jednak mimo to należy mu się UnBan. Znam go dość długo i wiem, że potrafi.
  • Do góry
    • 0

#19 ErinoL23 06/04/2010 - 14:32

ErinoL
  • Gracz
Trochę go nie było,przemyślał co było dobre a co złe.Kiedyś został ukarany ajotem 5k min i przesiedział go zamiast zrobić nową postać,myślę że można mu ostatni raz zaufać.Za unbanem
  • Do góry
    • 0

#20 Mickul1638 06/04/2010 - 14:36

Mickul
  • Gracz
Jak zrozumie, że to tylko gra i jest nietykalny - to będę na tak.
  • Do góry
    • 0

#21 Arek Chonchera37 06/04/2010 - 14:39

Arek Chonchera
  • Gracz
Mam do niego żal za to, że ma za długi język, lecz z drugiej strony się z tego cieszę. Do jego gry nie miałem nigdy zastrzeżeń, bo wiem kto mu pomagał opanować zasady RolePlay'u. Ale to głównie nie była zasługa nauczyciela, jednak samego Arka, który to wszystko opanował. Jestem za odbanowaniem.
  • Do góry
    • 0

#22 Olekx4179 06/04/2010 - 14:44

Olekx
  • Gracz
Znam Herminga i czasami mieliśmy różne, śmieszne akcje. Popełnił ten sam błąd co ja - Dał '/q' podczas akcji RP wyzywając jednocześnie graczy na '/do', lecz YoMen mu dał ok.2000 minut AdminJaila. Miał odsiedzieć, lecz jakoś inaczej się skończyło.

Mimo to - Jestem za UnBanem. Jakby co to służę pomocą.. ;)
  • Do góry
    • 0

#23 bert1166 06/04/2010 - 15:05

bert
  • Gracz
Gracze nie wyprosili u administracji bana. Odsiedziałeś swojego AdminJaila, a potem doszło do ciekawej akcji z LSPD i kolejnego większego flame waru na forum, który zakończył się banem. Reasumując:
- Nieprawidłowe /do, obrażające graczy;
- /q podczas akcji IC;
- Nadużywanie immunitetu;
- Idiotyczne tematy ("Radio Maryja - poj***ny głos w twoim domu" lub ten wiersz);
- Flamewar z PD.

W życiu, sam pisałem na Ciebie skargę, zdania nie zmienię. 

Swoją drogą, regulamin działu mówi:
W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela", który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona.

Czy administracja zezwoliła na napisanie tej apelacji?
  • Do góry
    • 0

#24 enefzet 5 06/04/2010 - 18:20

enefzet
  • Gracz
Tak, Frank wydał pozwolenie.
  • Do góry
    • 0

#25 Abakazok 1 06/04/2010 - 21:03

Abakazok
  • Świeżak
No tak, Frank - Wielki przyjaciel, kolega i nie wiem kto Adlera...

Może Ja coś dodam, kiedyś mój kolega pisał z Adlerem na Gadu gadu, mój kolega coś mu wysłał, Adler się zdenerwował i zaczął mu nawijać o prawie, czym takie wysyłanie linków grozi i tak dalej, wtedy mój kumpel go zablokował, w ten czas Adler zadzwonił do któregoś z Administratorów i mój kolega dostał bana za jakieś problemy z psychiką, czy jakoś tak to było, wstawiałem za kolegę dwa razy prośbę o unban, więc jeśli ma to się opierać że Adler ma układy i może wszystko każdemu graczowi zrobić, to przykro mi, ale Ja jestem na wielkie nie, poza tym, to już nie pierwszy wyczyn, kiedyś pamiętam jak Adler dostał bana po obrazie i /q gdy był ścigany bodajże przez FBI.

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam, $ir W@wi.
  • Do góry
    • 0

#26 TytiX 5 06/04/2010 - 21:10

TytiX
  • Świeżak
Jestem za UnBanem, a wiecie dlaczego ? Bo wypuścił mnie z dożywotniego więzienia na "Tao Kahama" ;D. Tak w ogóle on na pewno zmienił się, i myślę że nie straci ostatniej szansy.
  • Do góry
    • 0

#27 Carlos1975 06/04/2010 - 21:14

Carlos19
  • Gracz
Także za unbanem. Jeśli tak dobrze odgrywał swoją postac, to czemu nie? Tao także przemyślał swoje poczynania i otrzymał szansę.
  • Do góry
    • 0

#28 kubus96 51 06/04/2010 - 21:26

kubus96
  • Świeżak
O w mordę, to ma 200 stron. ;) Cię chyba posrało (w dobrym znaczeniu). Gratuluję napisania takiej książki, widać miałeś dużo czasu. Jak ja go znajdę, przeczytam kilka rozdziałów.
Co do Twojej postaci i bana. Nie widziałem w Thomasie nic złego. Bardzo mi się podobało to, jak prowadziłeś korporację z ubezpieczeniami, był to też super pomysł. Bana masz za to zapewne, że coś raz odwaliłeś. A szkoda, bo nie zdążyłem wziąć u Ciebie pożyczki. :)
W każdym razie jestem za unbanem. Jeszcze raz gratuluję wydania książki (btw. możesz ją wydać OOC xD).
  • Do góry
    • 0

#29 Alan566 06/04/2010 - 21:37

Alan
  • Gracz
Teraz pamiętam. Był skarga za to Twoje /q, potem nagrodzono Cię jailem, a na samym końcu część społeczności zaczęła się bulwersować - "On dostał AJ'a to ja też chcę odblokujcie FF'a!"

No fakt - co do akcji to powiem wprost: dałeś dupy. No ale cóż - jeden błąd nie powinien przekreślać tak rozwiniętej postaci. Gra z Tobą naprawdę była wielką przyjemnością - jeżeli dostaniesz unbana to z pewnością będziemy mieli ze sobą styczność nie raz. No cóż - życzę powodzenia. Jestem za zniesieniem kary.
  • Do góry
    • 0

#30 Domel310 07/04/2010 - 11:44

Domel
  • Gracz
Może wystarczy już tych postów, co? Poczekamy na decyzję administracji, a kolejne posty będą nagradzane warnami.
  • Do góry
    • 0

#31 agata4 07/04/2010 - 15:07

agata
  • Świeżak
Ja jestem na tak, tylko broń boże nie zakładaj żadnej firmy ubezpieczeniowej...

//bert: Warn.
  • Do góry
    • 0

#32 S.O.G. 18 07/04/2010 - 15:33

S.O.G.
  • Świeżak
Oczywiście, Arek zasługuje na UnBana. Pokazywał, jak należy kształtować postać, nie raz odegrałem w jego towarzystwie ciekawe akcje, można się było pośmiać, przy zachowaniu poziomu. Arek jest bardzo fajną osobą OOC, a IC Herminga kształtował bardzo ciekawie, dla niektórych wydaje się że nudno.

//Domel: Pisałem coś - warn.
  • Do góry
    • 0

#33 Hokotoro15 07/04/2010 - 15:42

Hokotoro
  • Gracz
Sam ban to mały pikuś. Tylko, że jak on wróci na posadę sędziego to świat się skończy, z nim i jego "zapłacicie, a będę przymykał na was oko" lmao.

• Do góry
    • 0

#34 MrozQ 1 07/04/2010 - 16:41

MrozQ
  • Zbanowani
Jestem na tak. Z Herming'iem bardzo dobrze się grało. Uważam, że zasługuje na jeszcze jedną szansę.

• Do góry
    • 0

#35 Domel310 08/04/2010 - 09:04

Domel
  • Gracz
Kacper, nie widzisz, że społeczeństwo napisało trzy strony, a administracja musi to wszystko czytać, zamiast na spokojnie podjąć decyzję o unbanie? ;)
  • Do góry
    • 0

#36 skb5247 10/04/2010 - 20:50

skb
  • Gracz

Domel, proszę Cię. Nie wprowadzaj żadnych chorych warnów, bo jak wiemy Herming miał swoje miejsce w historii H-RP, dlatego to społeczność musi zadecydować o jego powrocie, a Ty nam to uniemożliwiasz.

Społeczność nigdy nie podejmowała i nie będzie podejmować takich decyzji, więc nie pisz swoich durnych spostrzeżeń, bo nie masz jakiegokolwiek pojęcia jak to działa.
  • Do góry
    • 0

#37 zaxior0 10/04/2010 - 22:06

zaxior
  • Gracz
Może ja się wypowiem, cóż...
Arka znam od października ubiegłego roku, poznaliśmy się... A nie ważne.
Rozmawialiśmy godzinami przez skype, z czasem wyszło że dogadaliśmy się, i postanowiłem grać wraz z Arkiem, jako jego syn.
Wszystko było dobrze, świetnie... Godziny grania mijały, poznałem go na tyle, abym mógł z czystym sercem stwierdzić, że Arek jest to w porządku facet, może zdarzyło mu się kilka wpadek, ale przecież to też człowiek? Myślę że każdy zasługuje na drugą szansę, więc niech tą szansę również dostanie Arek.
Pozdrawiam, zaxior.

PS. Może i dostanę warna, ale sądzę że dla Arka mogę się poświęcić ;)

//Domel: Niepotrzebny post - warn.
  • Do góry
    • 0

#38 [F]iliu*S*1 11/04/2010 - 15:13

[F]iliu*S*
  • Gracz
Tak, grałem z Arkiem około 3 miesięcy. Było by grzechem aby nie dać mu szansy. Powiem że postawił ten serwer na nogi, usprawiedliwię jego czyn że każdy może mieć zły dzień. I cierpliwie czekam na powrót Herminga-On wraca, ja tak samo. Yo.

//Dawid.: Zbędny post. Blokada pisania.
  • Do góry
    • 0

#39 3ciW85 11/04/2010 - 16:05

3ciW
  • Świeżak
Zamykam temat, administracje nie interesuje zdanie społeczności serwera, to nie od was zależy. Czekaj w spokoju na werdykt.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych