Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [Un Ban] Naruto_Tekuda

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naruto0 23/07/2009 - 13:28

Naruto
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Naruto Tekuda
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Rick Poey(nie pamietam dobrze ale to chyba ten admin)
Powód uznany przez administratora:Wyzywanie Admina OOC
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Po pierwsze chcialbym bardzo przeprosic pana Poeya i cala administracja za to pierwsze klamstwo.
Mialem wtedy slaby dzień IC jak i OOC.
Bardzo sie nudzilem i zaczolem bawic sie w gagnstera przy urzedzie dostalem chyba dostalem upomnienie, no ale jak kazdy czlowiek ma slaby dzien to musi jeszcze bardziej dokuczyc, dalej zaczolem sie bawic w gangstera i dostalem AJ.
Tak sie wkurzylem ze napisalem do pana Poeya "Huj ci w dupe cwelu"
Wiem ze to bylo glupie posuniecie chociaz ze mam juz przegrane 60 H na H-RP.
Miną juz miesiac od tego wydarzenia i mysle ze to byla najwieksza kara jaka w zyciu dostalem na SAMP...
Kazdy ma zly dzien przykladem tego jest wiele nadawanych kar graczom ktorzy wyglupiaja sie a powodem tego jest zly nastroj, chumor.
Prosze o UN Bana a przynajmniej o AJ poniewaz juz nie moge sie doczekac kiedy znowu zaczne odnawiac moje kontakty z graczami :D...
Jeszcze raz bardzo przepraszam pana Poeya za to wyzwisko i cala administracje za to pierwsze klamstwo.
Wszelkie pytania prosze kierowac w ty watku...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Niestety nie mam
  • Do góry
    • 0

#2 JacU 1 23/07/2009 - 14:11

JacU
  • Zbanowani
Może kara ajot na jakis 200 minut i un ban do togo ostrzezenia Decyzja nalezy do administracji
  • Do góry
    • 0

#3 Lemonss27 23/07/2009 - 14:33

Lemonss
  • Gracz
ehh... za takie coś to ja myślę że nic nie dostaniesz a ban zostanie, najpierw myśl a potem rób, troche puźno się obudziłeś? pamietam tego bana z miesiąc temu, huh...
"Prosze o UN Bana a przynajmniej o AJ poniewaz juz nie moge sie doczekac kiedy znowu zaczne odnawiac moje kontakty z graczami ..."
taki pewny jestes żę dostaniesz UnBanana?
że już się doczekać nie możesz?
żałuj za swoje...
  • Do góry
    • 0

#4 Seba30 23/07/2009 - 20:49

Seba
  • Gracz
Tu zadecyduje Gniewko.
  • Do góry
    • 0

#5 Olekx4179 23/07/2009 - 21:00

Olekx
  • Gracz
No żeby do Gniewosza napisać obrazę z błędami ortograficznymi to trzeba być jakimś "emo".Nie chodzi mi o błędy ortograficzne, tylko o sam fakt i odwagę. Ban powinien zostać, albo jak pięknie przeprosi i odpokutuję to można było by wlepić z 1000 minutek w AJ.
  • Do góry
    • 0

#6 Kone2596 23/07/2009 - 21:02

Kone
  • Gracz
Hm. Ja bym sie nigdy nie odważył tak powiedzieć. No ale cóż.
Myślę że gracz ten wie co popełnił i słusznie dostał bana, lecz widać że okazał skruchę.
Moją propozycją jest nadanie graczowi dużego Admin Jail'a który nauczy go manier.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#7 Zima727 23/07/2009 - 21:31

Zima
  • Gracz
Jak masz słaby dzień to wyładuj sie w counter strike albo w ... mario ,jak można wyzwać tak admina. pozatym masz taki nick ehh taka bajka głupia nie lubie ludzi z takimi nickami ale cóż. Przesadził ja bym mu dał 500 minut AJota.
  • Do góry
    • 0

#8 vsvp Damian 28 23/07/2009 - 22:35

vsvp Damian
  • Gracz
Ech... każdy ma czas do końca życia na poprawkę... ja jestem za un banem, a jeśli już tak nalegacie, to AJ 120min... nie przesadzajcie z tymi minutami...
  • Do góry
    • 0

#9 Karol111 0 23/07/2009 - 22:50

Karol111
  • Zbanowani
Ja tez nie lubie tej bajki ale tan nagle zaczolem grac i nie mialem co wymyslec... potem sie rozkrecilem zaczolem zarabiac i tu nagle ban :D(
  • Do góry
    • 0

#10 Kacper 49 24/07/2009 - 08:27

Kacper
  • Gracz
Mogę się wypowiedzieć? Mogę, okej. Co jeśli znowu będziesz miał zły dzień? Znowu kogoś zbluzgasz? Uważam że jesteś niedojrzały. No cóż, zobaczymy co na ten temat powie Gniewko.
  • Do góry
    • 0

#11 Naruto0 24/07/2009 - 09:27

Naruto
  • Świeżak

Jak masz słaby dzień to wyładuj sie w counter strike albo w ... mario ,jak można wyzwać tak admina. pozatym masz taki nick ehh taka bajka głupia nie lubie ludzi z takimi nickami ale cóż. Przesadził ja bym mu dał 500 minut AJota.

Juz sciagnolem CS i nie dam 100 % bo to by byla przesada ale dam 95 % na to ze nigdy wiencej nie zrobie :D
  • Do góry
    • 0

#12 CzarnaM225 27/07/2009 - 13:34

CzarnaM
  • Gracz
No to ja powiem tak. Słowniczek się przyda ; p Nie no .. ja bym tam dała tego unbana .. niewiele ludzi ma odwagę przeprosic. Jeśli nauczył by się pisac, w miarę bezbłędnie .. no i panowac nad sobą, mógłby byc z niego dobry gracz.. Jestem za unbanem, może tego ajotka na z 2 godzinki dostac ;p
  • Do góry
    • 0

#13 Olekx4179 27/07/2009 - 16:16

Olekx
  • Gracz
Yomen na wakacjach, więc z 2 tygodnie se poczekacie.
  • Do góry
    • 0

#14 YoMen 215 28/07/2009 - 13:02

YoMen
  • Zbanowani

Yomen na wakacjach, więc z 2 tygodnie se poczekacie.

Ee, wakacje z internetem.

Ban zostaje zdjęty w zamian za 1700 miniut AJ.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych