Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [RUN] Wayne Stuck


  • Please log in to reply
No replies to this topic

mcgyver19920 05/04/2010 - 22:09

mcgyver1992
  • Świeżak

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wayne Stuck

Administrator/moduł nadający karę: saqaris

Powód kary:Sprint, bh.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc tak, zaczne od początku, jechałem na rowerze w centrum, aż tu 3 gości do mnie zaczynają burzyć.
Jeden mnie zepchnoł z roweru i go ukradł (bez żadnej akcji RP) po czym zaczoł po mnie jeździć (tym rowerem), zawołałem GM'a który odzyskał mi ten rower, a jednego z tych 3 śmiałków wsadził do AJ. Pojechałem po tym całym zdarzeniu na stacje, by zarobić i oczywiście spotkałem ich, była potyczka słowna, zostałem ponownie zepchnięty z roweru, po czym zaczęli mnie bić (już leżącego) udało mi się wstać i zaczołem uciekać bo ich było 2, uciekałem uciekałem, aż tu nagle blokada, nie dość, że mnie przekopali obok stacji, straciłem połowe hp, to jeszcze mnie się dostało choć to ja byłem poszkodowany. Teraz nawet nie mogę zejść ze schodów(ruchomych) w moim hotelu. Dramat... Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy, szanuje ten serwer i ludzi na Nim, chce grać, ale nawet nie mogę się ruszyć z miejsca.


Po raz kolejny muszę się odwołać, trafia mnie już przez tą sytuacje, jak ma być dobrze, jak Wy robicie coś takiego, ja jestem poszkodowany i jeszcze ja mam za to płacić, to podobno jest serwer o wysokiej kulturze gry, więc niech wreszcie ktoś przejrzy na oczy. Tak nie może być.
  • Back to top
    • 0
0 user(s) are reading this topic