Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] Foxu

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Foxu0 05/04/2010 - 21:04

Foxu
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto globalne Foxu

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Logi (Cheater)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam szanowną administracje.

Na wstępie chciałbym przeprosić administrację za moje karygodne zachowanie podczas kary za BA w Admin Jailu. Przez przypadek wcisnąłem shift, odpowiedzialny za AirBreak, a że w AJ'cie było nieco nudno postanowiłem polatać. Nie wiem co mi strzeliło do głowy. Serdecznie przepraszam administrację za ten incydent, odinstalowałem już s0beita. Niedawno uświadomiłem sobie swój błąd i stwierdziłem, że chciałbym wrócić do gry na H-RP. Za to co zrobiłem, jestem w stanie ponieść karę, taką jak wysoki AdminJail, blokada wszystkich moich postaci i inne blokady tj. broni, pojazdów, OOC, biegania, i tworzenia postaci. Proszę jedynie o pozwolenie mi stworzenia jednej nowej postaci, na której będę grał. Proszę również o pozytywne rozpatrzenie tej apelacji, ponieważ bardzo mi zależy na grze na tym serwerze. ;)

Pozdrawiam,
Foxu

• Do góry
    • 0

#2 Ironman 1 05/04/2010 - 21:08

Ironman
  • Zbanowani
Jak widać, mało ma logów, na pewno nikomu nie przeszkodził własnym lataniem, jak napisał powinien dostać szanse, i karę dostać taką jak wysoki AdminJail, blokada wszystkich moich postaci i inne blokady tj. broni, pojazdów, OOC, biegania, i tworzenia postaci, myślę że można dać mu szansę, jestem ZA.
  • Do góry
    • 0

#3 iPaweł 6904 05/04/2010 - 21:09

iPaweł
  • Gracz
Hm ... Coś Ci powiem ...

Alkoholik pozostaje alkoholikiem ... Tak samo cziter pozostanie cziterem. Rozumiem, że istnieje coś takiego jak wybaczenie ... Ale już samo to, że miałeś włączone czity podczas gry na h-rp jest złym znakiem.

Przez przypadek wcisnąłem shift, odpowiedzialny za AirBreak, a że w AJ'cie było nieco nudno postanowiłem polatać.

To zdecyduj się - przez przypadek wcisnąłeś czy celowo chcąc polatać ?
  • Do góry
    • 0

#4 PinkCookie 239 05/04/2010 - 21:48

PinkCookie
  • Gracz

Jak już pytasz - wyjaśnię Ci.
- Przycisnął, przypadkowo
- Zrobiło się fajnie, z nudów
- Latał.
  • Do góry
    • 0

#5 Foxu0 05/04/2010 - 22:21

Foxu
  • Gracz

(...)na pewno nikomu nie przeszkodził własnym lataniem(...)

Właśnie nie przeszkadzałem tym, ponieważ AJ jest w innym vw czy jak to się tam nazywa, dlatego też postanowiłem zwiedzać mapę.

Tak jak kolega wyżej, przypadkowo. Potem już celowo, gdy zauważyłem, że nie mam za to żadnych kar, a dookoła i tak nikogo niema.

...Ale pewno zapytacie: "Po co w ogóle instalowałeś s0bieta?"
-Więc zainstalowałem go, bo nie wiem czemu, ale przyspieszał mi pracę GTA. Teraz wywaliłem to gówno, wolę mieć zmulastą grę niż bana.
  • Do góry
    • 0

#6 S.O.G. 18 05/04/2010 - 22:35

S.O.G.
  • Świeżak
Cóż, fajnie się z tobą grało, ale znając życie to cheater zawsze pozostanie cheaterem. Trzeba najpierw myśleć, potem działać.
  • Do góry
    • 0

#7 Majkel4251 05/04/2010 - 22:41

Majkel
  • Gracz
Patrzcie jakiego fajnego screena znalazłem ze startu IRP.
Dołączona grafika
Latałeś w AJ, bo się nudziłeś ? Śmieszne.
  • Do góry
    • 0

#8 Foxu0 06/04/2010 - 07:49

Foxu
  • Gracz

Cóż, fajnie się z tobą grało, ale znając życie to cheater zawsze pozostanie cheaterem. Trzeba najpierw myśleć, potem działać.

Następny... Może jeszcze porównasz mnie do alkoholika jak ostatni użytkownik?
Cheaterstwo waszym zdaniem to jest nałóg jak marihuana czy inne używki?
To ja Wam powiem, że nie! To był mój pierwszy raz gdy zainstalowałem s0bieta, gdyż chciałem zagrać na serwerze przeznaczonym na to, a że nie odinstalowałem tego od razu, to już moja strata.

Patrzcie jakiego fajnego screena znalazłem ze startu IRP.
Dołączona grafika
Latałeś w AJ, bo się nudziłeś ? Śmieszne.

Co do Screena - Było to dla śmiechu, kolega podsunął mi to, bo zaś on miał: "Misiek to ch**", a zgodziłem się dać to, bo byłem trochę wkurzony na niego (na Miśka). Wydaje mi się, że Misiek się za to nie obrazi i nie wpłynie to na rozpatrzenie mojej apelacji.
Po 1. Śmieszny to jest twój avatar zerżnięty wprost od Seby ;).
Po 2. A może w AJ są dwa NRG-500 i dostępne lotnisko? Naprawdę, nudów rzeczywiście tam niema... I odpowiem na twoje pytanie:
- Tak, latałem w AJ, bo się nudziłem.
  • Do góry
    • 0

#9 Skowron 9 06/04/2010 - 10:14

Skowron
  • Gracz
Nie zamierzam nikogo karać, za jego poglądy na zewnątrz. Żyjemy w wolnym kraju. Jednak to co zrobiłeś to po prostu świństwo. Raz, że zostałeś ukarany w postaci AJ, to jeszcze bezczelnie kłamiesz, że przypadkiem wcisnąłeś shifta. Powiedz mi. Sobeita też przypadkiem zainstalowałeś? Nie mam zaufania do gracza, który ma sobeita przypadkiem włączonego.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych