Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] Max Carter

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 >>>KaPcer xDe 15 05/04/2010 - 17:43

>>>KaPcer xDe
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Max Carter

Administrator/moduł nadający karę:System

Powód kary:JetPack

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Więc. Grałem sobie kiedyś na serwerach innych i miałem zainstalowane cheaty. Dłuższy czas nie grałem i o nich zapomniałem. Gdy zacząłem grać w H-RP zapomniałem usunąć tych cheatów. Dziś złapałem laga i ze zdenerwowania naciskałem wszystko co popadnie. I wskoczył jetpack. Bardzo chcę za to przeprosić i proszę o unBana. To było naprawdę niechcący.
  • Do góry
    • 0

#2 fordern 252 05/04/2010 - 17:44

fordern
  • Gracz
Nieważne, czy użyłeś cheata umyślnie, czy nieumyślnie - ważne że go miałeś. Ban powinien pozostać...
  • Do góry
    • 0

#3 >>>KaPcer xDe 15 05/04/2010 - 17:46

>>>KaPcer xDe
  • Świeżak
Ciekawe co Ty byś zrobił... grasz sobie uczciwie jako szef kuchni już się dużo dorobiłeś a tu głupi lag, zdenerwowanie i BAN. Aha jak zobaczyć na ile jest ban?
  • Do góry
    • 0

#4 Domel310 05/04/2010 - 20:52

Domel
  • Gracz

Ciekawe co Ty byś zrobił... grasz sobie uczciwie jako szef kuchni już się dużo dorobiłeś a tu głupi lag, zdenerwowanie i BAN. Aha jak zobaczyć na ile jest ban?

Na zawsze. Jedyną możliwością ściągnięcia bana jest napisanie aplikacji.
  • Do góry
    • 0

#5 Ironman 1 05/04/2010 - 20:58

Ironman
  • Zbanowani
Ta, a jego logi też ownią, za pozostawieniem bana.
  • Do góry
    • 0

#6 iPaweł 6904 05/04/2010 - 21:02

iPaweł
  • Gracz
Kochany - Po Twoich logach widać, że nie nadajesz się do gry RolePlay. Każdy popełnia błędy - ja również, ale nie tak nagminnie jak Ty. Zresztą, co ja się będę fatygował.

Za pozostawieniem bana.
  • Do góry
    • 0

#7 >>>KaPcer xDe 15 06/04/2010 - 08:59

>>>KaPcer xDe
  • Świeżak
Zauważcie że na obecnej postaci którą gram mam tylko 3 kary z czego 1 to tylko warn. Proszę dajcie mi OSTATNIĄ szansę. Jeśli będzie znów coś takiego, proszę dajcie mi blokadę konta albo jeszcze gorszą karę. Nie wiem możecie mi odjąć całe GS ale dajcie UNban proszę. Chcę jeszcze trochę pograć na tym super serwie. :]
  • Do góry
    • 0

#8 Endo1 06/04/2010 - 10:06

Endo
  • Świeżak
Koledzy mają rację, twoje logi zniechęcają administrację do unbana. Chyba nic z tego nie będzie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych