Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN]Edgarek

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Edgarek0 05/04/2010 - 16:00

Edgarek
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Obie postacie zostały zbanowane

Administrator/moduł nadający karę:Nie wiem nie jest napisane ani podczas próby logowania ani w Logi z ostatniego miesiąca

Powód kary: Podejrzewam że przekroczenie limitu kar

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dowodów nie mam wszystko czego się dopuściłem jest w większości prawdą. Ale ostatnio zaczełem czerpać przyjemność z gry. Poznałem parę osób które mi pomogły i rozwiały moje wątpliwości , niedługo miałem kupić rower i zostać kurierem więc pomyślałem że skończyły by się wszystkie problemy które dotychczas napotkałem. Mogę spróbować wyjaśnić dlaczego dostałem kary ale nie wiem czy jest tego sens. Za nachalny mechanik nie wiem czy doszło do pomyłki czy dostałem karę za niewiedze o mątowaniu części do samochodów ponieważ był to mój pierwszy dzień i potrafiłem tylko naprawiać i tankować według mnie nachalny znaczy co innego ale spokojnie odczekałem karę w AJ. Kara za bieganie była słuszna ponieważ na za dużych dystansach nie jestem w stanie iść ponieważ jest to strasznie nudne i od czasu do czasu biegałem gdy myślałem że nikt nie patrzy. Nie wiedziałem o co chodzi z tym jaki jest stan i o tym że muszę odpowiedzieć kolega mi niedawno wyjaśnił. Pierwszy raz gdy dostałem przekierowanie do poradnika nie zrozumiałem że do ooc wystarczy postawić tylko kropkę przed zdaniem. Mam nadzieje na łagodny werdykt i jeszcze jedną szanse ;) . Będę czekał niecierpliwie by móc zagrać znowu na tym świetnym serwerze.
Pozdrawiam Edgarek
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 08/04/2010 - 15:56

skb
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-39687.html
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych