Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [RUN] Wayne Stuck

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mcgyver19920 05/04/2010 - 15:49

mcgyver1992
  • Świeżak

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wayne Stuck

Administrator/moduł nadający karę: saqaris

Powód kary:Sprint, bh.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc tak, zaczne od początku, jechałem na rowerze w centrum, aż tu 3 gości do mnie zaczynają burzyć.
Jeden mnie zepchnoł z roweru i go ukradł (bez żadnej akcji RP) po czym zaczoł po mnie jeździć (tym rowerem), zawołałem GM'a który odzyskał mi ten rower, a jednego z tych 3 śmiałków wsadził do AJ. Pojechałem po tym całym zdarzeniu na stacje, by zarobić i oczywiście spotkałem ich, była potyczka słowna, zostałem ponownie zepchnięty z roweru, po czym zaczęli mnie bić (już leżącego) udało mi się wstać i zaczołem uciekać bo ich było 2, uciekałem uciekałem, aż tu nagle blokada, nie dość, że mnie przekopali obok stacji, straciłem połowe hp, to jeszcze mnie się dostało choć to ja byłem poszkodowany. Teraz nawet nie mogę zejść ze schodów(ruchomych) w moim hotelu. Dramat... Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy, szanuje ten serwer i ludzi na Nim, chce grać, ale nawet nie mogę się ruszyć z miejsca.

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wayne Stuck

Administrator/moduł nadający karę: saqaris

Powód kary:Sprint, bh.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Nie rozumiem, dlaczego mój wniosek został negatywnie rozpatrzony, ale proszę o ponowne rozpatrzenie mojej apelacji, ponieważ to ja jestem osobą poszkodowaną i nie rozumiem dlaczego to właśnie ja mam cierpieć.
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61463 05/04/2010 - 18:06

B M
  • Zarząd
Zacznij chodzić do szkoły, tam nauczą Cię pisać.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych