Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [OOC] Diego Cimarro

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Diego_Cimarro0 05/04/2010 - 15:28

Diego_Cimarro
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Diego Cimarro
Administrator/moduł nadający karę:
Chyba Skowron
Powód kary:
Spam pewnemu graczu na /w oraz wyzwiska.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Cóż, pewien gracz mi zrobił BW bez powodu, napisałem /report'a, pewien gracz mnie przeszukiwał. Nie chciałem tego odegrać, gdyż po prostu we mnie strzelił robiąc mi BW bez powodu, dla mnie to było NON RP. Admin mi dał AJ za brak chęci do gry. Wkurzyłem się, uważałem, że gracz robiący mi BW powinien siedzieć w AJ, a więc spamowałem mu na /w różne rzeczy. Potem w sumie napisałem, że przepraszam i że mnie poniosło, no ale po chwili dostałem blokadę na kanały OOC. Bardzo proszę o odblokowanie mi tych kanałów, obiecuję, że już nikogo nie będę wyzywał czy mu spamował.
  • Do góry
    • 0

#2 Lomser 1 05/04/2010 - 15:30

Lomser
  • Zbanowani
Latynos przechodzi przez Ghetto czarnych, gdy do niego mówię 'ey!' - on idzie dalej, więc dostałeś kulkę, zacząłeś mnie wyzywać na /w, więc cierp. Dowody na wyzywanie mnie? Jest ich dużo, ale proszę - masz. http://img202.images...?g=samp125y.png
  • Do góry
    • 0

#3 Diego_Cimarro0 05/04/2010 - 15:34

Diego_Cimarro
  • Świeżak
Przecież napisałem, że Cie wyzywałem, niczego nie ukrywam. Lecz potem przeprosiłem. Dziwne, że tego SS nie zrobiłeś, co?
  • Do góry
    • 0

#4 Lomser 1 05/04/2010 - 15:48

Lomser
  • Zbanowani
Wtedy uploadowałem SSy jak spamiłeś, gdy wróciłem do gry - nie widziałem nic prócz czatu w szpitalu. ;>
  • Do góry
    • 0

#5 Diego_Cimarro0 05/04/2010 - 15:50

Diego_Cimarro
  • Świeżak
No to po to istnieje funkcja przesuwania czatu, mogłeś zjechać na górę, no ale w sumie to ja mogłem robić SS tych przeprosin.
@EDIT
Eh, wiem, pewnie powiecie, że każdy mówi, że już więcej nie zrobi tego, etc. i że nie macie pewności, ale ja wam to OBIECUJĘ! Na serwerze teraz dopiero zacząłem grać, poznawałem zasady tu panujące oraz próbowałem sobie to wszystko ogarnąć, gdy jeszcze mu spamowałem, to w sumie wtedy bardzo mało wiedziałem, teraz pograłem parę dni bez tego kanału i nauczyłem się grać, wiem, że mam sporo już na koncie tych kar, lecz niektóre przez to, że nawet nie mogę się porządnie wytłumaczyć poprzez kanał OOC. Bardzo proszę o zdjęcie mi tego block'a, kanał OOC bardzo mi się przydaje choćby wtedy, gdy ktoś mnie niesłusznie o coś oskarża. Nauczyłem się już grać i ogarnąłem to sobie wszystko, będę się teraz bardzo starał. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, a na pewno już nie będę nadużywał kanału OOC.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych