Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [CAR] Phil Deane

• Please log in to reply
2 replies to this topic

FIUTECZEK 0 05/04/2010 - 13:48

FIUTECZEK
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Phil Deane

Administrator/moduł nadający karę:Domel

Powód kary:/q podczas wypadku

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Jechałem sobie spokojnie do motelu Idelwood , w pewnym momencie dostałem WarningOpcode czy jakos tak, dostałem mega laga , oczywiscie poczekałem aż gra się wznowi gdy juz wszystko bylo ok , to postać nagle pojwiła sie przed jakims samochodem no i bum , warningów wyskoczyło tyle że cały czat był zaspamowany tym , gra mi się wyłączyła , komputer zwariował i bylem zmuszony go restartowac, gdy bylo juz po uruchamiam samp wchodze na serwer z nadzieją ze sie odrodze w tamtym miejscy , dostałem informacje o TimeOut że nie moge sie odrodzic w tamtym miejscu , to wychodze z motlu wsiadam na ten rower i jade tam gdzie byl ten wypadek , goscia nie bylo no to trudno jade dalej ,po chcwili spogladam na mappke i zauważam ze dostałem blokade jazdy pojazdami , i po chwili adminjail , nie bylem zdziwiony , rozmaiwąłem z GameMaster wyjaśniłem całą sutyacje i zostałem przekierowany tutaj, myśle że moje wytłumaczenie jest wystarczająco jasne. Mam bardzo slabego kompa być może a raczej to jest wina starego sprzętu jaki posiadam , nie jestem jedynym graczem który ma slaby komputer jak ja. Bardzo prosze o odblokowanie możliwosci prowadzenia pojazdem ,dzisiaj kupilem rowrek, teraz szukam przyczyn dlaczego mam takie bledy z WarnigOpCode.
  • Back to top
    • 0

Domel310 05/04/2010 - 14:26

Domel
  • Gracz
Przy resecie komputera nie pojawia się "Nick - ((/q))", tylko "Nick - ((Timeout)). Rozwaliłeś mi cały przód, dałeś /q i za minutkę wbiłeś ponownie. ;)
  • Back to top
    • 0

FIUTECZEK 0 05/04/2010 - 14:29

FIUTECZEK
  • Gracz
U mnie reset kompa to odłączenie od zasilania ponieważ mam zepsuty guzik od reseta, jak walłęm do to wielkie sory nie odrodziłem sie w tamtym miejscu tylko w motelu , możemy odtworzyc sytuacja na nowo wtedy byloby lepiej. A dobry gracz by napisał dlaczego dałes /q ?, wtedy sytuacja by inczej wygladała a teraz jest jak jest
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic