Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Odrzucony] [Car]Patrick Castellano

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Matt_Delonge0 05/04/2010 - 10:04

Matt_Delonge
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Patrick Castellano

Administrator/moduł nadający karę:GameMaster 5AF

Powód kary:Wjazd po schodach

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Więc gdy jechalem po kolege pod Hotel zauwazyłem ze mam straszny lag ludzie w miejscach biegali wiec myslałem ze poczekam to sie odlaguje jezdzilem w kolko i wjechałem na schody i nagle odlagowało i zjechałem szybko z nich.GM mi napisal "co to było?" nie pozwolil mi na wytlumaczenie calej sytulacji gdy mu chcialem wytlumaczyć poprostu mnie olewał , wiec piszę apelacje z konta kolegi bo na swoim ( parox ) mam blokade .Myslę ze blokada zostanie zdjęta.
  • Back to top
    • 0

Rolas 313 05/04/2010 - 10:11

Rolas
  • Gracz
Więc ja powiem tak. Według mnie zrobiłeś to celowo, wjechałeś i potem napisałeś ":D". Wyglądało to tak, jakbyś to wszystko zrobił dla zabawy. Następnie spamowałeś mi na /w i innych gamemasterom o odblokowanie Ci tego, tłumacząc się lagami i tym, że sprawdzałeś czy padł Ci internet. To wszystko ode mnie. Pozdrawiam!
  • Back to top
    • 0

Matt_Delonge0 05/04/2010 - 10:15

Matt_Delonge
  • Świeżak
Ależ się mylisz,gdybym to zrobił celowo to po co mialbym apelacje pisac? ... Ja sie nie bawie w wjezdzanie na schody od tak , unblock jest i bardzo potrzeby jestem w strazy i chyba woz musze prowadzic jakoś .Pisalem do innych bo ty mnie olewałes.Jedynie co mogę pochwalic GM 316 ktory mnie wysluchal przyszedł ale mial za niski lvl
  • Back to top
    • 0

Kitan1 05/04/2010 - 10:25

Kitan
  • Gracz
Według mnie powinien dostać un blocka , ponieważ jest to dobry gracz już nie raz jezdziłem z nim pojazdem jezdzi według przepisów nie olewał sygnalizacji raz się zdarzyło ze miał wypadek wtedy jechalismy do Banku oczywiscie sytyłacja odegrana pozytywnie wszystko ładnie odegrał po zatym jak wspomniał jest w straży to jeszcze jeden powód do unblocka

Pozdrawiam!.
Kitan
  • Back to top
    • 0

Rolas 313 05/04/2010 - 10:53

Rolas
  • Gracz
To po co wjeżdżałeś na schody? Trzeba było co innego zrobić. W każdym razie, było to celowe według mnie, a tym, że Cię olałem to się mylisz, bo spamowałeś mi, a ja Ci wytłumaczyłem wszystko i napisałem co masz zrobić, dalej Ci nie odpisywałem bo nie było sensu.
  • Back to top
    • 0

RRX 48 05/04/2010 - 12:07

RRX
  • Gracz
Ja bym cię nigdy nie odblokował. Dlaczego? Raz cię goniłem, jak cię dorwałem to napisałeś że musisz iść bo cię tata woła, dobra idź ale masz czas uciekać przez pół miasta przed pościgiem a jak cię złapałem to cię tata woła? Jeszcze coś tam mówisz OOC a twoje auto znika, bardzo mądre posunięcie z twojej strony naprawdę. Ja bym mu już kolejnej szansy nie dał już kilka razy PD miało z nim problemy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic