Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [CAR]Monica Lainos

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 $KoX$ 9 04/04/2010 - 21:21

$KoX$
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Monica Lainos

Administrator/moduł nadający karę:

Blokada pojazdów - saqaris - Monica Lainos - Na prośbę GM869. Wiele ESC podczas pościgu. 04/04/2010, 20:04
Kick - RdKIG - Monica Lainos - Tak jak kara wyżej, psujesz tylko grę PD. Bez możliwości apelacji - 04/04/2010, 20:05

Powód kary: @UP!

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zaczęło się to od pościgu PD, dobra było super ucieczka i w ogóle, ale gdy brat zauważył że mnie ścigają mówi: "Dobra, to załatwię że Cię nie będą ścigać - ja do niego żeby wyp... ze swoim pomysłem bo bana wyrwę ", ale po prostu jak to starszy braciszek dał czadu, odpalił 20 kart z filmikami Youtube, gdzie po prostu nie miałem szansy na gry. Pomyślałem że dam /q ale wtedy wyrwę bana, no więc jadę dalej i uciekam gdy nagle ktoś do mnie piszę że naciskam ESC podczas pościgu. Gdy jechałem to po prostu mnie freezowało a w dodatku PD to przeze mnie to przelatywały, jak bym był niewidzialny. Trochę mnie to zdenerwowało ale już nie byłem opryskliwy. Więc po wyścigu gdzie udało mi się schować w zakątek schowałem się gdzie nagle pisze do mnie Michael Hudson że dawałem te ESC - ale mówię do niego "spójrz na mój ping" - mój ping był powyżej 800, po prostu nie mogłem nic napisać, a jak napisałem to widziałem coś po 10 sekundach. Po prostu można powiedzieć że dawałem te ESC, ale na prawdę mówię że nie naciskałem ESC, nigdy nawet mi nie przyszło takie coś do głowy a nawet nie wiedziałem że takie skutki są O.o. Bardzo proszę Administrację o zrozumienie mojej sytuacji. Jeżeli będzie możliwość to nawet zadzwonię na Skype do jakiegoś administratora z bratem by wytłumaczyć te zajście. Apelację napisałem za pozwoleniem RdKIG.

Również można zauważyć że w ciągu trzech dni nabiłem ponad 50h, gdzie gra na prawdę mi się podoba na serwerze, ale bez jady ani rusz. Gram od 19 czerwcza, gdzi od tamtego czasu anie razu nie rozwaliłem auta poniżej 700hp. Dbam o swój pojazd pomieważ z tym wiążą się koszty, gdzie nie chcę ich przybywało. Samochód naprawiam kilka razy dzienie (po 5 hp) by było w stanie 1000hp. Bardzo rzadko mam coś w pojeździe naprawiane ponieważ staram się jeździć bezwypadkowo.
  • Do góry
    • 0

#2 Jack11 06/04/2010 - 07:47

Jack
  • Świeżak
Jako że gram IC z owym graczem powiem że nawet dobrze gra i ma swój cel. Dba o swój samochód. Klapa mu się wygnie - on już musi zamówić nie może poczekać. Jeździ w sposób Role Play, rzadko się zdarza gdzie ląduje na jakiś słupach. Również dołączam się do unblocka i można temu graczu dać szansę.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych