Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [WEAPON] Nikolai Tarasow

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Sukinkot1241 04/04/2010 - 15:19

Sukinkot
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Nikolai Tarasow

Administrator/moduł nadający karę: saqaris

Powód kary: Paradowanie z broni¹ przed San News.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Akcja działa się pod San News. Miałem zamiar przeparkować Admirala z pod wejścia do siedziby bliżej Vanów. Zatrzymując się na światłach podbiegł do mnie delikwent Aki Hu po czym zapytał się czy sprzedaję Admirala. Po mojej negatywnej odpowiedzi usłyszałem, iż wyzwał mnie od cweli, a co za tym idzie postanowiłem wyjaśnić całą sytuację - a co za tym idzie lekko zajechałem mu drogą, a po opuszczeniu pojazdu spytał w czym ma problem. Ten spytał mnie czy chcę uzyskać wpierdol od jego szanownej osoby przy okazji wyzywając mnie od jebanych osłów, a następnie ponapieprzał kilka ciosów z PPM+ Enter przy okazji waląc pięściami w obydwa wozy. Gdy na moment przestał, odszedłem po czym splunałem krwią na ziemię. Doszedłem do wniosku, iż owy człowiek jest debilem i w żaden sposób się z nim dogadam po ludzku - wyciągnąłem broń w celu przegonienia ich, gdyż trochę mi się śpieszyło. Jedynie Zdravko Rocevic zagrał przyzwoicie, nie tyle zachowując trzeźwość umysłu, ale i wiedząc, iż jestem gotów strzelić. Po tym zderzeniu przybył szanowny GameMaster 14E6 - kazał wyjaśnić sprawę, informując mnie przy okazji, że dostał aż 4 reporty. Przechodząc do sedna sprawy.

1. Nie paradowałem pod San News, lecz stałem i to nie na widoku(między ścianą, Vanami i kolumną).

2. Dużo osób ma wyjętą broń palną pod San News, Centrum, Stacją Market - mimo wszytko jakoś nie widzę, by dostawali blokadę broni.

3. W regulaminie nie widzę żadnej adnotacji, na temat miejsc, w których istnieje zakaz używania broni przez cywili - to już tylko i wyłącznie sprawa służb porządkowych, czyż nie?

4. Z jakiej racji dostałem tą blokadę? Za pewne, gdybym tak nie zareagował to zakończyło by się to brutalnym pobiciem człowieka, przez dwóch nie zbyt myślących ludzi. Tym bardziej śmiem twierdzić, iż saqarisu/saqarisie nie widziałeś całej zaistniałej sytuacji oraz moich wyjaśnień, a co za tym idzie decyzja z twojej strony była zbyt pochopna.

Edit: Dodaję 2 ScreenShoty
Posted ImagePosted Image
  • Back to top
    • 0

Marcin Kamiński 1360 07/04/2010 - 16:01

Marcin Kamiński
  • Gracz
Owszem, widziałem. Teraz rzuć okiem:

Osoby posiadające licencje na broń:

Thomas Watson - 28 Marca 2010
Igor Pachenko - 28 Marca 2010
Luis Trevor - 04 Kwietnia 2010
Matteo Rome - 09 Kwietnia 2010
Rayan Dowson - 11 Kwietnia 2010
Frank Gibbs - 23 Kwietnia 2010

Osoby posiadające stałe licencje na broń:
Nicholas Roswell [W]
Bart Styper [W]
Div Mite [W]
Matt Patterson [W]
Josh Hell [W]
Igor Pachenko [W]

Organizacje oraz instytucje posiadające stałe licencje na broń:
Los Santos Police Departament [W]
Los Santos State Prison [W]
Federal Bureau of Investigation [W]
USSS [W]

Jesteś na tej liście ? No właśnie. Czyli, gdyby PDek zauważył cię z bronią, prawdopodobnie spotkałyby cię przykre konsekwencje. Ale przecież ty się ich nie boisz... Więc, skoro się niczego nie boisz, postanowiłem zapobiegawczo nadać blokadę broni. Nie będę tolerował paradowania z bronią po centrum miasta...
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic