Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] UN AJ Dawid Lisu - moze jakaś inna kara ? pls

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Lisu17 22/07/2009 - 14:53

Lisu
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Dawid Lisu
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: Naprawa wozu modem cleo
Wyjaśnienie poszkodowanego: Nie będę przeczył naprawiałem gdy nie było mechanika (kolegi) i jestem winny gdyz myśląc że ten mod jest legalny naprawiałem także niektórym kolegom samochody (bo mial być podobno legalny tak gadał ten który mi go pokazał) . Ale tylko chciałem prosic o zmiane kary , staram sie dobrze grać więc szkoda mi moich 179 przegranych godzin. Proponowałbym hmm nie wiem może parę ostrzeżeń tak że jak dostane jeszcze 1 to ban i może jak juz trzeba to w ostateczności jak tamto uznacie za mała kare to 30min AJ jeszcze bo 80min juz odsiedziałem a dostałem 166h . Proszę o to gdyz niezmiernie szkoda mi tego co osiągnełem ciężką pracą więc tym boleśniej mnie to boli.. Proszę o drugą szanse.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Po co miałem robić SS-y jak ewidentnie moja głupota
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 22/07/2009 - 22:32

Olekx
  • Gracz
30 minut za używanie bugów? Śmieszny jesteś. Chris McLine za stunty 2000minut odsiadywał, więc ty z 5000 powinieneś odsiedzieć.Za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 23/07/2009 - 00:14

ksiomal
  • Zbanowani
166h AJ? Powieś sie w AJ :>
  • Back to top
    • 0

3ciW85 23/07/2009 - 01:46

3ciW
  • Świeżak
Widać że chłopak wyraził skruchę, źle zrobił i widać że to rozumie, coś już osiągnął w grze, według mnie administracja powinna mu zaufać i zamienić kare na jakiegoś AJ w wysokości 100-200min..
  • Back to top
    • 0

B M62155 23/07/2009 - 01:52

B M
  • Zarząd
Odblokowany. Głównie dlatego, że kolejne takie próby wykryje AntyCheat.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic