Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] Zelimus_Sandlers

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zelimus 0 03/04/2010 - 21:57

Zelimus
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Zelimus_Sandlers
Administrator/moduł nadający karę:saqaris
Powód kary:Całokształt
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Gram na h rp od kilku dni, na początku po przeczytaniu poradników miałem tyle tego w głowie ze nie wiedziałem co z czym do czego... Dzisiaj wlasnie znalazlem prace, kupilem premium, jakies 2 godziny po tym dostalem bana za cytuje "całokształt". Co ja takiego poważnego zrobiłem, aby zostać tak surowo ukarany? wykorzystywanie bugów? cheaty? Nie! Chciałbym abście mi dali jeszcze szanse, jesli sie zgodzicie chetnie z niej skorzystam i informuje ze juz nie bede sprawial problemów, poniewaz sie juz nauczylem mniej wiecej grac. Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#2 Marcin Kamiński 1360 03/04/2010 - 22:38

Marcin Kamiński
  • Gracz
To może wkońcu czas przysiąść nad poradnikami i nauczyć się gry ?
  • Do góry
    • 0

#3 Zelimus 0 03/04/2010 - 22:45

Zelimus
  • Zbanowani
Ale ja wsztystko juz wiem, przynajmniej mi sie tak wydaje. Umiem rozgrywac akcje RP, nie biegam, nie jade na 1 kole motorem, rowerem, jezdze tylko na zielonych swiatlach, nie przyszybszam motoru stając na nim, nie myle czatow OOC i IC no co tu jeszcze dodac? hmm ze nie DMuje itp to juz nie bede mowil ogolnie wszystko juz wiem. To jak będzie, dasz mi tę szanse?
  • Do góry
    • 0

#4 Domel310 04/04/2010 - 09:24

Domel
  • Gracz
Jest na Ciebie masa raportów, że DMujesz. Ja jakoś sobie nie wyobrażam gracza, który pracuje na stacji i wszystkich bije. ;)
  • Do góry
    • 0

#5 skb5247 04/04/2010 - 15:22

skb
  • Gracz
Przekonaj Nas dlaczego mielibyśmy dać Ci szansę.
  • Do góry
    • 0

#6 Zelimus 0 04/04/2010 - 17:03

Zelimus
  • Zbanowani
miedzy innymi dlatego ze te raporty sa nieprawdziwe, dostalem bana po tym jak wybuchla stacja, ludzie mysleli ze to ja zrobilem co jest nie prawda, a dowodem na to jest to ze zylem i mialem duzo hp a ktos dostal aj za dm.
Dajcie mi ta szanse.. Musze do roboty wpasc dzisiaj bo mnie wyleją..... 
Panowie jest Wielkanoc.......
  • Do góry
    • 0

#7 skb5247 05/04/2010 - 13:43

skb
  • Gracz
Nie masz nic aby Nas przekonało. Migasz się od odpowiedzialności za swoje czyny świętem, które nie ma nic do rzeczy.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych