Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [Un Ban] Eran White

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eran0 21/07/2009 - 21:03

Eran
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Eran White
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Peter Bridge.
Powód uznany przez administratora: Umyslne afk podczas rozgrywanej akcji Role Play.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dokładnie to nie mam pojęcia o co chodzi. Dostałem BW od członka gangu, po czym zaczął mnie przeszukiwać i na /do zapytał "Co znalazł?", na co odpowiedziałem "nic".
On w celu potwierdzenia tego, oznajmił iż napisze do administratora w celu potwierdzenia mojej tezy. Czekaliśmy chwilkę na administratora, po czym zjawił się Philippe Moreau, i napisał coś w stylu "0$". Na tym etapie miałem jeszcze około 25 minut BW, więc poszedłem do sklepu po papierosy. Gdy wróciłem, na ekranie monitora, widniało okno od tzw. crasha. Zamknąłem je i wszedłem do gry. Wpisałem hasło, i mi się pokazało "Zostałeś zbanowany". Od razu po tym incydencie postanowiłem wejść na forum i zobaczyć logi, w których znalazłem wyżej wymieniony powód bana.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
http://w774.wrzuta.p...ksz/79AYwXhD0r0
http://w791.wrzuta.p...ksz/5MN9wXW4v7W

Proszę o cofnięcie bana, z kontynuacją akcji RP.
To się już więcej nie powtórzy.
  • Do góry
    • 0

#2 Joe_Statham1 22/07/2009 - 06:34

Joe_Statham
  • Świeżak
Kolego napisałeś ze nic nie znalazłem a miałeś przy sobie mały arsenał czylii już tu masz pierwsze swoje złe zagranie
  • Do góry
    • 0

#3 Joe_Statham1 22/07/2009 - 07:48

Joe_Statham
  • Świeżak
W poniedziałek Mickul dał 2 godziny AJ i blokada dostępu do broni http://h-rp.pl/thread-3791-page-3.html z moich informacji wynika że kara nie została wykonana (Czyżby jakieś tajne umowy z administracja ? myślałem że każdy gracz jest równy).A kolega który miał blokadę dostępu do broni zostaje przyłapany na posiadaniu małego arsenału 3x mp5 deagle spray .
  • Do góry
    • 0

#4 ksiomal 0 22/07/2009 - 09:30

ksiomal
  • Zbanowani
Nie zdziwiłbym się gdyby to była prawda. Często takie AFK robiłeś, jak grałem z tobą, i podsłuchiwałeś.
  • Do góry
    • 0

#5 Eran0 22/07/2009 - 13:21

Eran
  • Świeżak
Kolego, wtedy specjalnie skusiłem go, aby coś na mnie przy was najeżdżał, a ja jadłem obiad więc?
Owszem, kary nie dostałem, nie wiem z jakiego powodu, lecz na pewno nie jakieś tajne umowy z administracją.
Nikt mi nie zablokował możliwości posiadania broni, to miałem. Przecież nie wyrzucił bym jej na ulice.
Z tym, że okłamałem iż nic nie mam to jest niestety prawda.
A po drugie, nie napisałem tego "bo mi się nudziło", tylko niesłusznie dostałem bana (Umyslne afk podczas rozgrywanej akcji Role Play)... Było już po akcji, więc nie rozumiem tego w ogóle.
P.S. "Tajne umowy z administracją" - wnioskuję z tego, iż najeżdżasz na administracje, że nie traktują równo graczy.
  • Do góry
    • 0

#6 ErinoL23 23/07/2009 - 05:15

ErinoL
  • Gracz
Mi się wydaje ze kłamiesz pewnie każdy chce się wybronić od bana,jak seba dał ci bana pewnie miał powod do tego.
  • Do góry
    • 0

#7 Seba30 23/07/2009 - 20:39

Seba
  • Gracz
Przestroga dla Ciebie.
Unban.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych