Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [CAR] Jan Bialecki

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Ambroziak 35 03/04/2010 - 13:58

Ambroziak
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jan Bialecki

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Nie potrafisz jezdzic - nie jedz.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam serdecznie całą administrację, jak i graczy. Otóż dnia 14 marca, czyli prawie trzy tygodnie temu Konrad nałożył mi blokadę prowadzenia pojazdów. Jadąc niedaleko kościoła na South Central, bez prawa jazdy - jak wiemy rzuca wtedy samochodem na boki, uderzyłem, a raczej otarłem lekko latarnię - już miałem odgrywać stosowną akcję RP z uderzeniem w kierownicę, jednak Konrad bez żadnego wyjaśnienia, czy wytłumaczenia wlepił mi ową blokadę. Nikomu nie zaszkodziłem, nikt nie miał przez to problemów, musiałem w ważnej sytuacje szybko podjechać w pewne miejsce, a że była to godzina poranna nie było nikogo online, z członków moich organizacji - Jan to nowa postać, która została założona tuż po wojnej PCC, SB vs. GCF, dlatego też nie miałem na niej prawo jazdy. Myślę, że odczekałem już stosowny czas - jutro mijają trzy tygodnie, i uważam, że warto zdjąć mi ową blokadę - dlaczego? Będę się starał jak najbardziej jeździć poprawnie, zgodnie z zasadami role-play. Taka blokada bardzo utrudnia grę, tym bardziej w organizacji przestępczej, na tak wysokim stanowisku jakie sprawuję. Chciałbym przeprosić wszystkich, którym zaszkodziłem jeżdżąc bez tej blokady.
Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Banana 4 03/04/2010 - 17:19

Banana
  • Świeżak
No sporo czasu minęło, a wszyscy wiedzą, że Ty jesteś dobrym graczem i można zdjąć tą blokadę, więc pozostaje mi powiedzieć zwykłe "Tak, unblok".

//Domel: Ten gracz chyba nie potrzebuje adwokata, no nie?
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 03/04/2010 - 17:22

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
To było dawno temu, mieliśmy wtedy pościg. Jan ścigał zbiega i nagle dostał blokadę. Powinien dostać unblocka prowadzenia pojazdów.
  • Back to top
    • 0

Ambroziak 35 04/04/2010 - 11:30

Ambroziak
  • Gracz
Odświeżam, proszę o rozpatrzenie tego tematu.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic